• Neochota
    • Nezdvořilé chovaní
    • Nekvalitní zboží

Koupil jsem v tomto hračkářství, mimo jiné, dceři plastelínu. Hned po příchodu domů jsme plastelínu otevřeli a byla kompletně vyschlá. Tedy nepoužitelná. Další den jsem poslal ženu s plastelínou do hračkářství, aby požádala obsluhu o výměnu zboží. Jsme poměrně slušně vystupující rodina, takže jsme s vědomím, že o stavu plastelíny nemohl nikdo vědět, obsluhu s úsměvem požádali o výměnu. A v tomto okamžiku nastal plivanec do tváře, kdy obsluha velmi nevybíravým způsobem tvrdila, že plastelína je zcela v pořádku, že jí musíme promnout. Žena vyzkoušela před obsluhou dle pokynů plastelínu promnout, ale rozpadla se na tisíc drobků. Následovalo pár nelogických výmluv a nakonec striktní odmítnutí výměny. Nakonec žena obsluhu požádala o sepsání reklamace, a převzetí zboží do reklamačního řízení. Po pár povzdeších tak obsluha neochotně učinila. Reklamační řízení proběhlo v zákonné lhůtě, s výsledkem - nevyhovuje se. Zdůvodnění - Závada se neprojevila, plastelínu je třeba propracovat :-) Zajímalo by mě, zda má majitel firmy ponětí o tom, jaké milovníky dětí zaměstnává. Nejde mi o peníze, a vlastně ani o plastelínu. Tady jde o totální neúctu.

• Prodávají nekvalitní zboží.
    • Reklamaci neuznají.

Koupili jsme tam bob na sníh a po první jízdě z kopce praskl. Reklamace nebyla uznána. Prodávají nekvalitní zboží - NEDOPORUČUJI!!!

Hnusne postavicky v legu!!!nezaslouzi si ani pulku hvezdicky!!jen bila kocka je hezka!!Odporna kytky s oblicejem, jsme traumatizovane!!A hnusna zelena kocka!!A hnusne jabko!!

Normální člověk nepředpokládá, že na stránkách e-shopu hraček, bude na hlavní straně číst nesmyslné bláboly evidentně psychicky narušeného majitele. Tady by slušný rodič rozhodně neměl nakupovat a podporovat takové svinstvo.

• Zadna
    • Vsechno u tohoto obchodu je nevyhodne.

Sluzby, ceny vse naprosto podprumerne. Rozhodne nedoporucuji.

• obchod vlastněný dezolé ubožákem, nedoporučuji

• výhoda je, že všichni vědí že je majitel obchodu ubožák

majitel obchodu je evidentní magor a měl by se léčit dokud je co zachránit, v tomto obchodě nikdy NIC!!

Obchod vlastní proruský dezolát, veřejně podporující Ruskou agresi na Ukrajině

• Při nákupu v eshopu vám a vašim dětem leje do hlavy prorusácké demagogické cancy
    • Termíny
    • Zmatené řazení zboží s mizernými možnostmi filtru
    • Struktura a design stránek z období cara Klacka

Kdyby řešil kvalitu obchodu stejně intenzivně jak řeší krávoviny vyplývající ze svých politických mindráků, byl by to jistě top ten obchod

Nejhorsi obchod s hračkami v celé ČR. Majitel je totální magor, kterého by měli zavřít do blázince. Jenom doufám, že karma mu to jednou vše vrati, homofobnimu praseti.

Zoufalost, tady už nakupovat nebudu.

• Zvrácený majitel e-shopu.

Nerozumím jedné věci...jak tenhle člověk, který na hlavní stránku e-shopu podává zákazníkům své politické, nenávistné a nevhodné názory a zároveň může provozovat e-shop věnovaný zejména dětem. Tyhle dvě věci mi nejdou dohromady. Ať si má názor jaký chce, ale na e-shop to nepatří. Měl by si rozmyslet jestli chce pracovat pro radost dětí nebo hlásat tyhle nenávistné a nevhodné komentáře do světa. Prostě zvrácený člověk. Děti mohl vynechat. S tímto e-shopem jsem skončila čistě z principu a pro svůj klid.

• Podvodníci.

Jsou to podvodníci.

• absolutně nespolehlivý eshop

Absolutně nespolehlivý eshop, zcela nedoporučuji.

• kdysi normalni eshop
    • majitel je proruskej magor
    • divim se, ze ty svoje nenavistne bludy nedava i do popisu hracek

Tady uz nakupovat nebudu. Cena neni vsechno.

• Žádná
    • Doporučuji si pořádně rozmyslet koupi hračky před zaplacením, hrozný problém s vrácením. Díky ale podruhé už ani náhodou.

Dráčik už bohužel nikdy. Koupili jsme k vánocům kreslící tabulku od Simby. Syn si s ní hrál cca 5x , po posledním hraní jsme zjistili, že z tužky upadla kulička, kterou se na tabulku kreslí. Tabulku, která stále vypadá jako nová , tj. bez poškození jsme reklamovali 2x s tím, že kulička musela být špatně přilepená. Bohužel jsme ji na koberci nenašli. Paní prodavačka na prodejně by s námi souhlasila, reklamační oddělení už ale ne. Reklamace byla 2 x zamítnuta s tím, že jsme tabulku mechanicky poškodili my. Tabulka stála 299Kč, což na 5 kreslení (ani to ne, protože jsme spíš využívali razítka) trochu moc. Další hračky pro děti už budeme kupovat jinde a Dráčik rozhodně nedoporučuji.

Již dva měsíce čekáme na peníze z uznané reklamace! Nedoporučuji!!!!!

• zatím nevím
    • celkové

Zcela nepochopitelné dávat do hraček baterie. Koupili jsme v prodejně Ostrava- Futurum plyšového chodícího jednorožce a po rozbalení dárku u babičky jsme zjistili, že byly vloženy baterie, ovšem samozřejmě baterie byly vyteklé. Účtenku bohužel nemáme, i když nevím, jestli by tohle dokázali uznat. Jednoznačně u tohoto prodejce s obezřetností a možná zkontrolovat rovnou na prodejně i vnitřek.