• přehlednost nabízeného zboží,rychlá komunikace
    • zboží došlo bez faktury a záručního listu - zřejmě omylem, po telefonické domluvě bylo doposláno druhý den na email

vřele doporučuji

• kvalitní zboží - dobrá cena
    • žádné neznám

doporučuji dalším zákazníkům

S obchodem i nákupem jsem spokojená, obchod mohu doporučit.

• Zákazníkova poznámka nebyla akceptována.
    • Zboží dorazilo nekompletní, bez jakékoliv informace zákazníkovi.

• Dobra cena
    • Komunikace, doba dodani

Nedoporucuji protoze zbozi dorazilo temer za 2 tydny od zaplaceni a to po 2 urgencich.reseni mozne reklamace s timto obchodem si nedokazu představit:-(

S obchodem jsem spokojena. Dodací doba byla sice dlouhá, ale objednávala jsem hned po vánocích a prodejce mě o zdržení objednávky informoval (z důvodu probíhající inventury). Nabídli i vrácení peněz v případě, že bych nechtěla čekat. Takže u mě spokojenost, byla jsem o všem informována a cena za zboží, které jsem zde kupovala byla opravdu bezkonkurenční.

obchod nezvladl napor kupujicich a i pri velke snaze nebylo mozne vse pokryt v dostatecne mire,ale hlavne ke spokojenosti,doufam,ze jiz ted vedi,co opravdu si muzou dovolit zvladnout a nebudou nechavat aktualni nabidku sluzby doruceni vcas,nedela to dobre jmeno...jen za zminku mi byla slibena nejaka kompenzace a i ta zustala pouze u slibu...

• prehledny vyber

• Naprosto nedostatečný dodávkový horizont.

Pokud máte na dodání vybraného nákupu dostatek času je asi možno tento e.shop využít. V ostatních případech vyhledejte jiný. Zboží objednané 16.12.2013 by údajně mělo dorazit až v týdnu 6.-10.1.2014.

• na žádné jsem nenarazila
    • vše!!! komunikace, dodácí lhůta

katastrofa

• Platby kartou on-line, skladové informace
    • Dodací lhůty

Pokud se blíží Vánoce, měl by každý e-shop zbystřit a snažit se pokrýt všechny objednávky, tzn. nabrat lidi, nebo se alespoň snažit přednostně pokrýt již zaplacené zakázky, namísto bezhlavého odesílání podle čísla objednávky... Tolik k vánoční zkušenosti se shopem. Pán je milý, ale to nestačí.

• slibují, co vědí, že nemohou splnit

Nedoporučuji, laxní přístup, slibují, přestože vědí, že nemohou splnit

• minimalni
    • nedodrzeni dodaci lhuty, spatna komunikace

nedoporucuji

• Absolutní ignorace zákazníku,neodpovídají na emaily ani nezvedají telefony

• Nedodaržená slíbená dodací lhůta.

• je to nákup z domova
    • zatím nevím

po první objednávce zatím dobrý dojem
    asi bych tento obchod doporučila
    víc lidí, víc zkušeností

• Ochota v jednání a dodržení slibu

• Absolutní nespokojenost! Přestože mi slibovali dodání zboží do Vánoc (objednávala jsem 9 dní před Vánoci a zboží měli skladem) zboží nedodali. A to jsem si dodání ještě telefonicky ověřovala cca 4 dny po objednání a bylo mi přislíbeno odeslání hned druhý den. Ani se neobtěžovali mě informovat. Na infolince mi pak pouze suše sdělili, že to prostě nestihli. Toto jednání považuji za absolutně neprofesionální a proto 100% NEDOPORUČUJI!!!!

NEDOPORUČUJI!!!!

• myslela jsem si,že hrablo má obráyek.Nemá.Jen je to nějaký kus tvrdého papíru.
    • když mají na webovce namalovaný na hrablu obrázek,a pak mi dojde jen obyčejné hrablo bez obrázku,tak to je od nás velké mínus.Kupovali jsme to vlastně kvůli tomu,že to děti mají rády.Jsme zklamáni,ale necháme si zboží.

Úplná spokojenost.