• dobrý nákup, hezké zboží

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. S přátelským pozdravem, tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

Byla jsem naprosto spokojena.

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, paní Věro. Děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme pokud možno klidné dny a pevné zdraví. S přátelským pozdravem, tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• skvělá komunikace, zpětná vazba, poradili

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, paní Jano. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. S přátelským pozdravem, tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

Vše OK.

• Není co vytknout

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, pane Milane, děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl s obchodem spokojený. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

Skvělá komunikace, zboží bylo vpořádku, spokojenost

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení. Přejeme hezké a v rámci možností poklidné prožití letošního léta. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

• Rychlé jednání ze strany obchodu - potvrzení objednávky, rychlé dodání zboží
    • Ve všem mi vyšli vstříc

Příjemné jednání jak po e-mailu, tak telefonicky. Dokonce jsem si vyzkoušel i chat na jejich stránkách, protože jsem potřeboval vědět více detailních informací ke zboží. Byli ochotní a vše mi zjistili.

Dobrý den, Aleši,

děkujeme za Váš čas, který jste věnoval ohodnocení nákupu v našem eshopu, ceníme si toho.

S přátelským pozdravem, tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• Vstřícné jednání

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a přejeme pohodové letní dny. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

Okamžité odeslání, rychlá komunikace.

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme Vám za ohodnocení Vašeho nákupu a přejeme hezký den. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• OPRAVDU skvělá komunikace, vstřícnost,ochota

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za ohodnocení Vašeho nákupu a rovněž i za Váš přístup, kterého si ceníme.

• rychlé jednání
    • příjemné jednání a dokázali mi poradit při výběru
    • pěkný design
    • jednoduchá montáž
    • poměr ceny a kvality
    • splňuje očekávání
    • odolný materiál, který nevyžaduje speciální údržbu

V tomto e-shopu jsem již nakupovala a byla jsem vždy spokojená. Vždy mi dobře poradili a vše vysvětlili. Zjistili mi i dodatečné podrobnosti ke zboží. Velmi příjemné jednání, velká ochota. Jinak se stolkem jsem spokojená - lehký a stabilní, moderní design.

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, paní Aleno, moc děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že se k nám vracíte. S přáním hezkého dne, tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

bez problému, vstřícné jednání

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a přejeme pohodový den. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• rychlost,

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme hezké dny. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• Skvělá a rychlá komunikace
    • Chtějí opravdu pomoci a ne jen odpovědět jako u jiných e-shopů

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, velmi děkujeme za kladné ohodnocení a věříme, že objednané zboží bude sloužit dle vašich představ. S přáním hezkého dne, tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

dobrá nabídka, rychlá dodávka

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za čas věnovaný vyplnění dotazníku spokojenosti. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

Vše ok

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

Jsme spokojeni. Zakázka vyřízena rychle, doručena také rychle a v pořádku.

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

Doručení a doprava perfektní

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na případný další nákup. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

• ryclost

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

Skvěle , byla jsem spokojena

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme krásné adventní období. S pozdravem, tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu