• Ok
    • Žiadna

• Hlavně nabízí levnější mobily s výkonem těch u kterých se platí za značku
    • Slabinou je možná komunikace, ale hlavní problém je dobrá za kterou odeslali mobil na určené místo.
    • Trvalo to několik dnů i když u zboží měli napsáno že je skladem.
    • Posláno prý PPL, a to trvá kurýrovi víc než 5 dnů? Odkud to vezl? S Číny?
    • Kdybych nenapsal dotaz emailem tak mě ani neinformují o důvodu prodlevy. Vlastně ten důvod neznám ani teď.

K celkovému hodnocení můžu dodat jedno velké pozitivní, a to je přístup prodavačky v Karviné. Hodnotim to jako ochotný, profesionální a milý přístup.
    Celkově nákup v dobremobily doporučují.

Dobrý deň,
    mrzí nás vzniknutá situácia. Balík v PPL službe sa stratil a informovali nás o tom až na základe vašej výzvy. Situáciu sme sa snažili vyriešiť k vašej spokojnosti.
    Zákaznícky servis Dobré mobily

• rychlost dodání, možnost osobního vyzvednutí na více místech
    • po nákupu ukončení komunikace se zákazníkem

Je to můj první nákup, takže nějaký komplexní názor nemám. U mobilu nebyl přiložen podrobnější český návod. Mobil nefunguje, ale bez návodu ( jde o mobil dost nestandardní ) jsem nepřišel na to, zda jde o závadu anebo je problém jen v nějakém nastavení. Na žádost o zaslání návodu nebo alespoň nějakého odkazu na návod na internetu obchod nereagoval. Musel jsem proto mobil reklamovat a uvidím,jak se k tomu obchod postaví

Dobrý deň,
    ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Email z vašej adresy neevidujeme. Chceli by sme vás poprosiť o preposlanie a určite sa vašej požiadavke budeme venovať.

• nevím o žádné

Spokojenost jak s obchodem tak dodaní kuryrem! mohu jen doporučovat!

Dobrý deň Pepa,

• dobrá cena
    • možnost osobního odběru
    • kladná recenze zákazníků

Dobrý deň Lucie,

• Nevím

Dobrý obchod

Zákaznícky servis Dobré mobily

Zboží sice nebylo označeno správně a tudíž jsem neměl, to co jsem chtěl , ale přístup obchodu byl naprosto profesionální a vše bylo vyřešeno k mé naprosté spokojenosti. Prodavač na pobočce v Poděbradech - jenom mohu pochválit přístup k řešení problému a snahu aby byl zákazník spokojen i když odchází i s produktem který vlastně anmi nechtěl. DÍKY

Zákaznícky servis Dobré mobily

• U koupě telefonu, měl být dárek, který tam nebyl.

Dodání v pořádku až na dárek, který nebyl dodán ale neřešil jsem.

Dobrý deň pán Lukáš,
    ďakujeme za recenziu, veríme, že sme vašu situáciu vyriešili k vašej spokojnosti.
    Zákaznicky servis Dobré mobily

Dobrý deň Zbyněk,
    Zákaznícky servis Dobré mobily

• Rychlost, vstricnost, ochota prodavace v TESCO.

Proste nebyl problem...

Dobrý deň Roman,

• Super komunikace..

• Pobočky
    • nákup přes e-shop s dodáním na pobočku -> dlouhá doba dodání

Celkově jsem velmi spokojen. Jeden telefon jsem si pořizoval přímo na pobočce, kde byl velmi příjemný a ochotný personál. Druhý přes e-shop s dodáním na pobočku (zde byla delší dodací lhůta)

Dobrý deň,
    ďakujeme za Vašu pozitívnu reakciu a veríme, že náš obchod opätovne navštívite a využijete naše služby. Momentálne sme začali spolupracovať so spoločnosťou PPL, kde ešte dolaďujeme detaily v spolupráci a veríme, že v budúcnosti bude dodanie oveľa rýchlejšie.

-nejlepší ceny
    -výborná komunikace, ochota personálu
    -rychlé dodání
    -doporučuji

• Dobrá cena za úplně nový IPhone a ochota prodávajících

Zákaznícky servis Dobré mobily

velmi rychlé dodání zboží i přes to, že bylo před vánoci a nikdo nestíhal, tento obchod ano.

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Má pobočku ve městě, kde žiju, takže bylo připraveno během dne, kdy jsem objednala. Sice jim v danou chvíli nefungovala mašinka na karty, ale slečna navrhla, že vše připravi, než se vrátím s hotovostí.
    • O ničem nevím.

Spokojená.

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Nemožnost vybrat jinou přepravní společnost

Dobrý deň,
    ďakujeme za Vašu pozitívnu reakciu a veríme, že náš obchod opätovne navštívite a využijete naše služby. Do budúcna plánujeme zmeniť kuriérsku spoločnosť.

• Levné produkty
    • Nic nevím

Levné produkty
    Dobrá komunikace,jenom dost drahé telefonování-čislo 940

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Cena, rychlost dodání, komunikace s prodejnou

Výborná komunikace s prodavačkou Katkou (Teco Místek). Objednávali jsme zboží ( Iphone 6s pus) přes internetové stránky. Do 3 dnů přišla SMS o tom, že zboží je připraveno k odběru na prodejně. Zatím velká spokojenost

Super

Dobrý deň Franta,