Není co dodat, náš prcek má radost a jsem rád, že jsem mohl podpořit českého výrobce krásný dřevěných hraček. Určitě né naposledy :)

• kvalitní, krásné hračky
    • výborná komunikace
    • rychlé doručení

Absolutně nedoporučuji!!!! Nekvalitní, otřepy, nezacistene díry!!!, po 2 minutách pretrzene, šňůrky

Rychlá a kvalitní komunikace

• Velmi rychlé doručení

Rychlé vyřízení objednávky.

• dlouhá dodací lhůta

U mě naprostá spokojenost, nemám co vytknout. Zboží přišlo do dvou pracovních dnů a vše proběhlo tak, jak má. Takže díky moc. :-)

Zboží krásné. Komunikace a doručení na výbornou! Doporučuji.

Pěkné výrobky, delší doba doručení.

• stále čekám

Spokojenost,bez připomínek

• Jako technik oceňuji čisté řemeslné zpracování hračky, je znát předobraz v reálné parní lokomotivě. V tendru je možné vozit malé plyšáky či jiná nejmilejší zvířátka :)
    • Nepřišlo potvrzení objednávky nebo přijetí platby na e-mail, až oznámení Zásilkovny o převzetí balíčku. Utlučen dnešní dobou potvrzovacích mailů či sms na kdejakou blbost mě to lehce znervóznilo :-D ale vše proběhlo bez problémů. Tak ať Vás to neodradí od nákupu ;)

Vsjo fparjatke .. bes problemu ..

Rychlost a 100% shoda výrobku s obrázkem.

Úžasná komunikace,ochota a zboží kvalitní

Rychlé doručení

1AAAAAAAA Super

• Kvalitní opracování

Objednala jsem 4 hračky, 3 velké přírodní a 1 malou nabarvenou. Paní velmi rychle po objednání ověřovala, zda jsou velikosti v pořádku, byla příjemná. Bohužel mě nenapadlo ji upozornit, že ta malá má být barevná - je to ale v kódu objednaného zboží. A taky v účtované ceně. No nic, stane se. Jinak jsou to moc krásné a zdá se, že i kvalitně zpracované výrobky.

v tomto obchodě si kupuji dřevěné sponky do vlasů