• Při předání zboží dopravci není kontakt a číslo zásilky

Zarazila mě na faktuře položka: doprava zaměstnanců....
    Objednala jsem domek a chtěla ho i natřít, práce nakonec vyšly na více peněz než samotná cena domku.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

Mrzí nás, že to zákazník vnímá takto negativně. Byl požadován nátěr celého domku (2 nátěry všech ploch včetně střechy) a jeho montáž, včetně dopravy domku na místo stavby. V ceně byla započítána i nátěrová hmota (lazura). Cena domku tvořila v tomto případě 65% z celkové ceny dodávky na klíč, tedy celkové práce nebyly dražší než cena domku., jak uvádí zákazník. Přesto jsme se zákazníkem domluvili na dodávce samotného zahradního domku.

Měli lehátko v nabídce přestože ho neměli na skladě, dokonce mi poslali fakturu, kterou jsem zaplatila a pak musela čekat na vrácení peněz.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

Dobrý den, jsme závislí na dodávkách od výrobce, který toto lehátko již neměl v nabídce. Velice se omlouváme.

Team Domky-Herold.cz

• Na stránkách je psáno o vlastních českých výrobcích, přitom domek dorazil z Litvy
    • Špatná kvalita domku

Komunikace horší, rychlost dopravy ok.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

Velice nás mrzí, že došlo k nedorozumění. V naší nabídce samozřejmě také naleznete domky naší výroby. Aby byla naše nabídka co nejpestřejší, spolupracujeme s renomovanými evropskými výrobci.
    Vámi objednaný zahradní domek je opravdu litevské výroby a vyrábí jej renomovaná firma v Litvě ve spolupráci s námi. Kvalita výrobků by neměla být ohrožena a za kvalitou námi nabízených domků ručíme.
    Velice nás mrzí, že jste s námi Vaší nespokojenost s kvalitou neřešil. Pokud Vám budeme moci pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Pevně věříme, že Vámi zakoupený zahradní domek bude sloužit řadu let k plné spokojenosti.

Team Domky-Herold.cz

Některá prkna poškozená, některá chyběla či přebývala

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

Děkujeme, že jste byli spokojeni s naší komunikací a službami a zároveň řešením Vaší reklamace. Velice nás mrzí vzniklá chyba, která nastala při balení zboží, kde žel selhal lidský faktor. Vadnou sérii jsme již ve výrobě dohledali a pečlivě překontrolovali. Tato chyba by se u Vámi objednaného přístavku Mia již neměla opakovat.
    Hluboce se Vám omlouváme.
    Domky-Herold.cz

• špatné vyřizování reklamací

Domek jsem si objednal 28.5.2017
    Zaplatil jsem ho 5.6.2017 v plné výši
    Dodávka byla 11.7.2017 v poničeném stavu
    A do dnešního dne 11.10.2017 není reklamace vyřízena a domek od léta nemohu dostavět natož užívat.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

Dobrý den Vážený pane, velice nás mrzí vzniklá situace. Která je nám velice líto. Problém ohledně délky dodávky náhradních dílů vznikl na straně výrobce zahradního domku. Kde jindy u precizně fungujícího výrobce Palmako selhal lidský faktor. Nováček v oddělení. Náhradní díly byly již dodány včetně naší omluvy a hodnotného dárku, který si za toto nemilé čekání zasloužíte. Sami souhlasíme, že toto nebylo v pořádku a budeme dělat maximum proto, aby se to již v budoucnu neopakovalo. Budeme rádi, pokud nám naše pochybení odpustíte a zachováte nám i nadále Vaší přízeň.

• Nakup prez internet.
    • Domek byl nekvalitne vyroben. Priliz uzke drazky, musel jsem o 1mm odfrezovat. Dvere byly pokroucene. Stresni deska poskozena.

Mozna jsem mel proste smulu a natrefil na spatny kus, je to jako kupovat zajice v pytli.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

velice nás mrzí Vaše potíže s výrobkem. K jeho znehodnocení došlo vysokou teplotou ve skladovacích prostorách, tu ale nejsme schopni ovlivnit. Tento domek je vyrobený kvalitně a máme na něj pozitivní ohlasy. Budeme rádi, pokud nás kontaktujete na tel. 601 394 445 a společně najdeme řešení tohoto problému. Byli bychom rádi, kdyby i Vy jste se stal naším spokojeným zákazníkem.

• nenabízí, respektive nevím co by mohlo být nad rámec průměru
    • Zoufale nedostatečné technické popisy. Já si myslel, že za 45 000 dostanu domek v jakýchsi alespoň panelech ke smontování, nakonec z toho byla hromada dřeva bez systému, protože dopravce neuměl jinak složit.

Zlepšit technické popisy, uvést výhody a nevýhody zvoleného materiálu a tp.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost s výrobkem. U Vámi zakoupeného domku není uvedeno, že je dodáván v předmontovaných panelech. Pro všechny naše domky nabízíme odbornou montáž. Domky a jiné rozměrné zboží přepravujeme přepravní společností Toptrans, která jako jediná přepravuje tyto objemné zásilky. Někdy není jiná možnost, než zásilku u zákazníka rozdělit na více dílů z důvodu vykládky. Věříme, že i přes tento nedostatek Vám bude domek dělat radost. Děkujeme za připomínky.

• absolutNě nesrozumitelná a nečitelná kopie montážního návodu, chybějící lišty

• Dodávka domku byla nekompletní,celková kvalita nic moc.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

mrzí nás, že nejste s produktem spokojen. Pokud byla objednávka nekompletní, tak neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení a chybějící dodávku dodáme v co nejkratším termínu. Co se týče kvality domku, tak záleží na daném produktu. Nevíme o jaký produkt se konkrétně jedná. Samozřejmě pokud nesplňuje Vaše očekávání, tak nás neváhejte kontaktovat a můžeme Vám nabídnout domeček jiný, který bude splňovat Vaše očekávání.

• CENU
    • NEKOMUNIKUJE SE ZÁKAZNÍKEM

RÁD BYCH DOTÁHL SVOJI OBJEDNÁVKU DO KONCE. O ZBOŽÍ MÁM ZÁJEM. DOSTAL JSEM IHNED POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY, ALE JIŽ 10 DNÍ SE NEDĚJE NIC...