• Určitě je třeba si přečíst všechny recenze

Dobrý den, chtěla bych tímto upozornit všechny potenciální zákazníky, leč jsem s paní Jarošovou a jejím e-shopem nikdy neobchodovala. Paní Jarošovou znám virtuálně ze sociální sítě facebook z různých skupin cca.od konce roku 2015. Připadala mi jako inteligentní osoba s níž se dá rozumně o všem diskutovat. V roce 2016 jsem ji dala svoji důvěru a přidala jsem si ji na facebooku do přátel, což dělám skutečně jen vyjímečně. Dokonce jsem ji dala i svůj soukromý telefon. Považovala jsem ji za svoji virtuální kamarádku. Naivně jsem si myslela, že se jedná o osobu čestnou, která je schopná respektovat druhé - jejich názory a postoje. Věděla jsem, že se zabývá prodejem drogerie, ale nikdy jsem se o její obchod blíže nezajímala, i když mě několikrát přidala na facebooku do své skupiny. V lednu 2019 jsem veřejně vyjádřila na jedné facebookové skupině nesouhlas s jednáním člověka, jenž se v současné době dopouští maření úředního rozhodnutí a upozornila jsem, že se tento člověk přihlašuje na svůj e-shop a maže tam komentáře. Paní Jarošová mi po tomto začala velmi nechutně v SZ nadávat. Psala mi, že jsem ksindl a čestovala mě dalšími nadávkami. Začala mi vyhrožovat, že napíše paní se kterou jsem měla v roce 2016 konflikt, co jsem o ni psala. Předhodila mi, že jsem........., která opustila na 2 měsíce manžela. I po blokaci se mě snažila špinit. Vystupovala pod fake profilem Liběna Kluzová. Je to skutečně zákeřný a zlý člověk, který pokud se svět netočí dle něho, tak se chová příšerně. Nehledě na to, že posílala naše soukromé SZ člověku, jemuž jsem důvěřovala, že pracuje ve prospěch lidí v tíživé situaci a kterého jsem více než rok podporovala drobným finančním darem. A nyní k věci, proč to sem píši do recenzí paní Jarošové k jejímu e-shopu. Nemohu posoudit, jak funguje či nefunguje při obchodování, neboť já od ni nikdy nic nekupovala, ale mohu potvrdit, že ne všechny kladné recenze ji píšou její zákazníci. Nepíše si je sama paní Jarošová, jak se zde dost lidí domnívá, ale vyškemrává je od přátel na facebooku - od lidí, jimž se vnutila do přízně a který ji věří. Má připraveno perfektní vysvětlení, kdy ona není na vině a ten, kdo ji napsal negativní recenzi, se ji snaží poškodit. Ode mě chtěla v roce 2017 po 2x kladné hodnocení a já ji ho napsala (byla ode mě obrovská chyba, že jsem si nepřečetla celou historii recenzí). Vím o dalším člověku, jenž ji minimálně jedno kladné hodnocení psal též, přestože s ni nikdy neobchodoval. Tedy doporučuji velkou obezřetnost. Vkládám přes účet mého muže, jenž má na Heurece registraci. Žaneta Roubalová

• NIC
    • VŠECHNO

S touto prodejkyní zacházet jako s květinou: SEŘEZAT, SVÁZAT A HODIT DO VODY!!!!!
    Je to obyčejná zlodějka, která žije z naivních lidí jako jsme my... kteří si objednají na jejím e-shopu a doufají, že po zaplacení dostanou zboží, ale světe div se, žádný zboží ani prachy!!! Na maily nereaguje a svědomí ji zřejmě netíží, ale pozor milá paní, karma si Vás najde! Doufám že se Vám v noci dobře spí, je mi z Vás na blití!!!!

• Kdyz chcete prijit o penize, vyhodte je oknem, nebo je poslete tomuto eshopu.
    • Ze nekdo takovy muze podnikat.

Dlouho jste si nenapsala zadnou kladnou recenzi pani majitelko-podnikatelko.... nejak vam to pada...
    Konecne se vidi co jste zac...

• vsetko

nikdy tu nenakupujte,su to zlodeji !!!!

• jsem zděšená, co tady právě čtu. Opravdu jsem do 22.1. 2018 byla spokojená, ale od té doby jen výmluvy a zboží které jsem zaplatila jako vždy předem NIKDE. Jindy zboží objednané v NE, ve ČT bylo u mě - nyní NETUŠÍM zdali uvidím zboží, nebo peníze????

SMUTNÝ konec asi

• Paní Jarošová stále funguje? Potřebovala by pořádně na tlamu,větši podrazačka a její arogantní přístup nemá období.Hlavně že mají na stránkách podmínky a sami si dělaji co chcou.Problémy,problémy,problémy,katastrofa.

NEDOPORUČUJI!!

• Právě ted mi volala paní Jarošová, že už týden jim blokuju zboží a že už si u nich nic neobjednám! Já jsem si u nich objednala zboží asi za 620,- a protože jsem si našla zboží levněji na netu, tak jsem napsala zrušení objednávky, ale mail zustal v konceptech - a teprve ted se tady dočítám ty úžasné recenze a děkuju mému Andílkovi, že mě nějakým způsobem ochránil, aby k objednávce nedošlo....

Toto je moje první zkušenost se špatným obchodem a opravdu děkuju - že mi bylo dovoleno obchod neuskutečnit.

• ZLODEJI!!!!

Ať už jí někdo zavře. Okrádá lidi nic vic!!!
    Už někdo podal TO???

• Jsou to zloději.Už 2 měsíce čekám na vrácení peněz.
    • Snad si za ně udělali hezké vánoce.

Už nikdy více platit dopředu.

• Jedine ze uz tento eshop snad konci !!!
    • Ze vubec kdy existoval !!!

Timto zdravim nase podnikava siamska dvojcata- p. Libusku s p. Libenou a preji hodne uspechu v Novem roce, krom podnikani. Tomu se prosim dámy ( dámo )... vyhnete!!! Nez to trestni oznameni opravdu nekdo poda!!!!!
    A pro zajemce o drogerii- TADY OPRAVDU NEE !!!!

Co to trestní oznámení je nějaké?

Prosím existuje již trestní oznámení, kam je možné se připojit ?

• NIC!!!!!!!!!!!!
    • VSE!!!!!!!!

Konecne se fungovani tohoto eshopu ukazalo naplno!!!
    Vrazda si u nich obednat!!!! Kdo nechce prijit o penize, obednavejte jinde!!!!

• NIC!!!
    • Jedním slovem - katastrofa!

VAROVÁNÍ - NENAKUPUJTE ZDE!!!
    Shrnutí: zboží jsem objednala 2.9.2017 a uhradila předem (to byla očividně hloupost!) - ani po měsíci jsem se ho však nedočkala. 6.10.2017 jsem objednávku zrušila, paní mi napsala, že peníze vrátí dle jejich obchodních podmínek. Ty jsem si pročetla - peníze měly být vráceny do 14 dnů. Dnes je to 19. den a stále nic.

Tolik ponaučení pro ostatní.

• žádná kladná nejsou
    • e-schop neplní závazky vůči svým zakaznikům inkasuji peníze a nedodávaji zboži a když se chcete spojit tak s vami přestanou komunikovat

Důrazně varuji před timto E-Shopem at nedopadnete jako naše firma která si objednala a nedostala ani zboži ani peníze přišli jsem o 380kč

• Všechno. Samé výmluvy.

Nedoporučuji nakupovat.

• Proboha lidi zlati, jen to Néééé, tento e-schop už nikdy,hodně zlá zkušenost,paní Jarošova se nam radši zase vdala,abychom nepoznali že měla srážku se zákonem a hlavně ze měla pár let natvrdo a pak zkoušela podnikat na jméno svého člena rodiny atd NERISKUJTE

NEDOPORUCUJI A VARUJI !

• Dle zakaznic eshopu nic. A kladne recenze si patrne pise p. Jarosova sama.
    • Napadaji zakazniky kterym nedodaji zbozi, neresi reklamace...
    • jen at si kazdy pocte v recenzich...

Zdravim p. Jarosova, jeste ze uz mame sve penize zpatky, byla to ale tahanice a kolik vymluv a urazek z vasi strany...
    No, ale k veci - VARUJI VSECHNY PRED TIMTO ESHOPEM!!!! ZBOZI NEDOJDE, NEBO BUDE PROSLE A PAK JE TO NA DLOUHO.... VELMI NESERIOZNI ESHOP.

• NIČ
    • Tovar som objednávala ešte minulý rok, tovar nebol dodaný a peniaze dodnes nemám. Riešila to ČOI aj iná organizácia - bez výsledku!!! E-shop možno dostal pokutu, to je všetko.

Nenakupovať, jedine ak chcete "podporiť" zlodejku a poslať jej vopred peniaze :((, aby sa mala kúsok lepšie.

• Dlouhá čekací doba
    • Dodání jiného zboží

Vzhledem k tomu, že jsem si zboží objednala 20.8.2017 a přišlo mi až dnes 6.10.2017 opravdu nehodlám nic reklamovat,kdo ví jestli by jsem se vůbec reklamace dočkala. Zboží přišlo úplně jiné, než vůbec bylo objednané, první byla komunikace ze strany prodejce v pořádku,jednou to byla dovolená,potom zase zásilku někde zašantročil kurýr atd atd.. poté už se ani neobtěžovali mě informovat o tom, že mi zasilku doveze jiná přepravní služba a vůbec že zásilku odesílájí. Zboží sice mám doma, ale až po skoro dvou měsících a úplně jiné.. takže za mě velká nespokojenost..