• Zboží již nebylo a nebylo staženo z nabidky

• kontrola zboží

Při naší objednávce dne 29.1. 2015 bylo na stránkách uvedeno, že zboží je skladem. Dne 1.2. 2015 nám bylo oznámeno, že se zboží stahuje z externího skladu a bude urychleně doručeno.
    Dnes 9.2. 2015 stále nic nemáme.
    Takováto služba je opravdu na nic a už nikdy zde nebudeme objednávat.

• Velky vyber
    • Nepresne informace o produktu. Drzak mi prisel s jinymi parametry, nez jake jsou uvedeny v e-shopu. Ted nemohu drzak nastavit tak, aby byla televize v pravem uhlu, pac je maximalni uhlopricka o 3 palce mensi, nez bylo uvedeno v eshopu.

Aby eshop upravil parametry na realne hodnoty.

Reakce obchodu Držáky LCD

O nastavení TV do pravého úhlu rozhoduje délka ramene, kterou je nutno porovnat se šířkou TV (délka ramene musí být minimálně polovina šířky TV). Téměř všechny držáky umožňují použití na větší úhlopříčky, než je uvedeno na jejich obalu a proto v eshopu uvádíme delší úhlopříčky než je na obalu výrobku. Kontaktujte nás a držák Vám vyměníme za vhodnější typ pro Vaší TV.

• univerzální držák není kompatibilní s televizorem

Reakce obchodu Držáky LCD

Zákazník měl poměrně extrémní rozteč pro uchycení držáku a proto držák nebyl vhodný na jeho TV. Zákazníkovi jsme obratem vrátili peníze za produkt i poštovné, neboť neměl zájem o jiný typ držáku.

Klamavý přístup k zákazníkovi, horší držák než ten co jsem u Vás zakoupil jsem v životě neviděl.

Reakce obchodu Držáky LCD

Po dohodě se zákazníkem byl držák vyměněn za jiný - větší typ a celá situace byla vyjasněna.

• Stránky
    • produkt uvedená skladem nebyl skaldem
    • musel sem objednat u konkurence

"nakupoval" jsem jen jednou u zboží bylo uvedeno skladem, ale při objednání mě prodejce kontaktoval s tím, že zboží není skladem. Zboží jsem nutně potřeboval - musel sem řešit jinak. Těžko říct zda to byla náhoda, nebo se děje častěji....

• Objednala jsem si zboží, kde bylo uvedeno, že je na skladě a nakonec zboží bude možná do týdne.

• obchod by mel zasilat zbozi s ceskym navodem

nespokojen

• Nebyl jsem informován, že zboží nebylo skladem. Teprve až jsem se ozval tak jste mi dali vědět.

Nedoporučuji, vadí mi že prodáváte něco co vlastně nemáte!!!

• pár cen dobrých cen
    • jinak nic
    • komunikace
    • akce
    • proklientský přístup

momentálně je nejblíž místu bydliště a každý jsi jej musí udělat sám, protože obchod přistupuje individuálně k zákazníkům.

• velký výběr držáků
    • na webu je kontakt pouze na jednu osobu, v případě, že tato osoba není dostupná nic neujistíte

bezproblémové zrušení objednávky, buhužel měl obchodník dovolenou v době, když jsem si chtěl držák vyzvednout a na webu nebyla žádná jiná kontaktní osoba, objednávku jsem musel zrušit

Reakce obchodu Držáky LCD

V době dovolené zajišťují odesílání a výdej zásilek brigádníci. O konání dovolené jsou zákazníci upozorněni včetně možných úskalí (např. zpoždění zásilek). Za problémy v době dovolené se omlouváme.

• zboží které jinde nemají
    • dlouhá dodací doba

pokud vám nevadí čekat tak klidně nakupujte

Reakce obchodu Držáky LCD

Bohužel některé typy držáku se vyprodají a mají delší dodací dobu. Obyvkle o této situaci zákazníka obratem informujeme a nabídneme mu náhradní řešení (dodání obdobného držáku, který je skladem).

• široká nabídka, velmi dobré ceny
    • Ani po deseti dnech u zboží, které je skladem nebyla moje objednávka vyřízena.

Je to hodně divné.

Reakce obchodu Držáky LCD

Zboží bylo bohužel vyprodané též u našeho dodavatele, za problémy se omlouváme.

• Komunikaci se zákazníkem

obchod dobrý, přístup k zákazníkovi nulový

• komunikace
    • špatně aktualizované stránky
    • vystavují zboží které nemají přitom uvádí dodání do 3 dnů
    • vystavují zboží, které se již nevyrábí

Objednal jsem si TV stolek. Na stránkách uváděno dodací lhůta 3 dny. Jenže po objednávce jsem obdržel zprávu, že stolek není skladem navíc se již nevyrábí. Tudíž aktuálnost stránek nulová. Takže pokud nechcete být v nejistotě, že zboží které si objednáte skutečně dostanete, doporučuji se obchodu vyhnout. Náhradní stolek jsem si nakonec objednal na www.drzakyastolky.cz - stolek přišel za dva dny a je naprosto perfektní.

• opravdu nevím
    • dodací doba ( zatím )

na komentář je brzy - zboží stále nemám !!

Zakoupené zboží-držák LCD neodpovídá uváděným parametrům.Při zátěži 17 kg se deformuje.Uváděno max.30 kg.Nákup je pro mě zklamáním.Nemohu Váš obchod doporučit!

Reakce obchodu Držáky LCD

Uvedený držák jsme z nabídky okamžitě stáhli, se zákazníkem jsme domluvili vrácení peněz.

• Objednala jsem před 10 dny doposud zboží nedorazilo a doposud mě nikdo nekontaktoval, to že byl dotyčný na dovolené,mě nazajímám, když dodací lhůta je do 3 dnů, uvažuji že zboží, které dnes nedorazí nepřevezmu a objednám u jiného

• Urgovani vyzvednuti dva dny pred uplynutim lhuty, navic pouzitim vyrazu "je s tim nejaky problem" ci "tak co bude?" mi prijde ponekud nezdvorile.