• inzeruje to co nemá na skladě a pošle něco jiného aniž by zavolali nebo napsali.

Zkontrolovat si jestli mají zboží.

Dnes je to již 12 dní od potvrzení objednávky a stále mi zboží nepřišlo, přestože se na e-shopu tváří jako že je skladem - pravděpodobně není - každopádně je ticho po pěšině.....kdybych tušila, že budu na holínky pro syna čekat tak dlouho, objednala bych jinde

Reakce obchodu e-Dětský svět

děkujeme za Vaše hodnocení, které nám pomůže vylepšit a zkvalitnit naše služby zákazníkům. Omlouváme se Vám, za delší dobu vyřízení Vaší objednávky, která byla způsobena výpadkem zboží na straně dodavatele. Jako omluvu Vám nabízíme slevu 10% na nákup jakéhokoli zboží z naší nabídky. Do poznámky uveďte OMLUVA10 a bude Vám odečteno z ceny zboží 10%.
    e-Dětský svět

Objednala jsem si spací pytel pro dceru. Vůbec se mi nelíbí materiál ze kterého je (strašně tenké plátýnko) a navíc byl špinavý (flek)

Reakce obchodu e-Dětský svět

pod číslem objednávky 13833 evidujeme objednávku ze dne 13.11.2013 na plechové kolečko. Tato objednávka byla vyřízena a odeslána ještě ten den.
    Proto nerozumím, že hodnocení se týká jiného zboží. Nejspíše se bude jednat o omyl a hodnocení se týká jiného e-shopu.

tým www.e-detskysvet.cz

Objednala jsem zboží s dopravou PPL ale bylo mi poslano poštou, navíc jako balík na postu. Obchod na dotaz emailem nereaguje!

Reakce obchodu e-Dětský svět

za komplikace se omlouváme, chyba nastala u nás na expedici.

• slušné ceny
    • dodací lhůta
    • žádné informování o stavu objednávky
    • nutnost vyžádání informací o platbě na účet

Obchod jsem si vybrala, protože mnou chtěný výrobek zde byl levný, dočetla jsem se v recenzích, že bývá problém s dodáním - délka dodání, ale riskla jsem to. Zboží však nedorazilo zatím (objednáno před 11 dny) a není krom telefonu žádná možnost, kde stav objednávky sledovat. Proto už si příště tento obchod pro nákup nevyberu.

Reakce obchodu e-Dětský svět

za zpoždění s dodáním zboží se omlouváme, které bylo způsobené výpadkem u výrobce, který nám nebyl schopen zboží dodat dříve.

tým www.e-detskysvet.cz

• Behem objednavky jsem se nedozvedel dostupnost zbozi.

Po tydnu mi dosel mail, ze zbozi neni skladem, ale muze byt expedovano v utery nebo ve stredu dalsi tyden. Rozhodl jsem se uz pockat. V utery ani ve stredu se nic nedelo. V patek mi pak dosel mail o expedici zbozi. Tak snad uz... bez dvou dnu po 3 tydnech.

• pokud by zboží opravdu měli, tak by to mohla být cena

neaktuální nabídka zboží

• Nabízení produktů, které nejsou skladem!!!

Docela dobrý výběr, avšak ceny trochu více přemrštěné.

Při objednávání bylo zboží ihned k dodání, po objednání bylo sděleno, že zboží bude až za týden, po týdnu bylo sděleno, že zboží nebude vůbec! No hrůza!!! Nedoporučuji.