Objednala jsem 3 kovové otvíráky na cesty. Bohužel 1 je rezavý...

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, otvíráky nejsou nové, jedná se o dlouhodobou skladovou zásobu, a tak na některých mohou být stopy rzi, kterou lze setřít. Nicméně, otvíráky před odesláním kontrolujeme a odesíláme pouze pěkné kousky. Pokud jsme omylem něco přehlédli, moc se omlouváme a vždy je nejlepší se hned ozvat a vyřešíme vše ke spokojenosti zákazníka. Tyto otvíráky se již dávno nevyrábí a úplně nové nelze sehnat.
    www.e-armyshop.cz

Udělána objednávka s osobním odběrem na prodejně, nepřišel potvrzovací mail, ani se nikdo neozval.

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, objednávka udělána 26.7.2023 v 11.47(osobní odběr), objednávka potvrzena 26.7.2023 v 11.48 a 26.7.2023 v 14.02 poslán email, že zboží je připraveno k vyzvednutí v našem obchodě. Je možné, že jste udělal chybu v mailu a proto Vám žádná zpráva nedorazila. Samozřejmě jsme kdykoliv na našem telefonním čísle k dispozici pro ověření objednávky. s pozdravem e-armyshop

Zboží jsem ani po týdnu nedostal. Není to ale asi chyba obchodu, spíše dodavatele PPL. Doporučoval bych ale, pokud nejsem jediný, aby tyto problémy obchod s dodavatelem řešil. V mém případě to není bohužel poprvé, co jsem si nechal poslat zboží do výdejního místa PPL, a pak bloudilo bůhvíkde.

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, nastalá situace nás velmi mrzí. Vaši objednávku jsme obratem zpracovali a předali dopravci PPL, se kterým budeme Váš konkrétní případ určitě řešit, ačkoliv jste jeden z mála. S kurýrem PPL máme velmi dobrou zkušenost a 99 % balíků doručují do druhého dne. Ve Vašem případě může jít o konkrétní selhání jednotlivce v místě doručování. V případě problémů s doručením balíků od nás se na nás může každý s důvěrou obrátit a vždy se snažíme být nápomocni.
    www.e-armyshop.cz

Jak objednávat z Wishe.. objednáte, zaplatíte a pak čekáte týdny s napětím zda zásilka vůbec dorazí.
    Už nikdy víc..

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, nevíme jak na Wish, ale vaše objednávka, která byla udělána 16.5. večer, byla 17.5. odeslána a 18.5. dodána. Dle GLS dodáno dle jména asi vaší manželce/mamince. Než nás neprávem obviníte, že čekáte týdny, tak se prosím předtím zeptejte manželky. s pozdravem e-armyshop.cz

Bohužel místo objednaných, zaplacených a obchodem potvrzených 2 trik s dlouhým rukávem, prý dorazilo jedno triko s krátkým rukávem. Posílala jsem to jako dárek na jinou adresu.

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, pokud jsme omylem zaslali jedno tričko s krátkým rukávem, tak se moc omlouváme. Vše před odesláním kontrolujeme, ale chyba se samozřejmě může stát, jsme jen lidé. Stačilo se jakkoliv ozvat (e-mailem, telefonicky, sms) a tričko bychom vyměnili za správné a vše vyřešili k Vaší spokojenosti. Ještě jednou se omlouváme za komplikace.
    www.e-armyshop.cz

Objednal jsem si 2ks známek na krk. Obě dvě špatně vyraženy, odspodu a z druhé strany...tragédie.

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, velmi nás mrzí, že jste s vyražením známek nespokojen. Po kontrole Vaší zakázky bylo zjištěno, že známky byly vyraženy přesně podle Vašeho zadání. Rádi si s Vámi Vaši stížnost vyjasníme telefonicky. S pozdravem, e-armyshop.cz

• Zboží není v dobré kvalitě

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, objednal jste originální lodičku ČR M98 za 100,-kč, jedná se o originální lodičku/čepici používanou československou armádou. Lodičky jsou dlouhodobě skladované, ale nové. Kvalita je 100 %. Pokud se Vám lodička nelíbí, tak ji můžete samozřejmě vrátit a my Vám pošleme peníze na Váš účet. s pozdravem e-armyshop

• Nefunkcni opasek

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, mrzí nás, že jste nespokojen. 2.11. objednán opasek ČSLA (150,-kč), 3.11. objednávka dodána. Pokud byl s opaskem nějaký problém, stačí nás kontaktovat a vyřešíme to k Vaší spokojenosti. Nebo lze samozřejmě jakékoliv zboží bezplatně vrátit. Opasek má jednoduchou "zahákávací" sponu, tak nevíme, jak může tento opasek být nefunkční. s pozdravem e-armyshop

Došlo triko jiné barvy.

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, objednávka 8.7. v 17.48. Tentýž den bylo zboží odesláno (dodáno pravděpodobně 9.7.). Objednávka na tmavě modré námořnické tričko v 6XL. Dodáno tmavě modré tričko - foto na eshopu přesně odpovídá skutečnosti. Ano, barva je hodně tmavě modrá - dle fotografie. Veškeré zboží lze samozřejmě vyměnit nebo vrátit. s pozdravem e-armyshop

Objednal jsem si vojenskou bundu, psali že je použitá ale jako nová, je vybledlá, na několika místech prošoupaná, někdo ji používal dlouhé roky, ani slepý by ji neoznačil jako skoro novou. Ostatní věci byly v pořádku.

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, vaši objednávku jsme bohužel nedohledali. Pokud jste ji dělal v našem obchodě, tak samozřejmě lze veškeré zboží vrátit nebo vyměnit. Jestli byla bunda více použitá, tak se za to omlouváme. Veškeré zboží před odesláním kontrolujeme, ale mohlo nám samozřejmě něco uniknout. s pozdravem e-armyshop

Ruksak přišel pokryt bílými flíčky - nejspíš začínající plíseň. Není možné, aby to v obchodě přehlédli. Nemíním se zabývat činnostmi, jako je třeba odesílání zpět. Vůbec nemám náladu na jakýkoli kontakt s někým, kdo měl to svědomí expedovat zboží v tomto stavu, takže jsem ty fleky prostě odstranil. Nejsem překvapen, podobné jednání je čím dál častější...

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, nedokážeme si vysvětlit, jak by na novém batohu mohly být bílé flíčky od plísně. Při přípravě objednávek zboží kontrolují dva pracovníci, kteří by si něčeho takového určitě všimli. Jakékoliv nejasnosti se snažíme se zákazníky řešit k jejich spokojenosti. Samozřejmě, že jakékoliv zboží lze vrátit. Za vzniklou situaci se omlouváme. s pozdravem e-armyshop

• Nebyl u zboží podrobnější popis, chci zboží reklamovat a nevím jak ( školní buzoly nefungují a vůbec nemají aretaci)

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, u buzoly(99,-kč) je podrobný popis. Aretaci buzola nemá, ale ani to v popise není napsáno. Reklamovat lze zboží osobně, telefonicky nebo mailem. Návod je napsaný na našich stránkách, ale prakticky stačí jen zavolat/napsat. Veškeré zboží lze samozřejmě vrátit.
    mrzí nás, že nejste spokojen a omlouváme se za komplikace
    e-armyshop

po objednání jsem dostal v rozmezí dnů dva maily, první o obdržení objednávky, druhý o její rezervaci. Tím to vše skončilo. Zboží doposud nemám, obchod se nepodařilo telefonicky zkontaktovat pro zjištění co je s objednávkou. Při prohlížení jejich stránek tam mnou objednané zboží již v nabídce není, tak nevím co si o tom myslet....

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, zboží objednáno 25.12. s osobním vyzvednutím na naší prodejně(1.mail), hned po svátcích 28.12. jste dostal druhý mail, že si zboží můžete vyzvednout. Na telefonu jsme prakticky nonstop, ale samozřejmě o svátcích nám mohlo něco uniknout. Po této vaší recenzi jsme vám volali, kde jste uznal, že jste si informace o možném vyzvednutí v mailu nevšiml. Veškeré zboží na eshopu máme skladem a eshop je napojen na skladový systém. Pravděpodobně již toto zboží není skladem, ale pro vás máme zboží stále rezervované. s pozdravem e-armyshop

• Vysoká cena oproti konkurenci.

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, ano, je možné, že u konkurence bylo zboží levnější, ale nebylo skladem. My jsme produkt skladem měli a dodali jsme Vám ho do Vánoc. V našem eshopu máme veškeré zboží skladem a za nejlepší možné ceny na trhu. Nabízet levnější zboží, které není skladem, a pak zákazníka přemlouvat na něco jiného dražšího, my neděláme. A proto bychom si možná od Vás zasloužili 5-ti hvězdičkovou recenzi. S pozdravem e-armyshop

Prezentují produkty které na webu vypadají jinak než to co potom dostanete... V životě bych si tam už nic nekoupil

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, zakoupená kukla vz.95 (120,-kč) je z materiálu i provedení dle eshopu. Samozřejmě rozvržení maskování na kukle nemusí úplně přesně odpovídat fotce na eshopu. Mrzí nás, že nejste spokojen, veškeré zboží lze samozřejmě vrátit. s pozdravem e-armyshop

Nemám vůbec žádné informace, co a jak ???

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, zvolil jste osobní odběr.
    Byl jste okamžitě informován emailem, že si objednávku můžete vyzvednout v našem obchodě.
    Ano, objednávku jste neobdržel na vaši adresu, protože jste zvolil osobní odběr v našem obchodě.
    Samozřejmě vám zboží můžeme zaslat.
    s pozdravem
    e-armyshop

• Zboží bylo jiné než jsem si objednal - barva

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, používáme oficiální fotografie výrobce nebo reálné vlastní fotografie. Samozřejmě některé monitory mohou odstín trochu zkreslovat. Každopádně nás mrzí, že nejste spokojen. s pozdravem e-armyshop

• Věděl jsem že mikina je pouzitá,ale že budou rukávové náplety a límec samá díra,tak bych ji určitě za ty peníze nekoupil.

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, otvory v rukávových nápletech jsou určeny na palce. U límce nevím. Použitou armádní mikinu lze samozřejmě vrátit a my vám vrátíme peníze. omlouváme se e-armyshop

• arogantní prodavačka, která neuzná reklamaci a ještě uráží zákazníka po telefonu

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, vaše objednávka na dětské kalhoty z 27.5. v 13.06, objednávka odeslána 27.5. v 17.00, doručeno 28.5. Na eshopu máme několik typů dětských kalhot. Z některých lze udělat kraťasy a z jiných ne. Vše je popsáno v popisu zboží. Objednala jste ty, ze kterých kraťasy udělat nelze. Volala jste s "reklamací", že jste dostala kalhoty ze kterých kraťasy udělat nelze. Paní prodavačka vám slušně odpověděla, že vám byly poslány přesně ty kalhoty, které jste objednala, ale že vám samozřejmě můžeme kalhoty zdarma vyměnit. To jste nechtěla. Pokud je toto neuznání "reklamace", tak se za to omlouváme. S pozdravem e-armyshop

šapatná komunikace a kvalita zboží je nepoužitelná

Reakce obchodu e-ArmyShop

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojen. Použité armádní boty, které jste objednal můžete samozřejmě vrátit.
    s pozdravem e-armyshop