• Česká kvalitní práce, dřevěná sedačka, jednoduše montovatelná!
    • Žádné skryté pasti pro dětské prstíky apod.
    • Výborná komunikace s obchodem!

Skvělá domluva, velmi příjemná a ochotná paní.

• lze vybrat jakýkoliv potah na přání
    • od 2 ks sleva 5%

zatím žádná

• Ochota, prijemne jednani, rychlost

• Rychlost a vstricnost
    • Vyzvednuti v Brne

• Židlička je kvalitně zpracovaná, pevná, složení bylo bez problému, jsme spokojeni.
    • Skvělá komunikace, rychlé dodání, vše bez problémů.
    • Jediné co by se dalo zlepšit je zasílat oznámení o odeslání zásilky, dopravce nás totiž kontaktoval poprvé až 5 minut před doručením. Komunikovala jsem ale s obchodem den předem mailem, tak jsem tušila, že zásilka dojde, jinak bych to nevěděla. Spíš pořešit s dopravcem.

Určitě doporučujeme, židlička i bryndáčky jsou kvalitní.

• Zboží dorazilo velmi rychle, během 24 hodin od zaplacení.

• Dodávka zboží bez problémů
    • Špatně předvrtané otvory

Židličky dorazily, rychle bez obtíží. Jsou opravdu krásné, funkční, děti si je užívají. I podsedáky vypadají kvalitně

Výtku ovšem mám k tomu, co pánové na dílně nedodělali. Předvrtané otvory na matice šroubů byly nedostatečné a musel jsem si to "dohloubit" - šroubovákem a nožem (Židle jsem skládal v práci, aby děti měly překvapení pod stromečkem. Takže jsem neměl po ruce nic na pohodlnou práci.) Asi si dovedete představit, že jsem při tom nadával jako špaček. Dvě židle a tři špatně vyvrtané díry.

• Zboží s oděrkami, místy nekvalitně zabroušené, zalakovaný popisek front na dřevě -nelze "vygumovat"

krásná kvalitní rostoucí židlička za přijatelnou cenu

rostoucí židle Seba je perfektní ,perfektní přístup a rychlé dodání :-) doporučuji

Dobrý poměr kvality a ceny, možnost osobního odberu přímo v místě bydliště.

• neuvěřitelně rychlá reakce

velmi spokojená

• Zidlicku mi pan dovezl (po domluve) jiz smontovanou a to hned druhy den po objednani. Z me strany opravdu maximalni spokojenost!

• Rychlé dodání, kvalitní židličky za skvělou cenu.

S obchodem jsem byla velmi spokojena. Hlavně s přístupem prodávajících. Komunikace byla bez chybičky. Nakoupila jsem dvě židličky. Přišla nám jedna vadná tyčka (bylo to omylem způsobeno při výrobě,což se prý ještě nikdy nestalo) a paní byla hrozně ochotná a co musím zdůraznit - OSOBNĚ mi tuto tyčku dovezla novou hned na druhý den.
    To se nikde jen tak nevidí.
    Jde vidět, že jde opravdu o rodinnou firmu, která své výrobky vyrábí hlavně srdcem.
    Ještě jednou moc děkuji, že jsem mohla nakoupit zrovna u vás :-)
    Přeji spoustu dalších spokojených zákazníků.

• Vstřícná komunikace, rychlé dodací lhůty, příznivá cena.

Úplně nová rostoucí dětská židlička za bazarovou cenu. Příjemná komunikace s majiteli. Nebyl problém změnit způsob doručení produktu.

• rychlé vyřízení objednávky

• Dovoz zboží do domu.

V tomto obchodě jsem našla zboží které jsem potřebovala.

• Rychlé jednání, osobní dodání.

• Spokojenost, zidlička je super!
    • Žádné

Spokojenost