V e-shopu jsme objednali dárky dětem a byla to hrozná zkušenost!!! Dodané panenky jsou evidentně LBGT nebo jiný nesmysl, stavebnice je "Made in Ukraine" a na modelu závodního autíčka jsou vlajky EU!!! A jako dárek k nákupu ještě přidali dětskou vodní pistoli - to je jasná podpora války EU a NATO proti bezbrannému ruskému lidu!!!

Naprostým vrcholem byla odpověď pana majitele na mou stížnost: "Vážení, je nám ľúto, ak nie ste s darčekom spokojní, môžeme vám ako ospravedlnenie poslať detský herný kufrík "Očkovanie proti covidu-19" na naše náklady."

Po této zkušenosti budeme pro naše děti objednávat už jen oblíbené hračky z Ruské federace, jako jsou matrjošky, prázdné lahve od vodky a šišky ze sibiřské tajgy.

• Šíření strachu

Šíři strach a nenávist, propaguje homofobní a rasistické názory.

Šíří dezinfirmace a nenávist....

• Homofobní. Šíří dezinformace.

Otravný hmyz na tři - Rus.
    Prorusská propaganda, to je až k neuvěření.
    Nikdy zde nic nenakoupím!!

• Majitel je homofob a proruSSke hov*ado

Z byznysu s dětskou radostí si majitel udělal nástroj pro šíření homofobních názorů a proruSSké propagandy. Níž už značka klesnout nemůže.

Majitel na stránkách HRAČKÁŘSTVÍ šíří homofobní názory a ruskou desinformační propagandu. Absolutně nedoporučuji.

• - zjistíte, co vše je ještě dnes možné, bohužel za tuto zkušenost draze zaplatíte....
    • - nulová komunikace, pokud se vám kontakt po mnoha pokusech podaří, reagují velice arogantně, s reklamací nemáte šanci

Asi by se dalo přijmout, že jde jen o další otřesný eshop s nulovou šancí na reklamaci, složitou a arogantní komunikací a špatnými službami vůbec. Zarážející je ovšem to, že místo služeb zákazníkům se věnují zřejmě hlavně prezentaci nechutných a lživých názorů majitelů. Skutečně hnus.

Nákup už nikdy ......

Šíření homofobních názorů je odporné samo o sobě a když to ještě umístí na stránky obchodu s hračkami? Co jsou to za debilové, kteří vlastní tento obchod? Nekupovat, nepodporovat.

• Poslali rozbité nefunkční hračky. Některé, ač měly být licencované byly padělky. Odmítli reklamaci. Budu řešit dál.

Nakupovali jsme u nich poprvé a naposledy! Nefunkční porouchané zboží. Reklamace neuznána. Ze strany obchodu arogantní chování. Budeme řešit jiným způsobem. Majitel je ubožák. Sám nemá děti ani ženu, nechápu proč se naváží sprostě do menšin, když údajně k ní sám patří. Co je ti do toho, ty blbe, jestli si moje vnučka bude hrát s autem nebo vnuk s panenkou!!!!! Ty si můžeš hrát tak akorát se svým kašpárkem a mazlit se s russkou vlajkou.

• Absolutne neprofesionalni!

Umisťovat na web s hračkami ideologické texty a proruskou propagandu + oslovovat v příspěvcích přímo děti s viulgarismy a manipulacemi je absolutně nepřijatelné.

• Majitel je blázen

Přidávat své demagogické a homofobní názory na stránky obchodu s hračkami pro děti je skutečně zoufalost...

Odporné šíření homophobie a svých j*blých dezifno názorů na svých stránkách! Kdyby to náhodou smazali, tak tady je archiv: https://web.archive.org/web/20221027094356/https://www.dracik.sk/

Více informací o jejeich hnusné propagandě: https://dajte-im-vediet.s

x

• nepoznam
    • dezinfo vyplach vycapeny na main page webovej stranky

Obchod spojeny s mojim dectvom, moje dieta to tak vsak mat nebude, primarne kvoli tupym nazorom ktore maju z nejakeho podivuhodneho dovodu potrebu verejne zdielat na svojich strankach

• Nezvedají telefon.

Objednávka 1656303747. Tohle není obchod, ale podvodníci. Pokud můžu, už nakupuji jen u Němců, vracejí bez výmluv!
    Těmto českým podvodníkům připomínám zákony země, ve které chtějí tvořit zisk.

zákon č. 89/2012 Sb.

§ 1812(1) Lze-li obsah smlouvy vyložit různým způsobem, použije se výklad pro spotřebitele nejpříznivější.

§ 1818 Má-li spotřebitel právo odstoupit od smlouvy podle ustanovení tohoto dílu, nevyžaduje se, aby uvedl důvod, a s právem odstoupit od smlouvy nelze spojit postih. Využije-li spotřebitel právo odstoupit od smlouvy podle ustanovení tohoto dílu, považuje se lhůta pro odstoupení za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.

§ 1832(1) Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu podnikatel bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem. Podnikatel vrátí spotřebiteli přijaté peněžení prostředky jiným způsobem jen tehdy, pokud s tím spotřebitel souhlasil a pokud mu tím nevzniknou další náklady.

§ 1833 Spotřebitel odpovídá podnikateli pouze za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti.

"Podmiňovat vrácení zboží nelze ani tím, že je nepoužívané, neboť to odporuje samotnému smyslu 14 denní lhůty pro odstoupení od smlouvy. Ta slouží právě k tomu, aby se zákazník seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží, což nemůže zcela učinit, pokud zboží nepoužívá. Zároveň ani nelze pouhou skutečnost, že zboží bylo používáno (např. oblečení nošeno, vypráno apod.), považovat za snížení hodnoty zboží, za které lze od spotřebitele považovat náhradu. Spotřebitel totiž odpovídá za snížení hodnoty zboží pouze v případě, že se zbožím zacházel jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti, a snížení hodnoty zboží vzniklo v důsledku takového nakládání."

Dráčik už nikdy. Dalších 40 let budu nakupovat jinde!

• Nejhorší e-shop, ve kterém jsem kdy nakoupila
    • Nikdo nekomunikuje
    • Telefonní číslo nikde nenajdete
    • Katastrofa e-shop

Rozhodně NEDOPORUČUJI zde objednávat!
    Řeším s nimi problém s objednávkou už přes měsíc a pochybuji, že se kdy vyřeší.

Jakmile pojedu někam do města, kde mají pobočku, tak tam udělám rutiku.

Tak naštvaná jsem v životě na žádný obchod nebyla.

NIKDY NIKDY NIKDY!!

Katastrofa! Prosím, na tomto eshopu opravdu nic nekupujte. Já už to neudělám na 100%. Nulová komunikace, nulový zájem vyjít vstříc. Nemám ani peníze, ani zboží.
    Jak je možné, že něco takového ještě funguje?

• Ziadna
    • Katastrofalna komunikacia

Objednala som z Dracika z eshopu interaktivneho psa. Pes prisiel v poriadku, nepacil sa nám tak som ho poslala spat s formularom o odstupeni od zmluvy. Mesiac sa nic nedalo, stále len ze cakaju na reklamacne oddelenie a budu ma informovat. Zrazu poslali nového psa, na výzvy o vrateni penazi nereaguju. Vobec by mi nenapadlo, ze obchod, ktory má tolko pobociek je tak sfusovany a nefunkcny. O tom ze nemaju telefon ani nehovorim. Velké sklamanie