Objednávka a zaplacení 7. 10. 2021

Reakce obchodu DOMINO MODA

zásilku jsme neodeslali z důvodu nepřijaté platby.
    Zvolil jste si platbu předem, ale částka nebyla připsána na náš účet.

• Když se 3 dny po objednávce nic nedělo, tak jsem objednávku urgoval. Dostal jsem odpověď, že zboží není a nelze ho naskladnit. Když jsem se ptal, které z objednaného nejde naskladnit a kdy bude, tak jsem dostal za další 4 dny odpověď, že až v létě. Poté jsem objednávku zrušil.

Dle mých zkušeností obchod komunikuje až na urgence a zřejmě ani nemá o zakázky zájem.

• Vyřízení rychlé,ok.Zboží děs, vracela jsem,čekám na vyřízení.

240cm umělý vánoční stromek + dámská kabelka (psaníčko) + dámská bunda s kožíškem + 2 vánoční řetězy. Vše našlapáno do jedné krabice ke stromečku, od pošty zásilka neporušená a v pořádku, ale kabelka promačklá, bunda napíchnutá na kmen stromku a připínací kožešinový límec na dvou místech (ze 4) utržená připínací poutka.

• Po doručení vánočního stromečku,který měl být hustý,mi přišlo něco,čemu se nedá říct stromeček,ale jen větev,která byla opravdu jako ohlodaná!!!!!!'
    • Prostě takto si nepředstavuji vánoční stromek,tím méně,když na fotce vypadá luxusně!!!!Nejsem stěžující typ,ale tohle opravdu ne!!!!!!
    • Zboží jsem vrátil,a opravdu v tomhle obchodě už nikdy.

Viz výše!!

Stromek na fotce vypadá honosně....Ale opravdu pouze na fotce!!!

Objednala jsem černočervené šaty na svatbu v eshopu(byly poslední). Přišly mi celé černé,na kamínkách lepidlo?takže si musím koupit nové,protože v černých na svatbu opravdu nejdu!!!a za 1200 Kč?trochu moc za šaty které jsem si neobjednala!A jelikož nejsem momentálně v CZ..vrátit je nestihnu!moc děkuji!!!

• zboží dorazilo sice brzo,ale ve stavu,kdy z něj trčely nitě,a vůbec se nepodobalo tomu co bylo v nabídce na obrázku.o kvalitě ušitých šatů a jejich ceně,by se dalo dlouze diskutovat

• moderní zboží
    • velikosti je nutno brát o číslo větší,při výměně zboží platíte vlastně třikrát poštovné,takže vás přijde nákup o těměř 230kc dráž,což mě vadí

vše dobré až na problém s platbou poštovného při výměně zboží,dopodud jsem toto nezaznamenala u žádného inter.obchodu

Koupila jsem si plavky, které sice došly - bohužel ale o číslo menší. Stejné plavky v objednané velikosti už samozřejmě nejsou. Byla mi nabídnuta alternativa v podobném zboží.;w

• NÁBÍDKA ZBOŽÍ
    • EMAIL KOMUNIKACE

NEJSEM VŮBEC SPOKOJENA S EMAIL KOMUNKACI, NA KTEROU MI DODNES NEBYLO ZODPOVĚZENO. TÝKALO SE TO VÝMĚNY ZBOŽÍ ZA VĚTŠÍ VELIKOST, RADĚJI JSEM ZBOŽÍ JEŠTĚ ANI NEODESLALA, NEBOŤ MÁM NEDŮVĚRU, ZDA MI VŮBEC POŠLOU ZBOŽÍ ZPĚT.tAKŽE BYCH NEMĚLA KOŠILI A JEŠTĚ BYCH ZAPLATILA POŠOTVNÉ. zATÍM JEŠTĚ ČEKÁM,ALE JELIKOŽ VÝMĚNA MŮŽE BÝT PROVEDENA DO 14 DNÍ, TAK MOC Času není.

Reakce obchodu DOMINO MODA

omlouváme se za vzniklou situaci, ale o výměně - že je zboží připraveno, jsme Vás informovali telefonicky. Výměna za větší velikost již proběhla. Věříme tedy, že vše je v pořádku. Přejeme hezký den

• nevím
    • doplnuje si objednávku jak se jim to hodí a nakonec pošle stejně uplně jinou barvu než jsem chtěla

nechci nic hodnotit a a ni se tputo firmou zabývat

• Číslování neodpovídá skutečnosti

• rychlost dodání zboží
    • při reklamaci minimální komunikace

hodně s rozmyslem

• Šaty,pěkný materiál i střih,ale s kvalitou vypracování je to horší,musela jsem si šaty spravovat ve švech a asi vystupní kontrola v této firmě asi nefunguje,ja sama pracují jako šička několik let a toto by mi ztěží prošlo.

Pokud si umíte opravit věci,tak proč nenakupovat.

nejsem stou zasielkou spokojni pretože mi pišlo niečo ine než som si obiednal akurad tak farba a velkost sa zhodovali z obiednavkou

Reakce obchodu DOMINO MODA

mrzí nás, že nejste se zbožím spokojen. Foto produktu bylo malinko jiné (skladem byl novější model s minimálními rozdíly), ale toto bylo popsáno v popisu produktu.

Zboží samozřejmě můžete nepoužité vrátit.

Hezký den

Domino Móda

• Zboží, které jsem si objednala, ve skutečnosti nesplňovalo mé očekávání.

Obchod kvalitní, zboží nikoliv nebo jsem neměla stěstí. Velice nekvalitně ušité a veliký zápach z materiálu...

Reakce obchodu DOMINO MODA

opravdu nemáme zboží z materiálu s velikým zápachem. Pokud však nejste spokojená, nechápeme, proč zboží nevrátíte v zákonně lhůtě zpět.

I ano ,doporucila.

Sotva jsem šaty objednala,už byly poslány poštou.Později jsem pochopila,proč tak pospíchali vyřídit objednávku.Šaty byly uvnitř poškozené.Hned v den,kdy jsem šaty vyzvedla na poště,jsem je vrátila.O někoilk dní později mně volala paní,že šaty byly použité a poškozené.POZOR,jsou to podvodníci.Posílají poškozené zboží a vy potom nedostanete vrátit peníze.....Dnes to budou už 2 měsíce a nic se neděje.Ještě že jsem si objednala jenom 1šaty.Na svatbu.Tady nebudu už nikdy objednávat

Reakce obchodu DOMINO MODA

všechny objednávky vyřizujeme týž den nebo následující pracovní den a zákazníci si chválí rychlost dodání zásilky.
    Pokud byly šaty poškozeny, jak tvrdíte, proč jste nás telefonicky nebo mailem neinformovala o těchto vadách, pouze jste vrátila zboží z důvodu, že Vám nesedí velikost.
    Každé vrácené zboží kontrolujeme, i to Vaše, a bohužel opravdu jevilo známky použití, ozdobná kytice byla zpoloviny utrhnutá, a na spodním volánu jsou polity barevnou tekutinou (podle odhadu červeným vínem). Z tohoto důvodu jsme Vás informovali, že peníze bohužel nemůžeme vrátit a Vaše reakce byla, že již šaty nechcete a nemáme je posílat. Neposlali jsme je z obavy, že zásilku nepřeberete. Je nám líto, že k tomuto došlo a že poškozujete dobré jméno DOMINOMODA

• Zboží (vestička šedá kožeš.) je z dosti levně vyhlížejícího materiálu za standardní až vyšší cenu - na obrázku se to nepozná.

Reakce obchodu DOMINO MODA

Váš názor nás překvapuje, dělali jsme cenový průzkum této vestičky a jsme na internetu nejlevnější. Samozřejmě, pokud nejste spokojená, máte právo zboží vrátit.