• Mají příjemné ceny
    • Pohodlné vyzvednutí zboží na výdejním místě
    • Přehledné stránky

Já jsem spokojená s nákupem a obchod doporučuji

• Velká síť výdejních míst
    • Velký výběr vybavení pro zahradu

U mě vše v pořádku a mohu jen vřele doporučit

• Slušný výběr produktů a dobré ceny

Mohu doporučit

Po objednavce jsem dostala automaticky email potvrzeni prijeti. Od te doby vsak obchod nereagoval ani na zakaznicke lince.

• Objednáno před 10 dny - zatím nedodáno

Na telefonní cislo se neslo dovolat,e shop se mnou nekomunikoval,tudíž jsem se nedozvedela,kdy své objednané zboží obdrzim.

4.2.jsem objednal větrovku, do dnešniho dne (15.2) nedorazila ani zpráva o stavu objednávky. Na telefon nikdo nereaguje.

• V pripade ze by "obchod" fungoval, tak platby prevodem jsou pro ne bez Specifickeho symbolu neidentifikovatelne.

Nevim zda se jedna o podvodny online obchod a nebo maji nejake problemy, kazdopadne objednane zbozi nedorazilo, stav objednavky stale rika "ceka se na platbu prevodem" neb to byla moznost kterou jsem si vybral. Bankovni prevod byl uskutecnen lec nic se nedeje. Nikdo nereaguje na email, nikdo nebere uvedene telefony - jednoduse zadna reakce. Mohu-li doporucit, objednate-li si neco, zvolte platbu pri predani - tak alespon neprijdete o penize kdyz zbozi nedorazi.
    V mem pripade vec predavam k reseni policii neb podobnych pripadu bude vice a ja s tim nic vice nezmuzu.

• Zkušenosti mám dobré. Vše proběhlo v pořádku.

Otřesné žádná komunikace na zboží jsem čekal přes týden hrůza nikdy více

Uváděli 15ks skladem, objednáno 9ks, obj.byla stornována z důvodu, že je zboží vyprodané

• V žádném případě nedoporučuji, komunikace nulová,nikdo se neobtezuje zvedat telefon, žádná reakce na stav objednávky, zboží nedorazilo,objednávku jsem proto zrušila. Nechápu proč vlastně nabízejí zboží.

• žadna komunikace i po opakovanem telefonovani zboži stale nedorazilo

obchod nedoporucuji

Arogance, nespolehlivost, jen sliby :-(

• myslím, že je zbytečné dávat heslo.

Výhoda celkem rychlé dodání a slušná cena

• vůbec žádná
    • Absolutní neochota v řešení reklamace zakoupených kamer. Poslal jsem zboží na reklamaci, hned po zjištění závady.Obchod si po nělikátém vyrozumění z mé strany aby si zboží do reklamace vyzvednuli, tak nakonec vůbec neučinili, takže se mi vrátilo zpět. Přišel jsem jak o poštovné, tak i o celou reklamaci. Neochota vyřešit problém jakou jsem ještě nezažil. Nedoporučuji v žádném případě.

Absolutně nedoporučuji!!!!!

objednane zbozi nebylo dodano do dnesniho dne,coz vystihuje vas zajem o zakaznika

Druhý den po objednávce napsali, že zboží není skladem (na stránce měli uvedeno, že je, ale to je detail) a abych poslal číslo účtu pro vrácení peněz. To jsem obratem udělal, ale i po několika emailech a jednom telefonátu, kdy mi pán slíbil, že to vyřeší, pořád na své peníze čekám. Už je to více než 3 týdny. Na emaily nereagují.

• Nedodání zboží
    • Na dotaz ohledně objednávky nereagují