• Při řešení jakýchkoli požadavků nekontaktní.

• Zboží nebylo doručeno

První týden po odeslání objednávky byl úplně bez odezvy. Po zaslání dotazu mi bylo sděleno, že zboží bude expedováno do poloviny příštího týden. Nic se nestalo. Na další dotaz již nedošla žádná odpověď.

• Velký výběr a solidní ceny

Měli skladem co jsem potřeboval a celkem rychle k odběru.

• Bylo k dispozici zboží, které jsem potřeboval.
    • Obchod komunikoval až po týdnu po objednání s tím, že mají dovolenou.

První zkušenost je dobrá. V případě potřeby služby opět využiji.

Zboží je vyprodané, i když bylo označeno skladem. Expedice slíbena 6.7.2017, zatím ovšem žádná zpráva. Alespoň více informací o průběhu zakázky by bylo minimálně slušné oznámit.

• rychlost a cena

jsem spokojen

Nedoporučuji

• Uvádí, že zboží mají skladem, což není pravda.

Rozhodně neobjednávat, zvlášť pokud chcete zboží na určitý termín.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zboží jsem objednala 17.5.,bylo skladem.
    • 31.5.2017 jsem zboží nedostala.
    • Jednou mi zvedl telefon, ale žádná odpověď dále už nekomunikuje.

Ještě jsem neměla takovou zkušenost s internetovým obchodem.
    Myslím, že nekomunikovat je špatný přístup, raději bych se smířila s tím kdyby mi na rovinu řekli, že zboží není.

• Dali mi alespoň vědět, že zboží nedorazí

• Internetová nabdka zboží, které je vedené coby novinka na trhu.
    • Zdlouhavá reklamační doba.

Nelze zboží vyzkoušet, tedy aspoň co jsem si zakoupil, jedná se o odpuzovače komárů. To se zřejmě musí zkusit v oblasti s výskytem tohoto bodavého hmyzu.

• Vyhodné ceny
    • Velmi špatná komunikace
    • Velmi dlouhé dodací lhůty...

Nebudu opakovat komentáře ostatních zákazníků, ale komu nevadí si na zboží nějakou chvíli počkat , tak si snad bude spokojený.

• jsou to zloději,kterým pošlete objednávku a peníze a tím to končí..prazvláštní spojení mobilní telefon 2 hodiny denně nikdo nebere a když jo tak "zavolam až budu u PC"..nikde žádné spojení a dohledání..hoďte peníze do popelnice se stejným výsledkem

naletěl jsem zlodějům

Zbozi bylo skladem.. po tydnu jsem radeji volala jestli teda objednavka bude nebo ne nakonec byl problem s dorucenim protoze balik byl moc velky tak jsem radeji objednavku zrusila...urcite bych neposilala penize na ucet

Zboží uvedené skladem nemají,ani ho nejsou schopni zajistit v ruzumném termínu.

• výhodná cena, ale k ničemu když nemají zboží, které uvádějí skladem

Bohužel obchod za sebe doporučit nemohu, zboží které bylo označeno 'SKLADEM' jsem objednala a online zaplatila. Za týden jsem se začala zajímat proč nemám žádnou informaci o objednávce a zboží také ne. Na telefonický dotaz jsem dostala slib, že mi odpoví na mail, odpověděli po třech dnech, že zboží již není a nebude a vrátí mi peníze. Zatím na účtu nejsou. Z ostatních eshopů jsem zvyklá na rychlejší a serióznější jednání. Škoda!