• zboží jsem se pokusil v zákonné lhůtě vrátit nan eshop, tento balíček nepřevzal a pošta mi ho vrátila zpět.

Reakce obchodu E&R elektro

na prodejně máme v pracovní dny otevřeno, zásilky přebíráme denně od několika přepravců. Žádnou zásilku jsme neodmítli převzít.

Pokud nám chcete vrátit zboží, doručte nám ho a my Vám vrátíme (pokud nebude poškozené) plnou fakturovanou částku včetně poštovného.

s pozdravem
    Robert Jokl

• zboží, které jsem objednal je nefunkční

Nedoporučuji, nelze se spojit následně přes žádné deklarované spojení. Zboží, které jsem nakoupil není funkční a přes opakované pokusy o spojení se zástupci obchodu kvůli konzultaci, jak se zbožím naložit, není možné navázat kontakt.

• Posílá zboží v použitých dortových krabicí i se zbytky dortu. Pro někoho to může být výhoda.
    • Obchod nemá ve svém eshopu jako povinnou položku číslo mob. telefonu a doručení zboží je pak opravdu dobrodružné. Číslo popisné doručovací adresy neposkytl eshop dopravci.

Amatéři.

• Nic.
    • Komunikace.

Objednal jsem 6.1.2015, a dodnes mne nikdo neinformoval zda zboží bude nebo nebude,
    přitom mají v obchodních podmínkách napsáno že vás budou informovat nejpozději do 7 dnů.

Inzerují zboží, které už nemají skladem, ale klidně vás nechají zboží objednat a po týdnu napišou, že ho nemají !

• Má zboží které je již jinde nedostupné
    • Předraženě prodává výběhové zboží. ( Kdysi TV vydržela 10 let a až obrazovka začla modrat nebo zelenat tak se koupila druhá. Dnes ! Za rok či dva máte starý krám. Bohužel ač podáno expresivně, ale je to tak.

Stává se smutnou skutečností, že elektronický produkt( v mém případě TV LG LS570S ) - hit roku 2012 vyžaduje sadu příslušenství ( dálkový ovladač, dongle, wifi modul, speciální skype kameru ) které povětšinou nejsou s modely O ROK STARŠÍMI již kompaktibilní a jakákoliv závada, byť na jediném z nich, znamená naprostou degradaci funkce a z multimediální TV máte zobrazovač pulsující mezi reklamami a americkou žumpou.
    Což v jádru není vina obchodu ale výrobce. Záruka platí pouze na periferii a celou znehodnocenou sestavu Vám Vám nikdo neuzná !!!

• Objednala jsem zboží, které na stránkach měli uvedeno jako skladem. Pro jistotu jsem jim jeste napsala email, kdy zbozi doruci a az po nekolika dnech se nekdo uracil napsat s tim, ze zbozi jiz neprodavaji a nabidli mi jinou alternativu. Alternativa ovsem nebyla kompatibilni a kdybych se na to extra nezeptala, ani by mi to nerekli. Nedoporucuji!

Nedoporucuji. Uvadeji, ze maji zbozi skladem, pritom ho jiz davno nemji.