• Pokud něco nabízím na svých stránkách udělám vše abych zboží dodal i kdybych ho měl koupit u konkurence.

Velké zklamání, když obchod uvádí, že má nábytek skladem, je pak člověk velmi rozčarován, když mu zruší objednávku z důvodu, že se dotyčná věc už nevyrábí.

• Dobré ceny.
    • Dobré ceny nejsou vše.

Katastrofální komunikace obchodu. Zboží přišlo poškozeno obchod odmítá uznat reklamaci. Předáváme ČOI. Nikdy více.

Reakce obchodu Dumtechno.cz

Chápeme Vaše rozčilení z reklamace jako takové. Nechápeme však, proč nás zde nepravdivě očerňujete prohlášeními typu:

Katastrofální komunikace
    Zboží přišlo poškozeno
    Obchod odmítá uznat reklamaci

S tímto "hodnocením" nesouhlasíme. Váše reklamace byla přešetřena hned po nahlášení. Vzhledem k tomu že jsme před předáním dopravní službě Toptrans vždy kontrolujeme stav křehkého zboží pák ho pečlivé zabalíme a nebo ponecháme v originálním obalu od výrobce, jako ve vašem přepadu. Bohužel se výjimečně stává, že se zboží na cestě poškodí a proto jsme vždy upozorňujeme zákaznicí na převzetí křehkého zboží:

- ZKONTROLUJTE PROSÍM STAV KŘEHKÉHO ZBOŽÍ V PŘÍTOMNOSTI ŘIDIČE.
    POZDĚJŠÍ REKLAMACI DOPRAVCE NEUZNÁVÁ -

Pokud je zboží poškozené, tak se samozřejmě to hned řeší s dopravní společností a případné výhrady, poznamenány vždy do přepravního listu, popřípadě si vyžádá sepsaní zápisu o škodě. Na základe zápisu pak se řeší reklamace. Vy jste převzali zásilku bez kontroly stavu zboží a paní Vítová potvrdila převzetí nepoškozeného zboží na přepravním listu služby Toptrans.
    Litujeme, ale vzhledem k uvedeným skutečnostem nemůžeme posoudit kde došlo k poškození zásilky během přepravy a nebo u Vás doma po převzetí zásilky.
    Mrzí nás nespokojenost s naším obchodem ale jedná se i o zodpovědnost zákazníka v převzetí křehkého zboží.

Děkujeme za pochopení

Tým DumTechno

• Zaměstnanci

• žádná
    • Dorazil jiný výrobek

Při telefonickém řešení problému, hrozné jednání, až arogantní. Kdybych toho pána měl po ruce, tak ho nakopu do ......

Reakce obchodu Dumtechno.cz

předem děkujeme za Váš nákup a za vzniklý problém se omlouváme.

Obrázky, které se nachází na internetu jsou ve většině případech pouze ilustrační a to i na našem e-shopu. Není správný postup objednávat produkt pouze podle fotky nebo obrázku.

Samozřejmě si jsme vědomi pochybení, a proto Vám nabízíme vrácení peněz oproti v pořádku vrácenému zboží.

Děkujeme za pochopení

Tým DumTechno

• Nekomunikuje

Nepoužitelné

• Webové stránky docela slušné u když trochu s chybami(jiný obrázek ,jiný text)
    • Mám podezření,že nakupuje kazové zboží a pak spoléhá,že si toho zákazník nevšimne,což mne dost naštvalo.
    • Umyvadlo jsem vybrala až na čtvrtý pokus,všechna měla nějakou vadu a kdybych nebyla při kontrole kvality jak ostříž,tak jsme si donesli domů šmejd. Jednalo se o umyvadlo JIKA,jedno mělo dokonce úplně nekvalitní glazuru s množstvím míst,kde se glazura nechytla k podkladu. Na první pohled to nebylo zřejmé,ale jelikož to nebyl první porcelánový předmět,který jsme kupovali,byla jsem ve střehu.
    • Prodávající mi sice celkem ochotně nosili další umyvyadla,ale sami by mne na vady neupozornili a dokonce se mi příště chlubili,že to "moje" už někomu prodali,čili někdo naletěl.Takový přístup považuji za neseriozní a je mi líto zákazníků.,kteří ty vady nepostřehnou a odnesou si aušus,který pak musí vracet,nebo je to doma celá léta štve.

Pozor na to,kdo nemáte v tomto oboru zkušenosti,vezměte si s sebou někoho zkušeného,nebo jděte jinam.
    Kdo má zkušenosti s vlastním domem,tak ví,o čem je řeč.

Jinak prodávající jsou jistě perfektní odborníci,umí dobře poradit,ale ta
    kvalita zboží...

Takže-udělat si na ten nákup čas a pečlivě zboží prohlédnout,jinak naletíte.

• slušná cena
    • Brání se vrácení v zákonné lhůtě a to i poškozením vráceného zboží.

Po zakoupení vodovodních baterií a jejich namontování jsem zjistil, že jsou hodně mohutné a že mi nevyhovují. Baterie jsem vymontoval (zdůrazňuji, že jsem používal stranový klíč podložený kouskem tkaniny) a tyto jsem odeslal do obchodu zpět s tím, že mi nevyhovují. Z obchodu mi volali, že jsem poškodil upevňovací matice a že je budou muset nechat vyměnit a že to bude něco stát. S tímto jsem ač nerad souhlasil (věděl jsem,že určitě nebyly poškozené). Asi po 10 dnech mi opět volali z obchodu, že výrobce toto neopravuje a že tudíž nemohou zboží přijmout a vrátit mi peníze, a že tedy zboží zasílají zpět a peníze mi tudíž nevrátí. Když baterie přišly tak byly poškozeny upevňovací matice pravděpodobně nějakým šroubovákem - hluboký vryp do materiálu.
    Mimo jiné jsem se informoval v jiném obchodě,zda je možné zakoupit samostatné upevňovací matice k těmto bateriím - je to možné za cca 50,- kč za kus. Nemám již chuť se s tímto obchodem dále zabývat. Stálo mne to cca 4000,- Kč a mám baterie, které nepotřebuji.
    PO KOUPI V TOMTO OBCHODĚ DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI NEVRACET ZBOŽÍ V ZÁKONNÉ 14 DENNÍ LHŮTĚ (možná osobně ano) PROTOŽE VRÁCENÉ ZBOŽÍ POŠKODÍ A PENÍZE VÁM NEVRÁTÍ!!!

• nabízeli co jsem sháněla
    • nedorazilo zboží které jsem zaplatila

nerozumím tomu

Nejprve jsem ověřoval dostupnost zboží po mailu a následně po telefonu ( na mail nikdo nereagoval ). Ujistili mě, že zboží v uvedené sestavě je dostupné ve skladě dodavatele. Až po provedení objednávky vč. zaplacení jsem byl po dvou dnech informován o skutečnosti, že specifikace neodpovídá popisu na stránkách obchodu a musel bych si doplatit. Proto jsem objednávku stornoval a nechal si peníze vrátit zpět.

• -
    • -

pro osobní vyzvednutí si nejprve zavolejte,
    kdy hodlají otevřít.

• Nezaujalo mě nic.
    • Zdlouhavé vyřizování při chybě ze strany obchodu

Neriskuji objednávat velké věci přes internet, radši osobně a na mistě zkontrolovat.

• Vadné zboží (dřez se zvlněným okrajem) zabalené do bedny, závada zjištěna až po přivezení domů.

Prodali zboží s vadou zamaskovanou několikanásobným zabalením.

Po dvou odkladech dodání zboží jsem musel objednávku zrušit.

• nevzal zboží zpět ikdyž byl v puvodním obalu !!!! tvrdili , ýe není původní obal !!

po této zkušenosti nedoporučuji .

Reakce obchodu Dumtechno.cz

Jednalo se o těsnící manžetu odpadního systému záchodové mísy a toto zboží již vykazovalo známky použití. Z těchto důvodů prodavač zboží nepřijal. Tento postup prodavače byl správný, protože u sortimentu kanalizačních součástí obzvlášť dbáme na to, aby se použité zboží z hygienických důvodů nevracelo a nepřicházelo do styku s dalšími zákazníky.

• -slušné ceny
    • -objednávka nedorazila kompletní
    • -dodavatel zaměnil jednu položku z nákupu za jinou, kterou jsem nechtěl
    • -zboží které mi posílali dodatečně, poslali jinou přepravní firmou než jsem zvolil

Nakoupil jsem zde proto, že měli konkrétní typ wc, který jsem potřeboval.objednal jsem k němu i sedátko(to jsem musel řešit po telefonu, protože na strankách není jasné které je potřeba pro daný typ wc),umyvadlovou a sprchovou baterii a sprchu.
    sedátko nakonec vůbec nedorazilo, přestože bylo zaplaceno a místo umyvadlové baterie dorazila dřezová.
    když mi to poslali dodatečně, tak jsme se dohodli, že to přijde českou poštou, ale přivezlo to DPD.
    sečteno podtrženo: ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI ZDE NAKUPOVAT!!!

Reakce obchodu Dumtechno.cz

Vážený pane, za vzniklé komplikace v rámci této dodávky se dodatečně omlouváme, v žádném případě to není standardem. K teto chybě došlo špatnou komunikaci uvnitř naší společnosti, z čehož jsme již vyvodili patřičné důsledky a zaujali příslušná opatření, aby se nic podobného již nestalo.

Jsme si vědomi nepřehlednosti našeho eshopu a proto připravujeme zbrusu nové eshop řešení, které bude podstatně přehlednější a i provázanost zboží zde bude na mnohem vyšší úrovni.

Zároveň Vám jako omluvu nabízíme slevu na další nákup v našem eshopu. Pro uplatnění slevy, případně náhradu vzniklé škody nás prosím kontaktujte.

Za DumTechno.cz

Oleg Bruchnov
    Jednatel společnosti

Email: [email protected]

• zboží které jsem hledala bylo skledem
    • špatná komunikace se zákazníkem

Objednala jsem baterii, bohužel na moje umyvadlo byla příliš veliká domluvila jsem se telefonicky že ji vyměnímě za menší,která byla o 60kč levnější, nicméně než moje baterie dorazila k nim tato nová byla zdražena natolik že jsem musela ještě doplácet...zvláštní že. Nebyla jsem o tom nijak informována přestože jsem uvedla telefon na kontaktování. Raději jsem balíček převzala protože jsem neměla jistotu že bych své peníze za zboží dostala zpět abych si baterii mohla obědnat levněji jinde, když nebyli schopni mě ani informovat o tom že je situace jiná než jsme se domluvili telefonicky.

Dobré dopoledne,
    podle sdělení p.majitele (leží momentálně v nemocnici) mám uvést tyto skutečnosti :

- paní objednala špatnou baterii. Pokud si zákazník není jist, předem i během nákupu nabízíme konzultaci (informace na titulní stránce www stránek - Kontakty a kamenná prodejna) a jistě se domluvíme, co je potřeba k zakoupení

- k 1.únoru jsem dostali pokyn od výrobce k přecenění (změna skupin rabatu)

Co se stalo, stalo se, nedá se odestát. Omlouváme se zákaznici, že jsme nenašli společnou řeč. Přesto věříme v dobrou spolupráci a ochotu pomoci našim zákazníkům i v budoucnu.

za Dumtechno s.r.o
    Dalibor Kočí
    správce www stránek a eshopu

• objednání přes internet,
    • převzetí proti zaplacení v obchodě

Připomínky k jednání prodejců ani k obchodu nebo způsobu výdeje zboží nemám.
    Zboží jsem si vyzvednul osobně, takže kvalitu dopravy nemohu posoudit.
    Vana, kterou jsem si koupil, však nejde dokompletovat s automatickou vanovou výpustí (zakoupenou jinde) kvůli velké tloušťce dna vany okolo výpustě.
    To se bohužel nedalo zjistit v obchodě při převzetí, ale až při montáži vany.

Reakce obchodu Dumtechno.cz

Většina automatických výpustí na tento typ vany pasuje. Je nám líto, že Vám jiný prodejce prodal špatný typ. Pokud budete mít zájem o správnou výpusť, rádi Vám s výběrem pomůžeme.
    Také bychom rádi věděli důvod nedoporučení našeho obchodu, protože si z naší strany nejsme vědomi žádného pochybení.
    S pozdravem,
    Jakub Kočí

• Pobočka v Praze.
    • Není schopen dodat objednané zboží, přestože inzeruje, že je zboží "skladem".

Ztráta času.