• Obchod nekomunikuje , nepotvrdil objednávku uvedenou pod statusem skladem

Strašný obchod . Položky skladem - nepotvrzena během týdne objednávka , po telefonické urgenci příslib se ozvat stejný den s upřesněním, zda položka skladem - nikdo se neozval a telefon již od té doby nezvedl. Obchod funguje pravděpodobně jako předprodej zboží nic nemají na skladě

Ztráta času

• komunikace před objednávkou
    • ochota připravit mi produkt v mnou zvolené barvě
    • komunikace po doručení objednávky
    • u formy na chléb uvedeno keramika, ale byla klasicky plechová

• Drahá doprava

• výborné ceny rychlé doručení

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

Díky, díky a ještě jednou díky.
    Snažíme se poskytnout to nejlepší za rozumné peníze.
    Vyprodáváme sklad v likvidaci. Michal

Prý to byl poslední kus a když mi ho chtěli zabalit, tak zjistili poškození.

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

Vyprodáváme sklad s 50% SLEVOU z původních cen. Nové zboží nedokupujeme. A poškozené zboží přeci nechcete. Nebo ANO? Všechno před odeslání řádně zkontrolujeme, aby zákazník dostal jen 100% KVALITU. A tedy se nelze divit když poslední ks nemůžeme odeslat poškozené. :-) Michal

Skvělá komunikace, super ceny, rychlé dodání.. měla sem menší reklamaci a vyřešeno během pár dnů bez problémů.. spokojenost, můžu jen doporučit..

• Kvalitní zboží.

Příjemné ceny a kvalita.

Rychlost dodání zboží

• celkem rychle doručeno

s nákupem jsem spokojena

• dlouhá dodací doba

Stav vyřizování objednávky v eshopu byl obchodem oznámen až po 8 dnech, zboží dorazilo za 12 dní

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

děkujeme za hodnocení. Zřejmě nastala chyba a email o dostupnosti se k vám nedostal. Běžně zákazníky o dostupnosti informujeme do druhého dne. Omlouváme se za tuto nepříjemnost. Zboží jsme odeslali ihned, jakmile dorazilo od našeho dodavatele.
    Lucie

Vše vyřízeno rychle a bez problému
    Děkuji

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

děkujeme za váš názor. Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojený. Lucie

• levné
    • objednané bylo skladem
    • skvělá komunikace
    • možnost vyzvednout osobně

S nákupem jsem spokojená.

děkujeme za váš názor. Jsme rádi, že jste spokojená. Lucie

Obchod přislíbil, že zboží bude k vyzvednutí v týdnu před vánocemi. Nebylo.
    Obchod na emaily nereaguje a v telefonu je jen schránka. Asi toho měli moc, ale na dotazy reagovat mohli. Že by byla slušnost se alespoň omluvit, to by mělo být samozřejmostí.

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

je nám líto, že jste nespokojený. Bohužel zboží před Vánoci nebylo k dispozici na našem externím skladě a museli jsme tedy na jeho doručení čekat. Na vaše telefonické a emailové dotazy jsme odpověděli ihned, jak jsme po Vánocích opět otevřeli.
    Vaše zboží pak bylo ihned po doručení připravené k vyzvednutí.
    Ještě jednou se omlouváme.
    Lucie

Obchod nabízí zboží,které pak není schopen dodat.

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

je nám moc líto, že jsme vám nemohli vyhovět. Bohužel naši dodavatelé mají tisíce položek a pochopitelně nás neinformují pokaždé, když již produkt nemají v nabídce. Pak se bohužel může stát to, že zboží na dotaz u dodavatele nejsme schopni dodat. Právě z toho důvodu je u některých produktů informace, že jejich dostupnost zjišťujeme u dodavatele.
    Hezký den,

zboží nebylo doručeno

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

mrzí nás, že jsme vám nemohli vyhovět. Bohužel náš dodavatel nemá vámi vybrané zboží v tuto chvíli skladem.
    Lucie

• Nemám slov jaká je v tomto obchodě vstřícnost ochota PROSTĚ TOP !!!! CHVÁLÍM !CHVÁLÍM ! CHVÁLÍM !!!

PROSTĚ RADOST NAKUPOVAT !!!!

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

děkujeme za tolik slov chvály. Velice nás těší vaše spokojenost a budeme rádi, pokud naše služby využijete i v budoucnu.

Nabízené zboží nebylo.

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Bohužel jsme vaši objednávce nemohli vyhovět, jelikož vámi vybrané zboží bylo u dodavatele nedostupné.
    Lucie

• vše bez problémů doporučuji

Dobrý den
    děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Těší nás, že jste se na nás obrátili. Věříme, že i příště se obrátíte na náš e-shop.
    Lucie

Obchod nabízí zboží, které pak není schopen dodat

Reakce obchodu Domaci-outlet.cz

velice nás mrzí vaše nespokojenost. Vámi vybrané zboží bylo označené jako U dodavatele (kdy je uvedeno, že dostupnost u dodavatele zjišťujeme po objednání). Bohužel pro velký zájem je však toto zboží u našeho dodavatele nedostupné. Děláme vše, co je v našich silách. Je nám líto, že jsme vám nemohli vyhovět.