• nevím
    • dodací lhůta a kvalita zboží

je to zklamání...
    zboží mělo dlouhou dodací lhůtu ač bylo psané že je na skladě..
    dvě zboží mi byla vyměněna za jiné..protože byly vyprodané....net uváděl že je máte...
    No a zboží (hůlky) dorazily poškozené...jedna hůlka měla polámaný košík...a protože syn odjížděl v pátek na hory tak jsem to ani nereklamoval...nekoupit rovnou náhradní košíky tak se to nedalo použít...prostě zklamání...

Reakce obchodu dtsport.cz

Ďěkujeme za hodnocení. V hlavní sezóně je někdy problém s dostupností tovaru kvůli vysokému počtu objednávek v jednu chvíli, mrzí nás že zrovna Vámi objednaný tovar byl nedostupný. Běžně to však naši prodejci řeší kvalitově i cenově dostupnými alternativami, jako ve Vašem případě.

Nedostatek je možné řešit standardně reklamací, kterou rádi vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• Popis produktu

Reakce obchodu dtsport.cz

Ďěkujeme za hodnocení. Při tvorbě obsahu k tisícem produktů se můžou objevit nedostatky, za co se omlouváme.

Z chyb sa učíme a díky Vašemu feedbacku se zlepšujeme. Pracujeme i na zkvalitnění popisů.

Věříme že při dalším nákupu budete s popisem produktu i celkově více spokojena.

• absolutně žádná komunikace

Tento obchod nedoporučuji.Zádná komunikace ze strany obchodu.Psal jsem 3x e mail a žádná odpověď.Objednávku jsem zrušil a objednal jinde.

Reakce obchodu dtsport.cz

Děkujeme za hodnocení. V zimních měsících vybavujeme mnoho objednávek s čím je spojené množství administrace, proto nás mrzí přehlédnutí Vaší komunikace.

Z chyb se učíme a věříme že při dalším nákupu budete spokojeni.

Tým Dtsport

• Všechno ostatní, co souvisí s obchodem. Sliby - chyby. Navýšení ceny bez předchozího upozornění. Zboží mělo dorazi v Po, vzal jsem si kvůli tomu 3 dny home office a nakonec dorazilo až ve Čt, aniž by předtím někdo zavolal a omluvil se za zpoždění.

Nedoporučuji. I vzhledem k referencím po internetu - e-shop jde od 10 k 5!

Reakce obchodu dtsport.cz

Děkujeme za názor, velice se omlouváme, ale nedokážeme ovplyvnit délku dodání od kurýrské společnosti.
    S pozdravem tím Dtsportu :)

• Láká na výhodnou cenu. Otázka je, zda je to výhoda, pokud ostatní věci nefungují...
    • Až při objednávce se dozvíte, že objednáváte ze Slovenska. Potud ještě OK.
    • Když se ale až týden (!) po objednávce (v pondělí) ozve pracovník obchodu s tím, že zboží nemají skladem, že je "u dodavatele" a dorazí "začátkem příštího týdne" a doručení z e-shopu do Čech "zpravidla trvá 3 dny", tak Vám vyjde, že vám obchod doručí zboží deklarované jako "skladem" až za cca 3 týdny. A zdůvodnění pracovníka ohledně toho, že zboží uvádějí jako "skladem", ačkoliv ho v životě neviděli? Prý bylo skladem ve chvíli, kdy to dávali na Heureku, ale systém aktualizují jednou za 4 dny. Co na to říct?...

Nedostatečná komunikace, oblbování zákazníků. Nesnáším e-shopy, které tvrdí, že mají všechno "skladem", ačkoliv musejí vědět, že to zákazníkovi budou moci v nejlepším případě poslat až za několik dnů. V tom horším za více než 2 týdny...

Reakce obchodu dtsport.cz

Děkujeme za názor, velice se omlouváme za nedorozumění, přiznávame chybu, přehlédli sme vaši objednávku. Zboží, které uvádíme skladem, tak i skladem máme na kamenní prodejne. Při vaší objednávce byl produkt vyprodaný. Samozřejmě sme ho objednali, ale nedá se ovplyvnit doba dodání od dodavatele.

• Cena.
    • Komunikace.

Reakce obchodu dtsport.cz

Děkujeme za názor, velice se omlouváme. Při zabíhání internetového prodeje vzniklo pár chyb, ale už jsou úspěšne odstraneny.

• Zadne zrejme
    • Nic nedorazilo a ani zasna odpoved jestli to vubec dorazi ci nedorazi

S pozdravem tím Dtsportu.

• Přes označení zboží na skladě evidentně zb. nebylo a není na skladě. Tj. do této chvíle nic nepřišlo, a ani se nikdo neozval....