• Zboží skladem není skladem. Obchod není schopen sdělit, kdy a zda vůbec zboží dodá.

Nedoporučuji.

• Rychlost a nabídka.

• Dost zboží skladem
    • Blízko metra výdejna

Mě prodali za pěknou cenu a vše proběhlo asi jak má. Tak že mohu eshop doporučiti.

• Žádná komunikace se zákazníkem.

• Nepodařilo se mi zjistit,v jaké fázi je objednávka,pouze jsem se dověděla,že informaci obdržím.Dorazila po 11 dnech

Nemám dobrou zkušenost s komunikací s obchodem

• Rychlost expedice
    • Nepřehlednost v nabídce. Spousta zboží není.

• Mile mě překvapila rychlost dodání na výdejní místo do Mostu. Hodně zboží dostupné

Nakoupil jsem hlavně kvůli dobré ceně
    Ostatním doporučuji

• Dobrý výběr dřevěných hraček
    • Rozumné ceny
    • Nevím

Dobrá zkušenost

• Skvělé ceny
    • pohodlné dodání na výdejní místo
    • online platba

nemám rád dotazníky a eshop doporučuji

• Přesto, že bylo uvedeno zboží na skladě. Po zaplacení objednávky, poslali email,že zboží je již vyprodáno.Dalších 14 dní se nic neděje!

• kamenná výdejna v Praze
    • již to vyplývá z předešlých negativních připomínek, ale to bych se zbytečně opakoval

ať si každý sám vyzkouší ....... Označit zboží, že je skladem, pak nejednou není, pak Vás vyzvat, že je připraveno k výdeji, ale vy na místě zjistíte, že se jedná o něco jiného za stejnou cenu, pak místo nápravy apod., z jejich strany následně jeden velkej mrtvej brouk. Tak jestli má takhle vypadat obchod, služba k zákazníkům ?! Ale doba tomu odpovídá !
    A co na Heureka ???

• Oslovila mě hlavně příjemná cena
    • Mají zajįmavou nabídku zboží
    • Odběry zdarma

Spokojenost a doporučuji...vše O.K.

Vyhnout se, nemá zboží skladem ač to uvádí, sezene ho za 14dni...a nekomunikuje vůbec.. Nejhorší co jsem kdy potkal... Asi vše objednává z velkoobchodu a až poté co si to u něj objedná dost lidí...

• Doporučuje dopravu PPL Sprint, která je nevyhovující

Pokud bude obchod doporučovat dopravu PPL Sprint (pro velké zásilky (TV)), je pro mne nepoužitelný.

• Zásilkovna.
    • Neberou telefony.

Nic moc.

Obchod použil jako dopravu službu Zásilkovna. Cena zboží vč. dopravy měla být 352 Kč a Zásilkovna po mě chtěla 2274 Kč. Přitom číslo zásilky u Zásilkovny souhlasilo s číslem objednávky u DOMÁCÍexpert.
    Nevím, kde byla chyba nebo úmysl, ale zásilku jsem nepřevzal a už nechci mít s DOMÁCÍexpert ani se Zásilkovnou nic společného.

• vcelku dobré zboží
    • Jejich emaily jsou nečitelné. Psala jsem jim , aby mi poslali kod na vyzvednutí zboží, ale nic se stále neděje. Poslali mi emailem nějaký odkaz na stažení kodu , ale já to bohužel nepřečtu. Tak jsem je žádala zda by mi zavolali nebo se ozvali a nic!!!!! Zboží mi asi na zásilkovně navydají. Mám to jako dárek , tak jsem z toho docela rozmrzelá. Příště objednám jinde.

Objednávat raději jinde.

• Zajimavý sortiment, zaujaly mě doplňky pro fitness
    • Dobré ceny
    • Nevím

Moje zkušenost z nákupem dobrá
    Doporučuji ostatním
    Ne moc známý e-shop ale spokojenost