• ochotný a vstřícný personál
    • mají jinde nedostatkové zboží - náhradní díly k sanitární keramice
    • rozumné ceny

Dobrý den, děkujeme moc za recenzi a doporučení. Vaše DOMEO!

perfektní - nemohu nic vytknout - vyšli vstříc i s datumem dodání

Dobrý den, děkujeme moc za recenzi a doporučení. Vaše DOMEO!

rychlé dodání zboží, skvělá komunikace, doporučuji

Dobrý den, děkujeme moc za recenzi a doporučení. Vaše DOMEO!

• Profesionalni zakaznicky a vcasny servis, jak telefonicky, osobne ci emailem.

Byla jem velice spokojena se zakaznickym servisem obchodu, hlavne s ochotou a vcasnou komunikaci pani Cerhonove. Pani Cernonova je velice prijemna, vse vysvetli, vykomunikuje a ochotna poradit, jak telefonicky tak emailem.
    Jedine co bych doporucila obchodu je dodat na webove stranky k polozkam blizsi informace o materialu, ci barve a rozmerech. Jelikoz polozky, ktere jsem zakoupila bylo mozne overit na jinych webovych strankach ci se dotazat pani Crhonve nebyl to velky problem. Ale bylo by to jednodussi, kdyby vse bylo na strankach obchodu. Dekuji, S

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, děkujeme moc za obsáhlou recenzi a doporučení. Kolegyni Hance jste udelala velkou radost. Vaše DOMEO!

• skvělý obchod
    • informují o stavu objednávky

rychlost

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, děkujeme za recenzi a doporučení. Vaše DOMEO!

Rychlé jednání a dodání objednaného zboží včas a v pořádku

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, děkujeme za recenzi a doporučení. Vaše DOMEO!

• Zboží "skladem" jsem si ověřil telefonicky a až poté objednal. Bylo mi slíbena možnost osobního vyzvednutí za 6 dnů ("skladem"). Po objednání přišlo že zboží bude k vyzvednutí za 7 dnů. Po uplynutí lhůty jsem eshop telefonicky kontaktoval paní mi řekla že zboží nemají a zavolá mi zpět. Doteď po uplynutí dalších 6 dnů mě nikdo ani telefonicky ani emailem nekontaktoval. Děkuji tomuto eshopu že mám zbytečně 14 dnů toaletu bez obkladů protože čekám na jejich zboží "skladem".

Nedoporučuji, zboží skladem nemají.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, omlouváme se za způsobené problémy, které opravdu vznikly na naší straně. Vámi objednané zboží se nacházelo na centrálním skladě a mělo být převezeno do 6 dnů (4 pracovní dny) na pobočku Chodov, na pobočku do Holešovic je to vždy +1den. Bohužel vznikl problém v našem systému a zboží bylo naskladněno až o 2 dny později. Ještě jednou se omlouváme. Vaše DOMEO!

Výborná komunikace obchodu.
    Dobrá cena.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Objednáno, vyzvednuto, zaplaceno - žádné zbytečnosti, žádné nedostatky či vady... :-).

• Nemám výhrady , byl to jen silikon

U mě dobrý , je to na vás

• možnost vyzvednutí na Uložence
    • široký sortiment

• vše ok

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Na kupovaný produkt (zvýšené WC kombi) nejlepší cena na trhu, co jsem našel + doprava zdarma. Zboží bylo pro přepravu dobře zabalené (krabice omotané folíí k malé paletě).

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Před nákupem zboží jsem potřeboval objasnit technické odlišnosti starého a nového provedení. Telefonický operátor e-shopu mi vše naprosto jednoznačně vysvětlil.

Výborná komunikace

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Velice ochotná pí. Cerhánková.

• Naprostá spokojenost - doporučuji!

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Vstřícné jednání a zájem o zákazníka.

Maximální spokojenost při komunikaci s obchodem, zvláště pak s paní Bc. Hana Crhonková
    Specialista B2C
    která mně s ochotou a vstřícnosti vyhledala interiérový obklad. Problém byl v tom, že daný obklad, který jsem požadoval jsem nakoupil před dvaceti lety.
    Bc. Hana Crhonková
    Specialista B2C
    mně vyhledala obklad v požadovaném rozměru a barvě.
    Dneska se takové jednání se zákazníkem moc nevidí a tímto ji mnohokrát děkuji za její ochotu. S pozdravem Matůšů Fr.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Máme moc velkou radost z Vaší recenze! Děkujeme za doporučení. Vaše DOMEO!

Sice jsem byl upozorně, že zboží by mohl dojít v úterý, ale ve středu jsem si sám musel volat kdy tedy to zboží tedy bude k vyzvednutí? A ejhle bylo mi sděleno, že zboží je připraveno, jen se nikdo neobtěžoval mi to dát navědomí.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, děkujeme moc za doporučení a recenzi. Těšíme se na další spolupráci. Vaše DOMEO! Omlouváme se zadrhnutí v komunikaci.