• žádná

Objednal jsem malé balení brusných past 3M a zajásal jsem, že někdo prodává originál balení o objemu 100ml. Obchod jasně deklaroval fotografií i popisem originál balení od firmy 3M, ale foto v nízké kvalitě, že nešlo zjistit, že je to 1kg balení a dokonce tam udávají i EAN. Až když jsem zboží obdržel, vybalil jsem plastový kalíšek s nálepkou fy Dopler, šlo vlastně o reklamní vzorek, kde ani objem neodpovídal (podle váhy i objemu v jednom případě jen 85%). Jsem dost opatrný, ale tady mě dokonale obelstili. Vrátil jsem se na jejich stránky a až po zarolování na konec popisu prouktu jsem našel poznámku o vzorku, tedy že vlastně rozlévají originál balení do plastové dózy v ceně max 5Kč. No, takhle to už roky praktikuji u místního lakýry, že mi odlije deci, ale za 100 Kč, a ne za 199,- Tedy i cena evokovala přesvědčení originálnímu produktu, nenapadlo by mě že toto si ocení na dvojnásobek. Originální balení jsem chtěl pro aplkikaci zatlačením, a že když mi upadne na zem, nerozlije se. Cítím se být podveden a věc oznámím na ČOI. Doporučuji obchodu, aby tento stav velmi rychle napravil a jasně deklaroval, co vlastně za 199,- Kč (tedy téměř se 100% přirážkou) vlastně prodává. 100ml originál balení totiž neexistuje, v nabídce má konkurence 250ml, ale bohužel nikde skladem.

Dobry den.
    Dekujeme za recenci, i kdyz ne zcela opodstatnene kritickou. Jak pisete, neexistuje originalni 100ml baleni, to tedy vite. Jak pisete, na strance produktu uvadime, ze jedna o vzorkove baleni a to konkretne pod popisem produktu:
    Obsah vzorkového balení: 100 g /1ks = cca 100 ml/ (odlité do kelímku s odměrkou)
    Poznámka: pastu lze běžně zakoupit pouze v litrovém balení, proto zákazníkům nabízíme možnost zakoupení menšího balení

Kazde baleni je vazeno na 100g. Kazdy typ pasty ma jinou mernou hmotnost, proto rozdilne typy budou mit trochu rozdilny objem.

Pokud nam muzete nabidnou 100ml PP dozi za 5Kc, budeme velice radi. Bezne tahle doza stoji cca 10Kc bez DPH. Z kilove pasty ale nelze vytvorit 10 vzorkovych baleni, ale jen tak 9. Z duvodu konzistence v lahvi zustava dost pasty. Tyto vzorkove baleni nabizime z duvodu poptavky od zakazniku, kteri nechteji a nepotrebuji 250ml baleni, ktere stoji 400-450 Kc.

V pripade nespokojenosti s nakupem muzete vyuzit vraceni do 14 dnu.

Edit:
    Nabídli jsme vám možnost vrátit zboží i když od převzetí uběhlo již 25 dnů. Tuto možnost jste nevyužil. Takže pasty i přes vaší rozhořčenost asi posloužili účelu.

• Levné zboží
    • Zboží bylo špatně zabaleno
    • Smirkové papíry ohnuly a nechaly volně v bedně

Dobrý den.
    Děkujeme za recenzi. Asi však došlo k chybě a spletl jste si nás s jiným obchodem, nebo k omylu. Chválíte rychlost dopravy, ale dal jste nám za jí jen 3 hvězdičky. Vaše zásilka byla doručena do tří pracovních dnů od objednání. Zvolil jste bankovní převod, na dobírku by bylo doručení rychlejší.
    Od nás zboží odchází vždy v neporušeném stavu. Smirkové papíry, ani plátna nikdy, ale opravdu nikdy neohýbáme, ani nijak jinak nedeformujeme. Prověřil jsem vaší zásilku a veškeré zboží bylo zabaleno s největší pečlivostí, obsah byl nepoškozený a celá krabice byla vyplněna papírem tak, aby nemohlo dojít k poškození zboží při běžném zacházení se zásilkou. Pokud přepravce poškodil zásilku, je nutné tuto skutečnost reklamovat neprodleně jak u dopravce, tak u odesílatele. Na další reklamace a stížnosti například na Heurece nelze bohužel brát zřetel.

Dopler Studio s.r.o.

Hodnotím negativně, z důvodu neustálého zasílání dotazníku. Nevím proč mají na stránkách všichni políčko, nepřeji si dotazník, když potom stejně přijde. Asi bude nejlepší když lidi začnou na tyto spamy reagovat jako já. Jinak se toho nezbavíme.

Dobrý den pane Spurný,
    děkujeme za rezenci, i když negativní. Tyto dotazníky pomáhají zákazníkům seorientovat mezi kvalitními a nekvalitními eshopy. Mezi spolehlivým dodavatelem co má zboží skutečně skladem a tím co uvádí, že je u dodavatele. Nebo mezi dodáním do 2 dnů nebo do týdne. Takováto recenze jen zbytečně kazí dobré jméno. Ano, máte pravdu, pokud se všichni budou chovat stejně, tak dotazníky jsou k ničemu. Vy však můžete klidně příště nakoupit na falešném eshopu se sídlem na Kypru a pak "jen" přijdete o peníze. Ale nebudete mít dotazník.

V systému navíc vidíme, že jste s odesláním dotazníku souhlasil. Nařčení našeho obchodu není tedy zrovna na místě. Chápeme, že dotazníky dostávat nechcete. To je však automatizovaný systém Heureky, nikoliv našeho eshopu. Víme, že stačí napsat na jejich podporu a váš email jsou schopni zařadit do blacklistu.

Přejeme vám krásné a pohodové Vánoční svátky a málo dalších dotazníků.

Tým Dopler Studio s.r.o.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Koupil jsem vzorkove balení oleje Odies, což je poměrně drahá záležitost, na webu je fotka originálu a napsáno ze jde o vzorek. Dorazila bílá dózička, kde je olej přelitý z většího balení a s českou samolepkou. V popisu produktu na webu o tomto balení není ani slovo. Jako dárek vpodstatě nepoužitelné. Při pokusu o vracení dodavatel trvá na tom, abych hradil poštovné zpět. Už zde nakupovat nebudu.

Dobrý den.
    Ještě jednou vám děkuji za 5 letou důvěru se kterou jste na eshopu opakovaně vícekrát nakupoval . Během naší emailové komunikace jsem již věděl, že napíšete takovou recenzi. Na žádnou z předešlých objednávek jste totiž žádnou nenapsal, i když bylo vše v naprostém pořádku. Včetně dárku k nákupu, nebo při dodání do 20 hodin od objednávky.

Myslím, že jsme si vyjasnili, co znamená vzorkové balení. Nemáte pravdu, že nikde o tom není nic napsáno. Všude je uvedeno, že se jedná o vzorkové balení, včetně popisu i názvu produktu. Česká etiketa je nutností, ta je nalepena i na originálním balení. Bez návodu a popisu nelze produkt prodávat. Nechápu, proč kupujete vzorkové balení jako dárek, ale to je vaše rozhodnutí.

Celou dobu nakupujete jako podnikatel, ne spotřebitel. I přesto jsem vám nabídl, že můžete zboží vrátit za určitých podmínek. I když dle zákona se na vás odstoupení od smlouvy nevztahuje. Ty jste odmítl.

Přeji vám do budoucna hodně štěstí jak v osobním, tak pracovním životě a snad naleznete jiný obchod, kde budou nabízet kvalitní zboží, nízké ceny, skladovou dostupnost, rychlé a kvalitní dodání dle vašich představ.

Vladimír Božik
    Dopler Studio s.r.o.

Nákup byl zrušen z důvodu pomalé expedice zboží - kdo potřebuje zboží rychle a spoléhá na rychlé doručení, doporučuji se porozhlédnout jinde.

Dobrý den pane Jaroši.
    Chápu vaše rozhořčení, které jste mi dost důrazně oznámil i telefonicky. Uvedu však věci na pravou míru:
    15.03.2021 - 9.47 hod vytvořena objednávka
    16.03.2021 - expedice
    17.03.2021 - 8.47 pokus o doručení
    Tj. 47 hodin, ani ne dva dny od objednávky. Navíc na eshopu v nákupním košíku byl uveden datum doručení pro vaší objednávku 17-18.03.2021. Pevně věřím, že tato doba je pro zákazníky víc než rychlá.

Vladimír Božik

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.