Dobrý den, ráda bych vám vyhověla, ale hodnotit budu až bude balíček rozbalen, vzhledem k tomu že bude cestovat do jiné země tak nevím v této době kdy to bude, děkuji a přeji hezké vánoce

• Sice DVD nebyli pro mě ale pro moji kamarádku která je na, dalekých cestách kamionem a DVD filmama si krátí svůj čas, tak mě poprosila o objednání. Je velice spokojená.. Děkuji. Šafránková. S..

Produkt již nebyl na trhu dostupný. Rychlá informace o této skutečnosti a promptní vrácení peněz. Férové jednání.

• Výborná cena produktu, skvělá komunikace obchodu

objednávka i dodávka přímo do domu

Obchod skvělý, cenově zajímavější než ostatní e-shopy. Skvělá komunikace a laskavá paní na telefonu.

• byl to jediný obchod,který měl 3.řadu hru o trůny
    • platby pouze převodem,tudíž delší čas,protože zboží posílají až po připsání na ůčet.žádná platba kartou nebo zboží na dobírku

byla jsem spokojena,jen ta platba převodem je zdlouhavá

• kvalitu,rychlost.
    • zatím nemohu posoudit.

dobré.

• Nízké náklady na dopravu
    • Žádné

Maximální spokojenost

• Velice dobře ceny,velký výběr, rychlé dodani
    • Zatím nemá žádné

Velice dobrý obchod s rychlou dodávkou, doporučuji

• S eshopem jsem byla velmi spokojena hlavně díky komunikaci
    • Sortiment není tak široký

Díky chybě na moji straně jsem téměř propásla termín doručení do Vánoc, ale paní, s kterou jsem komunikovala, byla velmi ochotna a dalo se s ní domluvit, za co ji dodatečně ještě jednou děkuji. DVD byl dárek a díky této ochotné paní dorazil včas a velmi potěšil.

Skvělé ceny !!!!

• Bezkonkurenční cena mnou zakoupeného zboží
    • O žádných nevím

Byl to první nákup v tomto obchodě, zatím velmi spokojená. S pozdravem Veronika

• sortiment, cena, rychlost

bez problémů

• Cena, velký výběr filmů, kolekce, akce...
    • Pouze balení zásilky, chtělo by to balíky zasílat s nějakou minimální výplní, mě došly pouze v krabičce na "míru" a byl poškozený roh i na kolekci DVD. Samozřejmě jak to v republice u nás funguje, škoda mluvit, kdyby to přepravce mohl přehazovat lopatou, tak by to tak nejraději dělal.

Doporučuji všem. Skvělá cena i komunikace na jedničku. Do budoucna budou zásilky lépe balit.

• skvělá cena
    • blesková komunikace

• Komunikace se zákazníkem - pošta špatně doručila zásilku a ihned jsem obdržel telefonát z obcodu co se děje a našli jsem řešení.

Obdchod určitě doporučuji,v dnešní konkurenci cena již nehraje tak zásadní roli, ale jak jsem již psal komunikace se zákazníkem mě příjemně překvapila.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Výběr
    • Konkurenci

Po objednání jsem byl informován že provozovatel má náhodou dovolenou.Nikde toto info nestálo.Ani na strámkách, a ani při objednání.Přitom je to tak jednuché předcházet problémům a napsat že jsou na dovolené a nedodrží doda. lhůtu atd. . . .OMG

Reakce obchodu DVDprimaobchod

Ano pane Končelík, ihned po objednání, cca během půl hodiny jste byl informován o tom, že z důvodu dovolené nemůže být Vaše objednávka vyřízena obratem, byl Vám sdělen možný termín vyřízení Vaší objednávky a byl jste požádán o souhlas, zda s termínem souhlasíte. Což je standardní postup podle obchodních podmínek našeho e-shopu. Stačilo kdybyste odpověděl, že si objednávku přejete stornovat. Nerozumíme, tedy tomu proč jste prováděl platbu (která Vám byla obratem vrácena zpět) a záhy jste si začal stěžovat, že má provozovatel dovolenou...???
    Samozřejmostí je pro nás v budoucnu podobně nepochopitelným nedorozuměním předcházet. Luksová.