Nepříjemný, arogantní! Sám pan majitel při jednání uráží vyhrožuje atd. Není schopen se omluvit že do dnešního dne zboží nepřišlo.

OK.

• Zboží jsem pořad nedostal a obchodník se stratil , nekomunikuje nemá zájem .

V pohodě se tam nakupuje.

• Vše v pořádku
    • Absolutně žádná komunikace, jen jedna, lež, že se objednávka objednávka bude řešit, za mě, výsměch zákazníkovi

rychlé dodání, dobrá cena

V pátek 21.7. 22023 jsem odeslal objednávku v čase 18.25., zboží bylo skladem. Obchod nabízí brzké dodání, avšak do dnešního dne 28.7. 2023 jsem žádné zboží nedostal, obchod se neozval a nekomunikoval. Proto jsem dnes objednávku zrušil.

První nákup, skvělý výběr

SUPER

Spokojenost.

Reakce obchodu Dům zbraní

jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami.
    S přáním hezkého zbytku dne,

Rychlost a dobré ceny.

Reakce obchodu Dům zbraní

mockrát děkujeme za Vaše doporučení.
    Přejeme Vám hezký zbytek týdne,

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Dům zbraní

mockrát děkujeme za Vaše doporučení!
    S přáním hezkého zbytku dne,
    Tým Dům zbraní

• Jiná cena na netu než v realu

Reakce obchodu Dům zbraní

předobjednal jste si zboží, které jsme naskladnili po 5 týdnech. Výrobce však zvýšil cenu, která se musela automaticky promítnou do Vaši objednávky. Tohle nemůžeme bohužel ovlivnit a plošné zdražování probíhá víceméně poslední rok.

Snad se naše obchodní cesty ještě střetnou, u nás máte dveře vždycky otevřené!
    Tým Dům zbraní

• Vše proběhlo rychle a v naprostém pořádku.
    • Přehlednost v obchodě

Dobrý den, pane Jarda,
    děkujeme za Vaše doporučení!
    Přejeme Vám hezký zbytek týdne,
    Tým Důmzbraní.cz

Bez komunikace. Nedoručeno!

Reakce obchodu Dům zbraní

velice se Vám omlouváme, ale celá firma byla v karanténě. Opravdu nás mrzí, že někteří zákazníci tohle nedokázali pochopit.
    Tým Dumzbrani.cz

Nedokázali dodat v termínu (údajně byla celá firma v karanténě HA HA ) zapomněli mě to sdělit. Po týdnu čekání jsem objednávku zrušil. Bez žádné odpovědi mě poté klidně zboží poslali aniž by se zeptali jestli o něj mám ještě zájem.

Reakce obchodu Dům zbraní

Dobrý den, velice se Vám omlouváme, ale celá firma byla v karanténě. Pokud jde o zdraví, tak jde všechno stranou, to si pane zapamatujte. Nic zlého Vám nepřeji, ale tohle "rouhání" Vás jednou může dohnat...
    S přáním všeho dobrého,
    Marciš Vladimír - jednatel.

• nekomunikace

Několikrát jsem se pokoušel komunikovat telefonicky nikdo nezvedá telefon. Zboží nedorazilo

Tým Dumzbrani.cz

• Rychlé jednání

Jsem velice spokojen se službou

Reakce obchodu Dům zbraní

Dobrý den, mockrát Vám děkujeme za milou zpětnou vazbu! :-)

• Bohatý výběr
    • Dostupné ceny
    • Ochotný personál

Doporučuji, je spolehlivý.
    Problém s expresní dodací lhůtou do 24 h za příplatek ze strany DHL. K vůli poškození balíčku při přepravě zásilka dodána až za 4 dny později. Mrzí mě, že dopravce nezohlednil cenu za přepravu, když nedodal zboží do 24 h, jak má v přepravních podmínkách. Ale já jako kupující jsem poškození nezávidím.

Reakce obchodu Dům zbraní

Dobrý den, bohužel se někdy i takové situace stávají. Nakonec jsme to zvládli a balík byl doručen do pátečního dne. Příště to klapne napoprvé. :-) Přejeme Vám hezký zbytek dne, Dumzbrani.cz