• Mohu nakupovat z domova

Vřele doporučuji

• není z masivu

Prodejce asi chce aby občan nabyl dojmu kvalitní robustné postele která něco vydrží když ppíše lživou informaci o výrobku z masivu což tato postel není

• Ničeho jsem si jako výhod nevšiml.
    • Zboží jsem objednala a teď čekám a čekám a zboží stále nikde! Dodací lhůta je nějak hrozně dlouhá a nevím, jak dlouho to bude ještě trvat a jestli zboží vůbec dorazí!
    • jelikož jsem zboží zatím nedostala, nemohu doporučovat

• Hrůza, sice mají dobré ceny ale po objednávce zavolají s tím že cena je o několik tisíc vyšší. asi si myslí že to už neodřeknete a vytáhnou z vás víc peněz... hrůza, hrůza

NIKDY!!!

• Po přijetí objednávky druhý den mi bylo sděleno že cena je jiná a bylo mi doporučeno storno- tak se i stalo--zde již nakupovat nebudu--pořídil jsem jinde a ještě lépe.

Obchod má asi tolik zakázek že si může dovolit mrhat zákazníky--zmatek v cenách nabízeného zboží--reakce na řešení není důležitá prostě ber nebo nech bejt.Zde již nenakoupíme-rozhodnutí je na každém-- za mne rozhodně nedoporučuji.

• Sice jsem napsala, že jsem nebyla moc spokojená s dodací lhůtou, nicméně ji naprosto chápu. Kupovali jsme věc, která nebyla skladem,ale byla nám vyráběna na míru a dle našich přání a požadavků. Navíc jsme to objednávali v době vánočních svátků a dovolených, takže mi delší dodací lhůta v tomto případě nevadila.

Zboží, které jsme si objednali dorazilo v pořádku, dobře zabalené, přepravní společnost super, dokonce p. řidič trval na tom, abychom to rozbalili před ním a zkontrolovali, zda je vše v pořádku. Nakupovat v tomto obchodě opravdu doporučuji.

S nákupem v tomto obchodě jsem velmi spokojená.

• omyvatelné sedačky-už nikdy bych nekoupila nikdy,a když tak tmavou,nesedat v tmavých kalhotách!!!

• Je levny
    • Dodani do 10 dnu-nemozne

Meli by si zmenit delku dodaci lhuty. Clovek ceka a pak zavolaji v posledni dny,ze zbozi jeste nemaji naskladnene,tak at si dalsi tyden pockam

slušné jednání, ale málo informací s průběhem vyřízování objednávky

• Nábytek za příznivé ceny
    • Postel dorazila v pořádku, nicméně zábranu jsem chtěla na opačné straně, a zapomněli vyvrtat na tento požadavek díru na správnou stranu. A jedna deska, která patří ke zdi úložného prostoru je delší cca o půl centimetru, takže nešla dát tam, kam patří. Nedali jsme ji tam. Nejsem zvyklá si ještě řezat díly na správné míry. Příště už zde nekoupím.

Postel je hezká, ale po zkušenosti si koupím nábytek jinde i za cenu více peněz.

• Jejich Vlastní doprava tím pádem zboží dorazí celé. Ochota. Vstřícnost od A do Z.
    • Žádné jen objednací doby by mohli být kratší ale to je spíš na výrobci.

Levný krásný nábytek ochotný a velmi vstřícný prodejce. Určitě se budu velmi ráda vracet do tohoto E shopu.

• Je to prostředník pro MT Nábytek. Komunikace na lince je pro všechny od MT Nábytku a až třetí paní "slovenda" mi pomohla poradila ostatní věděli prd.
    • Chybí popis vnitřních skříněk.

Kvůli slevě a nechtěla jsem to od MT nábytku :D no nepovedlo se.

• Dobrá cena
    • Chyběl proti kus - objednal jsem si věšák ale pro ti kus nedodán ?

Chvalitebně....

• v klidu a pohodlí jsem si našla co jsem potřebovala
    • žádné jsem nenešla

• snadný nákup

• Hlavní slabinou je, že není možno objednaný nábytek platit kartou.

• nákup z domova
    • rozumné ceny