S obchodem jsem byla velice spokojená - příjemná komunikace, rychlé odeslání zboží. Pouze přepravní společnost byla nespolehlivá a musela jsem je dvakrát urgovat o balíček. To ale samozřejmě není chyba prodávajícího.

Jedno ze zakoupených body mělo sice správnou velikost, ale bylo mnohem větší než body v této velikosti bývají. Prodejce mi je ochotně vyměnil za jiné. Jsem spokojena.

• Při platbe předem doprava zdrama!!
    • Dlouhá doba dodání.

• Nevím,hledala jsem samolepky,nedívala jsem se na obchod

Kupovala jsem samolepky pro vnuka do pokojíčku.Za poměrně drahou cenu -1000,-Kč se samolepky po týdnu začaly kroutit a odlepovat od zdi. Návod jsem přesně dodržela a teď chodím s lepidlem a samolepky přilepuji ke zdi.Nevím,jak dlouho to vydrží.Samolepky jsou pěkné,na zdi dekorativní,ale to je vše.Příště si je určitě nekoupím,příliš drahá investice.

• Skvela komunikacia a přístup obchodu

Aj napriek tomu, ze som dodané zboží musela reklamovat, tak s obchodom som bola maximalne spokojna. Na moje dotazy mi odpovedali rychlostou blesku a nebol v nicom problem. Takže obchod doporucujem, pretoze jednaju so zákazníkmi férovo.

• Ochota, vstřícnost, profesionální jednání.

Objednávka byla na naši žádost rozdělena do dvou zásilek, bez navýšení poštovného. Profesionální jednání, vstřícnost, ochota. Obchod s velmi širokým sortimentem.

• spolehlivost, rychlost

• Obchod je blízko mého bydliště, můžu si nákup tedy osobně vyzvednout - neplatím poštovné a balné

Velmi rychlá a spolehlivá komunikace a ochota

• Rychlá komunikace, dobrý obchod.

• Skvělá komunikace prodejce se zákázníkem, přesně informují o stavu Vaší objednávky, tak aby bylo možno zboží co nejrychleji doručit.
    • Žádné jsem neshledala.

Jsem velice spokojena s nákupem a i se zbožím.

• Obchod zaručuje výbornou komunikaci mezi zákazníkem a majitelem.

Krásné samolepky za velmi příjemné ceny.

vše bez problémů, komunikace s obchodem, dodání rychlé, hodnotím kladně a doporučuji

• hezké web. stránky
    • velký výběr
    • kvalitní zboží
    • česká pošta - sice za to obchod nemůže ale jednoduše katastrofa

obchod rozhodně doporučuji
    rychlé dodání, komunikace
    výběr

• Přijatelné ceny a kvalitní zboží

Skvělá komunikace, rychlé dodání objednaného zboží

• Zadne

Velky vyber,super kvalita a spolehlivost.

• cenově přijatelné zboží

zaujala mne široká nabídka zboží

• dobré ceny
    • hezký výběr
    • dlouhá dodací lhůta u zboží vedeného skladem

Reakce obchodu Drobečkové.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci. Skladem se rozumí skladem u dodavatele, některé zboží je skladem u nás, ale eshop bohužel zatím toto neumí rozlišit. Na úpravách se pracuje. Jinak u každého zboží je uváděna doba dodání 3-10 dnů.

• Rychlost dodaní .
    • Žádné nemá .

Super obchůdek . A mám v plánu další nákupy .

Zodpovědný přístup prodávajícího, velice ochotní. Zboží jsem objednala v domnění, že bylo skladem. Přestože nebylo, dorazilo zboží do pěti dnů.

• koupila jsem dětský kolotoč, ale nikde nebylo napsáno, že bude hrát a zpívat polské písničky...To mě velice překvapilo

Reakce obchodu Drobečkové.cz

Dobrý den, to nás mrzí. Bohužel kolotočů se prodá minimum, tak je bereme přímo od dodavatele, ale ten bohužel neuvádí jaké bude hrát písničky. Většina kolotočů hraje jen melodie.