Odpověď na email o zboží rychle. Dodání taky rychle.

• Obchod doporučuji

• Kvalitní výrobek, spolehlivost jednání, profesionální přístup

Nevím o žádné

• Rychlé jednání,bez problémů.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za doporučení a 100% hodnocení našeho eshopu, přejeme aby vám zboží dlouho bez problému fungovalo dlouhá léta a budeme se těšit případně na další nákup.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Doporučuji, funguje, uz zadne roztrhane odhlucneni a orisky a bahno u motoru. Musi se opravdu namirit tam kde zviratka spi.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za 100% hodnocení a doporučení našeho eshopu. Jsme moc rádi, že jste byl s průběhem objednávky i kvalitou zboží spokojen . Přejeme aby vám zakoupené zboží dobře a dlouho sloužilo a budeme se těšit na další nákup u nás.:-)

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Zaplatil jsem 7000kč a zboží nikde a nikdo nereaguje… jestli se do pár dní neozvou tak uvidí co se bude dít !!!mrdky

Dobrý den pane Langere,

jak jste byl informován, měli jsme včera výpadek serveru, vaše objednávka se expeduje dnes, není třeba podobných urážek a výhružek smrtí či zabitím. Také bychom to mohli řešit jako trestný čin vyhrožování smrtí, což je prokazatelné.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Po týdnu žádná zpráva o stavu mé objednávky a není možné se dovolat.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, již jste byla ohledně objednávky zpětně kontaktována na tel., zákaznická linka je velmi vytížena, někdy obtížné se dovolat, pokud to jde kontaktujeme zpátky. případně psát na email.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Zboží (hliníková pergola) mi bylo doručeno .
    Slíbený dárek (Svijany) nedorazil.
    Nevím jestli nebyl expedován, nebo se ztratil cestou.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za doporučení a jsme rádi, že pergola dorazila v pořádku. Dáreček se neztratil, čekáme na doskladnění od pivovaru, jakmile pivčo obdržíme, zašleme vám zdarma dosílkou.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Žádná komunikace z obchodu, proč zboží nedorazilo..

Jsem velice skládaná, nikdo se ani neozval proč a z jakého důvodu se to zdržuje..

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Omlouváme se za prodlení s expedicí, bylo nastaveno na včerejší datum, bohužel zpožděnou dopravou z externího skladu se to zdrželo. Měla by se tedy vyexpedovat do konce týdne.
    Děkujeme za pochopení

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho 100% doporučení. Těší nás vaše spokojenost s cenou i komunikací a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Stále mi říkali, že zboží doručují, tak jsem čekala doma a stále ještě TŘETÍ den nepřišlo.
    • Nikdo nikdy nezvedá telefon. Buď je vypnutý, nebo jen zvoní a zvoní
    • Žádná odpověď na Facebook messengerŽádná odpověď na Facebook messenger. jaký to má smysl mít?
    • Emailová komunikace je minimální, často také bez odpovědi. Měl jsem jednu odpověď, že ano, dnes to nepřijde, přijde zítra. Pak už to NIKDY ZASE nepřišlo
    • Zatím jsem promarnil tolik času čekáním na doručení, které nepřichází bez vysvětlení nebo omluvy.
    • Hrozný zákaznický servis.

Jděte jinam. Hrozný zákaznický servis. Opakovaně nedoručte zboží, jak je uvedeno.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, ale není pravda co zde píšete, několikrát jste byla informovaná, ať tel, po chatu, emailech i přes mess, lze to vyhledat v historii komunikace, co se děje s vaší objednávkou. Pokud voláte několikrát denně ano je obsazeno, tel. linka je velmi velmi vytížená a nelze tedy řešit pouze dokola jednoho zákazníka a to že mu třetí den nepřišla objednávka. Omlouvali jsme se tedy i v komunikaci s informací o zpožděné dodávce zboží. Ještě jsme vám zaslali výstřižek ze systému s datem expedice a to proběhlo jak jsme uváděli. Je nám líto že jste tak nespokojená, naštěstí máme také mnoho a mnoho spokojených zákazníků.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• osobní převzetí na prodejně

• rychlost, dobá komunikace

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• při objednávce uveden termín dodání 9.5.2024, dnes je 13.5.2024 a o dodání zboží ani zmínka

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou reakci, bohužel se nám zdržel dopravce s kamionem zboží a nemohli jsme odeslat objednávku. Nejpozději do konce týdne bude vyexpedováno. Děkujeme za pochopení a vstřícnost

• příslušenství zdarma

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho 100% doporučení. Těší nás vaše spokojenost s cenou i ostatními přednostmi a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

• rychlost, komunikace

Nakoupil jsem bez problémů, obchod mohu doporučit.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Dlouhá dodací doba.Přitom skladem.Zatím vůbec neodesláno ale zaplaceno.

Dlouho vám to trvá.Odešlete mi konečně!

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou reakci, vaši objednávku jsme expedovali do týdne od objednání. Bohužel pokud se nám zdrží dopravce se zbožím nemůžeme časově urychlit. Snad budete alespoň spokojen se zakoupeným zbožím.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Bohužel zásilkovna je hrozná a to neni vánoční blázinec.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, ale objednávku jsme expedovali druhý prac. den po objednání, jestliže jste měl komplikace se zásilkovnou to nás mrzí, ale již není v naší kompetenci řešit problém s dodáním zásilkovny.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Po týdnu od objednání jsem nedostala ani předfakturu,natož zboží.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Zálohovou fakturu zasílá systém po naskladněné zboží na logistický sklad. To znamená, pokud dnes uhradíte, my zítra zasíláme.