I když zboží není skladem, stále je nabízeno

Reakce obchodu www.e-gastroshop.cz

Zelák 10L bylo skladem 5ks, ale za víkend přišlo 8 objednávek na tento produkt, tudíž bylo toto zboží dodáno prvním pěti zákazníkům, velice se omlouváme, ale Vaše objednávka byla 6. v pořadí. Výrobce pro tento rok již pozastavil výrobu, nejsme proto schopni nakoupit nové zboží na sklad. Děkujeme za pochopení - majitel Dušan Mikulenčák

• nabízí něco co nemá skladem, klame zákazníky, nekomunikuje.

Dobrý den pane Buchlere,

vysvětlení vzniklé situace. Naše skladovací kapacity jsou omezené, proto držíme skladem zboží pouze po jednom kuse. Vámi objednaná lopata na pizzu se prodala den před Vaší objednávkou a následně nás vyšplouchl výrobce s neúplnou dodávkou objednaného zboží a malér byl na světě.
    Velice se tímto omlouvám za vzniklou situaci.
    Dušan Mikulenčák - majitel

• Rychlost dodávky zboží, kvalita.
    • O žádných nevím

Spokojenost!

Děkujeme

• úspora času
    • čekáme na zboží 10 dnů a ještě nedorazilo ani

zatím nic moc,ale uvidíme

Reakce obchodu www.e-gastroshop.cz

Velice se omlouváme za delší dodací lhůtu. Vaše objednávka byla včera expedována a v pondělí jí máte doma. Věříme že budete s titanovým nádobím spokojena.

• Není plátcem DPH, i když u každého zboží udává: Naše cena bez DPH a Naše cena s DPH.

Prezentace zboží bez DPH, ačkoli nejsou plátci. Přijde mi to hodně podpásové.

Reakce obchodu www.e-gastroshop.cz

Děkujeme za názor, omlouváme se, ale platforma našeho e-shopu zatím jinou variantu udávání cen zboží zatím neumožňuje - informace o neplátci DPH udáváme jak v obchodních podmínkách, tak v kontaktech našeho e-shopu. Plátcem DPH budeme během prvního čtvrtletí 2011.

• Toto objednané zboží v dostatečném sortimentu jsem našel pouze u Vás.
    • Dodací lhůta, moje objednávka je nevyřízená již 24 dní.

Dobrý výběr sortimentu.
    Nedoporučuji ostatním z důvodu dlouhé dodací lhůty.

Reakce obchodu www.e-gastroshop.cz

Dodací lhůta je bohužel dlouhá z důvodu ruční zakázkové výroby, ale na tuto delší dodací lhůtu předem všechny zákazníky upozorňujeme. Vzhledem k množství objednávek nejsme v této době schopni tuto dodací lhůtu zkrátit, i kdybychom chtěli. Velice se omlouváme za tuto skutečnost a děkujeme za pochopení. Dušan Mikulenčák - majitel