U prvního dílu chyběla avizovaná čeština.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Námi prodávaná hra pro PC Mass Effect Trilogy skutečně obsahuje první dva díly v češtině, třetí díl je již bohužel pouze v anglickém jazyce. Pokud první díl v češtině nemáte, jedná se zřejmě o chybu instalace. V takovém případě se prosím obraťte na technickou podporu vydavatele hry (EA Games), pokud ani oni nepomůžou, zašlete nám hru na reklamaci.

Viktor Bem - www.doplna.cz

• Neinformují o stavu a případně problémech objednávky.

Tento obchod nedoporučuji.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Náš systém odesílá automaticky informační maily při přijetí objednávky, jejím potvrzení a expedování. Bohužel nedokážeme ovlivnit, pokud dojde k chybě na straně našeho poskytovatele, což byl zřejmě i tento případ.

Každopádně si Vaše hodnocení vezmeme k srdci a věřím, že přispěje k Vaší budoucí zákaznické spokojenosti.

Viktor Bem - www.doplna.cz

• nejlevnější cena hry, kterou jsem scháněl
    • malý výběr
    • špatná informovanost o stavu objednávky
    • dlouhá dodací doba

.. i přes všechny slabiny obchodu, jsem ochoten si příště zase něco objednat

Děkujeme za Vaše hodnocení.

V současné době usilovně pracujeme právě na zlepšení komunikace na zákazníky. Věřím, že při Vašem příštím nákupu již bude vše v pořádku.

• -přijatelné ceny
    • -obchod nereaguje na dotazy v mailech ani se nelze dovolat na telefonní číslo

-žádná komunikace

• -Přehlednost eshopu
    • -komunikace
    • -doprava

Toto byl můj jediný nákup v tomto obchodě, ale taky poslední. Komunikace s obchodem nebyla skoro žádná a doprava nic moc. 3 dny jim trvalo než my objednávku stvrdily.