• Přehlednost obchodu , velký výběr

V tomto obchodě jsem nakoupila ,protože mají velký výběr moc hezké motivy a výběr velikostí.
    Zboží dorazilo,přesně jak bylo dáno a jsem s ním velice spokojená kvalitní a moc hezké. Určitě bych ho doporučila všem , já osobně si určitě opět objednám :-)

• velký výběr dětských samolepek na zeď
    • rychlá dodací lhůta

• - rychlé dodání
    • - velký výběr zboží
    • - dobrá komunikace

- tento obchod doporučím známým

• přehledne bez problemu dodaní atd..

• Obchod je přehledný, krátké dodací lhůty, komunikace s obchodem, pěkné ceny
    • žádné jsem nenašla

obchod všem včele doporučuji

• pekne zbozi za dobrou cenu

byla jsem spokojena, nemam zadne vyhrady
    na zbozi jsem nespechala

S obchodem jsem velmi spokojená.
    Skvělá komunikace i díky fcb stránce a vždy velmi dobrá domluva.

Vše v obchodě perfektní,doprava hrůza. Doručení 11-15 hodin. V 16 hodin někdo zazvonil a odešel.Mávala jsem na ně z balkonu,abych řekla, že jsem hned dole.Než jsem sešla ze schodů prvního patra už chtěli odjíždět,tak jsem za nimi musela skoro dobíhat.

Reakce obchodu Drobečkové.cz

Dobrý den, za dopravce se omlouváme. Bohužel někteří řidiči si myslí že jsme supermani. Taky se nám to občas stane :(

• Skvělé ceny, rychlé dodání zboží. Objednala jsem si věc, která nebyla na skladě a prodejce mě hned informoval o jiné variantě, skvělé.

Určitě můžu jen doporučit, zboží mají hezké a levné. Doprava super i komunikace s dopravce skvělé, což mě docela i překvapilo, že reagovali ihned na můj dotaz, zda jde zboží doručit v jiný termín.

• nejlevnější obchod doporučený Heurékou na samolepky na zeď

Doporučuji!

• kvalitní a krásné oblečení, hračky a spoustu dalších věcí
    • super ceny
    • rychlá a vstřícná komunikace
    • užitečné rady (zvláště praktické rady týkající se velikostí oblečení!)

Nakupuji zde již po několikráté a nikdy nelituji... Všem 100% doporučuji!!!

• Detske zbozi

Doporucuji.vse probehlo na jednicku.

• super ceny
    • o žádných nevim

Hlavně bezvadná komunikace.Předem mi sdělili kdy budou zboží odesílat a i když jsem si pak objednávku rozmyslela v počtu,tak s tím nebyl problém.Jsem velice spokojená.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• - pěkné a kvalitní zboží
    • - velmi dobrá domluva a komunikace, ochota
    • - pro mě špatně přehledné stránky a eshop

- s nákupem jsem spokojená, pěkné věci pro děti za dobré ceny

Reakce obchodu Drobečkové.cz

Dobrý den, stránky máme v plánu upravovat ale zatím je to v řešení.

• Výběr je opravdu veliký, ale skladem není skoro nic, takže odeslání hned nehrozí a čekat deset dní, než to dojde od dodavatele... To si to raději objednám z jiného e-shopu.

To je zajímavé, že se v hodnocení opakují přesně ty samé fráze... Pochybuji, že dva lidé ohodnotí ve stejný den úplně stejnými slovy.

Reakce obchodu Drobečkové.cz

Dobrý den, k Vaší reakci. Hodnotí pouze zákazníci a jestli napíšou něco podobné stát se může. Jinak u zboží je upozornění za jak dlouho bude dodáno, takže Vás nikdo nenutil tu nakupovat a mohla jste si zboží koupit jinde. Jsou lidé kterým to nevadí. Jinak pokud by nám někdo napsal že na něco hodně spěchá tak to jde poslat i dřív.

• Ochota

Jo jo nakupovat,je z ceho a ochota se chvali.

• spolehlivost a rychlost
    • o ničem nevím

maximální spokojenost

• Jedine co mi vadilo, bylo že zbozi prislo v potrhane a nevzhledne krabici. Bala jsem se aby tam bylo vse, kdyz jsem prebirala tu krabici se zbožím. Naštěstí tam bylo vse ale ten vzhled té krabice mne trochu odradil. Mohlo by to byt lepe balene. To asi jedina výtka.

Reakce obchodu Drobečkové.cz

Dobrý den, za poničenou krabici se omlouváme. Je možné že krabice byla poškozena u přepravce. Taky se nám to někdy stane.

• Velky vyber za super ceny!

Velmi spokojena a jen doporucuji!