Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Super obchod, velký výběr zboží. Důkladně zabaleno.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a doporučení. Těšíme se na další spolupráci. Vaše DOMEO!

Objednávka proběhla bez problému, rychlá informace přes email
    o průběhu doručení k osobnímu odběru .

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za recenzi a doporučení. Za odběr zboží a komplikace při odběru se omlouváme. Těšíme se na další spolupráci. Vaše DOMEO!

• Komunikace s obchodem a ochota vyjít vstříc

• Dobré ceny

Komplikace, které nastaly byly vyřešeny.

jenom+,okamžité dodání po objednání

spolehlivost, rychlost, super jednani

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

už je to druhý tyden od objednání a zboží zatím nedorazilo + navíc žádné info z obchodu o stavu objednávky

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, původně potvrzený termín dodání Vám byl nově upřesněn a zboží již bylo i tak dodáno. na urychlení času dodání stále pracujeme. Děkujeme za pochopení. Vaše DOMEO!

• Rychlost, informace

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Není co vytknout, celý cyklus od objednávky až po vyzvednutí bezproblémový a rychlý.

• Vše bezproblémové
    • Nic.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dne 23.07.2019 objednáno 2ks skříní.
    Dne 26.07.2019 prodejce předal zásilku dopravci.
    Dne 29.07.2019 bylo zboží doručeno.
    Dne 30.07.2019 jsem oznámil prodejci, že doručené zboží není kompletní, protože v uzavřeném plastovém pytlíku chybí 2ks šroubků.
    Dne 1.8.2019 mi prodejce oznámil, že řeší s výrobcem dodání chybějících šroubků
    Po vypršení 30 dní od mého oznámení prodejci o nekompletnosti zásilky jsem dne 30.8.2019 požádal prodejce o finanční kompenzaci za chybějící zboží (abych si chybějící šroubky došel koupit sám).

Do dnešního dne jsem dosud neobdržel chybějící šroubky nebo finanční kompenzaci za jejich absenci. Jedná se sice o malou škodu, ale jde mi hlavně o princip. Žádný prodejce si nesmí dovolit dodat nekompletní zboží za plnou/sjednanou cenu.

Dodání nekompletního zboží budu zřejmě nucen řešit přes Českou obchodní inspekci.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, jsme si vědomi chyby v původním vyřízení reklamace, kdy nově bude řešeno již jinak. Jsme ale rádi, že se vše podařilo rychle napravit k Vaší spokojenosti. Vaše DOMEO!

• cena levnější než od výrobce
    • neplatila jsem poštovné
    • nepožadují peníze dopředu
    • nasmlouvaná zásilková služba vozí zboží v příšerném stavu

Krabice přišla roztržená, ale ve výsledku chyběl jen jeden šroubek, tak jsme to nereklamovali, ale myslím, že je to škoda, a obchod si tím kazí jinak dobré renomé..

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaší recenzi i doporučení. Na dodání zboží, aby bylo vše v pořádku, intenzivně pracujeme. Vaše DOMEO!

• Kvalifikovani prijemni zamestnanci, bezproblemove parkovani pri osobnim vyzvednuti. Koupelnam opravdu rozumeji a navic dodavaji i ostatni bytove vybaveni, podlahy, dvere, kuchyne. Urcite se vratim. Doporucuji vsem!

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Nejlépe zabalená zásilka co jsem kdy viděl.

• výběr
    • dobré ceny

Rychlý nákup, rychlé zaslání.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

• Rychlé vyřízení objednávky, výborně zabaleno.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

bylo mi sděleno že baterii do dřezu již nemají a udělají upravi na eschopu uprava byla vtom že jí o 400 kč zdražily!!!

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, u Vámi objednaného typu baterie bylo ukončeno dodání, kdy se tato informace včas neobjevila na našich stránkách. Tato informace Vám byla hned zaslána s možností nabídnutí alternativy, viz třeba Vámi uvedené baterie s vyšší cenou, kdy se nejednalo o stejný model. Bohužel na tento dotaz nebylo z Vaší strany reagováno a tak nás mrzí tato recenze. Vaše DOMEO!

Domeo koupelny

• Komunikace příšerná-14dní od odeslání objednávky mi přišel pouze 1 email a to hned druhý den, že se na objednávce pracuje,poté ani čárka. Rozhovory vedli pouze k tomu, že pravá ruka nevěděla co dělá levá. Vždy , když jsem telefonoval a urgoval situaci mi bylo řečeno za 20 minut , resp. někdy do hodiny Vám zavoláme zpátky, nikdo nikdy nezavolal. Už je to 25 dní, zboží nemám a ani peníze, které jsem předem odeslal.
    • Chaos v řešení objednávky,pokaždé mi bylo řečeno tento týden naskladníme v pondělí odešleme a stále se nic nedělo, objednávku jsem byl nucen zrušit-jsem bez zboží a stále bez peněz
    • Přístup k řešení problému, ze strany prodávajícího je děsný,telefonní linky, resp. lidi kteří za nimi sedí naprosto selhávají, naprosto nedoporučuji

Stránka působí suverénně, bohužel moje zkušenost je velice špatná. Objednal jsme zboží, odeslal jsem rovnou peníze a od té doby uplynulo 25 dní, ( 4 dny od zrušení objednávky ) a nemám ani zboží a ani peníze,jedná se o částku v řádu několika tisíců. Po telefonu mi není nikdo schopný říct , jaký byl stav objednávky, proč se to tak zdrželo, nikdo mi zpátky nevolal ani nepsal email, denně jsem tam volal jako blbec, bez zpětné vazby, objednávku jsem před 4 dny zrušil, to mi potvrdili s tím, že mi ihned pošlou peníze zpátky a zatím stále nic. Lidé, se kterými jsem mluvil naprosto netušili co mají a nemají dělat, vždycky mi předávali kolegu a ten mi řekl něco jiného než jeho jiný kolega a druhý den nanovo, nikdy nebyl pořádný záznam v evidenci,každý den mi bylo řečeno, že tu nemají žádné záznamy a že do hodiny to napraví, druhý den stejně tak ? Nevědomost o objednávce, resp. o jejím stavu. 4x mi bylo řečeno do hodiny/20 minut zavoláme zpátky a nikdy mi nezavolali. Takže za mě v žádném případě.

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Dobrý den, jsme si vědomi závažného pochybení u Vaší zakázky a již pracujeme na tom, aby se to neopakovalo. Byli bychom rádi, pokud bychom mohli Váš názor na nás někdy napravit.