Zboží jsem objednala, obratem zaplatila a stále čekám na jeho dodání.
    Už 14 dní. Po týdnu jsem se dotázala na termín dodání. Odpovědi se mi dostalo, ale nic konkrétního. Pouze že zboží je objednáno u dodavatele.

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

velice nás mrzí, že nejste spokojená s naším e-shopem. Děláme vše, co je v našich silách. Prodleva dodání nastává v případech, kdy se produkt vyprodá souběžně z důvodu velkého zájmu. Naskladnění a dodávka od výrobce je vyvolána neprodleně a neustále pracujeme na zkrácení termínů. Děkujeme za VÁŠ názor.
    Lucie

Objednala jsem si podložku do dřezu, údajně poslední kus. Objednávku řádně potvrdili, ale teprve po 9 dnech mi oznámili, že zboží je vyprodané a dodavatel je již nedodává, ať si vyberu něco jiného. Tyto podložky Curver byly nejlepší ze všech, ochránily dřez a neklouzaly se. Používala jsem je 12 let, dříve se daly běžně koupit v Baumaxu, po jeho zrušení si asi budu muset pro ně dojet sama do Německa.

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

mrzí nás vaše nespokojenost. Za dlouhou prodlevu v informaci o nedostupnosti se samozřejmě omlouváme. Vámi vybrané zboží však bylo označené jako nenaskladněné s tím, že dostupnost u dodavatele zjišťujeme. To, že dodavatel tyto podložky již nedodává bohužel nedokážeme ovlivnit.
    Tým domaci-outlet.cz

+ Rychlé dodání.
    -Nic.

děkujeme za vaše hodnocení. Těší nás vaše spokojenost. Tým domaci-outlet.cz

• 23.8.2018 jsem dostal zprávu: Jakmile nám bude dodáno zboží budeme Vaši objednávku ihned expedovat. Dnes je 1.9.2018 a stále žádný termín dodání.

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

prodloužení termínu dodání nastává v případech, kdy se produkt vyprodá souběžně z důvodu velkého zájmu. Naskladnění a dodávka od výrobce je vyvolána neprodleně a neustále pracujeme na zkrácení termínů. Děkujeme za VÁŠ názor. V případě dalšího nákupu Vám rádi poskytneme VIP servis.
    Majitel

• Perfektní komunikace, ceny.

Jsem spokojená děkuji.

• Rychlost vybavení objednávky, spolehlivost.

Objednávka byla vyřízena v pořádku, vzhledem k nedostatku objednaného zboží mi bylo nabídnuto alternativní zboží za zvýhodněnou cenu.

• Sehnala jsem zde zbozi, ktere uz jinde nebylo k dispozici.

velmi rychlá reakce a zaslání zboží

I přes momentální potíže v obchodě bylo jednání velmi přátelské, co slíbili to beze zbytku splnili.

-náhradní díl přišel jiný zatím ho reklamuji ale obchod se ještě nevyjádřil kdy jej vymění

• Došly mi jiné hrnky než jsem si objednala.

• Rychla a prijemna komunikace
    • Zbozi po 14 dnech nedorazilo

• Zboží bylo skladem a dodáno do dvou dnů.

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

Všechno zboží v našem skladě jsme schopni odesílat bez zdržení. Děkujeme za hodnocení. Majitel

• rychlé jednání
    • kvalita
    • velmi dobrá cena

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

Moc děkuji. snažíme se pracovat spolehlivě. Majitel

Zakoupen dvojity kos 2x 30L. I na fakture 2x 30L a v krabici (i na krabici 2x23L) a poskrabane viko :-(.

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

Dobrý den, také Vám děkuji za vstřícná a pravdivá slova. Ano stalo se, že jsme uvedli u jedné položky převzatá data od dodavatele. Za toto se omlouváme. Co se týká poškození jednoho z vík, tam s Vámi celou záležitost obratem vyřešíme v reklamačním řízení. Zdůrazňuji zde, že se rád přičiním o urovnání vzniklých nedostatků a vyvodím z nich patřičná opatření. Děkuji Majitel

• Zaplatil jsem rychlovarnou konvici a bohužel v době kdy byl státní svátek a to hrálo bohužel smutnou roli. I přes jeden den kdy se mohlo pracovat ,tedy pátek ,firma nepracovala .To chápu ,ale ozvala se s tím ,že zboží teprve objedná u výrobce ,což tedy zrovna není kulantní jednání a tudíž jej obdržím až za 14 dnů. Na inzerci bylo napsáno dostupná ,tudíž jsem si myslel ,to znamená max. 2,2-4 dny . Ovšem byl to omyl. Teď tam mají už po mém telefonátu napsáno:U dodavatele (Dostupnost ''u dodavatele'' ověřujeme automaticky po objednání. Pokud potřebujete vyřízení Vaší objednávky urychlit, volejte +420 702 123 817.) Čili aspoň k něčemu byl můj telefonát dobrý. To automaticky a následné další sdělení ,tam v době mé objednávky vůbec nebylo. Tato firma ve mě nevzbudila důvěru,alespoň ale musím pochválit paní ,která se mnou mluvila po telefonu a projevila snahu vše urychlit. To je k firmě vše. R.Zeman

Jak jsem napsal ,byl to můj první nákup a rozhodně ,pokud nebudu muset tak už zde nenakoupím. Nemusí to být pravidlem ,že se neuvádějí informace jak mají být ,ale myslím si ,že v době boomu eshopů by si měli prodejci uvědomit,že zákazník už dávno není ovce ,ale že přemýšlí a po špatné zkušenosti ,si prostě nakoupí jinde.

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

Pane Zemane, děkuji za recenzi. Musím říci, že jsem kontroloval nastavení e-shopu a dostupnost včetně skladové evidence, která naznačuje, že došlo k nedorozumění. Všem méně spokojeným zákazníkům dávám možnost řešit věci přímo se mnou a to jak těch pozitivních, tak i těch méně atraktivních. Kolegyně vědí, že Vás zákazníky bez problémů kontaktuji při projeveném zájmu věci řešit. Konvice od této firmy standardně skladem nedržíme a to z důvodu velkého množství variant a barevností. Zaběhlou praxí je i to, že se snažíme všechny zákazníky informovat o dodavatelských termínech, kde není lehké zajištění sortimentu. Vše co děláme, děláme pro Vás zákazníky s nejlepším vědomím. Majitel

Špatná komunikace. Zboží přišlo místo den po objednání tak za 14 dní a totálně poškozené. Absolutní katastrofa!!!

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

Vážený anonyme, tak i Vám děkuji a poprosím o upřesnění. Zboží máme skladem a co skladem není je uvedeno a dodání je dle lhůt dodavatelů také uvedeno, je to standardní postup.
    A ta věc s poškozením, tak to je něco, co bych také rád jednou vyřešil! Stává se zejména u křehkých věcí, že je dopravce i přes veškeré snahy zboží ochránit poškodí. Na všem zboží a jeho balení si opravdu dáváme záležet. Balíme do několika vrstev a zboží označujeme nápisy KŘEHKÉ. Ale ani sebelepší snaha nebývá mnohdy úspěšná.
    Majitel

Obchod NEDOPORUČUJI, co více - VARUJI nakupující před tímto obchodem!!! Zboží uvedeno "skladem". Objednáno a bylo potvrzeno emailem. Zboží nedorazilo a žádná komunikace ze strany obchodů! Ještěže bylo objednáno na dobírku...

Jiří děkuji,
    jsem moc rád, když někdo napíše připomínku. Zboží skladem máme a skutečně mnoho zboží. Váš případ mě dosti zaráží a o to více se vynasnažím jej do hloubky prošetřit. Díky za recenzi. Klidně se obracejte přímo na mě, rád napravím jakákoliv pochybení. Majitel