Skvělá pomoc s výběrem postelí a matrací, úžasná komunikace a profesionální montáž. Není co vytknout.

Bohužel musím ohodnotit 1 hvězdou. Když jde o prodej, tak je firma opravdu rychlá s výbornou komunikací. Bohužel už tomu tak není, když potřebujete vyřešit problém.
    Z důvodu mé délky, jsem kupoval 2 prodloužené matrace 210cmx100. Po první noci(s prolomenými koleny) jsem s údivem zjistitl, že oněch nastavených 10cm, za který jsem připlácel 10% ceny je kus obyčejného molitanu nalepený na matraci 200. Není zachována konstrukce, tudíž v nohou různá tuhost navíc v různé výšce...
    Zkontroloval jsem si starou matraci, která byla také nastavená, ale skoro byste to nepoznali (stejná konstrukce zachovaná po celé délce). Ověřoval jsem si pro jistotu informaci u jiného výrobce, který mi obavu potvrdil.

Takže problém č.1 je kvalita zpracování, která není u prodloužené délky, dobrá. Problém č.2 nastal při jednání o "reklamaci". Nepožadoval jsem ani reklamaci, jenom gesto formou náhrady oněch 10% - jakožto kompenzaci za to, že matraci budu nechat upravovat, aby měla stejnou šířku, protože jsem nekoupil matrace za 18 000,- abych se na ní nevysapal. (překvapení..)

Závěr diskuze po 2 emailech : "Je mi líto, že Vám nemohu nijak pomoci, ale asi nebudeme platit za "chybu", která chybou není."
    Takže děkuji za novou zkušenost, nakupoval jsem u Vás poprvé a naposled. Opět se ukázala krátkozrakost některých českých podnikatelů. Současně všichni, kdo sháníte prodlouženou délku matrace, podívejte se na foto, a pokud Vám, tak jako mě, nepříjde toto v pořádku, raději se firmě vyhněte. Ušetříte si, čas, energii i peníze.

• Jediná výhoda je komunikace ze strany eshopu
    • Nekvalitní zboží
    • Na vyřízení reklamace čekáte více jak 30 dní
    • Reklamaci Vám stejně neuznají a nenaděláte s tím nic

Před rokem zakoupena postel Boxspring Inez, reklamováno pro úplné proležené matrace včetně topperu. Reklamace zamítnutá z důvodu, že jsme matrace neotáčely. Takže jsem vyhodila 12 000,- za postel, na které se po roce užívání nedá spát. Chápu, že za ty peníze nemůžu očekávat zázrak, ale měla jsem dříve postel, kde se matrace nedaly otáčet a nebyla ani z daleka v tak hrozné stavu po 8 letech jako tato po 1 roce!
    Postel je na vyhození, kompenzace žádná, takže tento obchod rozhodně nedoporučuji!

Výborná komunikace, velmi rychlé dodání objednaného zboží. Kvalitní nábytek, solidní ceny. Doporučuji.

• příjemné jednání, dodržení všech podmínek, super cena i kvalita, vřele doporučuji

tento obchod všem vřele doporučuji.

• Dobrá komunikace bez prodlev, ochota vyhovět nestandardním požadavkům (navíc další police do knihovny).
    • Pokud si připlatíte a nevybíráte pouze podle ceny, je nábytek kvalitní - srovnáno např. s Idea nábytkem u velmi podobného kusu nábytku.
    • Nábytek dorazil sestavený a absolvoval dlouhou cestu bez jakékoliv újmy - je bytelný. Pojezdy nehlučné a dobře fungující, sklo ve dveřích dobře usazené.

• velký výběr zboží
    • výborná komunikace, ochota a vstřícnost
    • rychlost dodání
    • perfektně zabaleno

Tento obchod musím jedině pochválit. Vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou. Vybrala jsem si tu čalouněnou manželskou postel 180 x 200 (výběr látky, matrace a rozměr - na přání). Za 14 byla doma!
    Pán na on-line chatu je velice ochotný a vstřícný. Poradil mi i s mou další objednávkou, s výběrem masivní postele pro syna a matrací. Zaslal mi odkazy, které mají skladem a já si v klidu vybrala. No prostě paráda. Vše nám dorazilo včas, nic nechybělo, vše je pěkné a jak má být. Jsem velice spokojena a u firmy DK-obchod určitě zase nakoupím. Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů a hodně spokojených zákazníků.

• Rychlost dodani
    • Kvalita zbozi

Tento obchod mohu jen doporucit,moje zkusenost je velmi pozitivni,v utery jsem postel objednala,jeste ten den se mi ozvala pani,ze je postel skladem,a ze ve stredu budou expedovat a ve crvrtek ji kuryr doveze. Zbozi prislo skvele zabalene s popisem "krehke". Baleni obsahovalo vse co melo,vsechny sroubky,navod ke slozeni. Postel se skladala skvele,vse do sebe zapadalo jak melo. Vypada bytelne a je opravdu krasna a prostorna. Jsem velice spokojena.

• rychlost dodání postele + matrace
    • matrace roztržená a špinavá

Tuto firmu bych rozhodně nedoporučila nikomu. Nakupovali jsme zde poprvé a naposledy. Po objednání postele + matrace nám druhý den volali, že zboží dovezou a že si ho máme před převzetím zkontrolovat. Manžel postel i matraci převzal na parkovišti před domem, zboží si prohlédl, nezjistil žádné závady, tak řidiči podepsal převzetí. Doma po rozbalení( podotýkám matrace byla v igelitovém pytli srulovaná do válce), jsme zjistili, že igelitový obal matrace sice porušený není, ale povlak matrace je roztržený a špinavý. Tudíž jsme pořídili fotodokumentaci a na firmu jsme napsali reklamaci. Firma nám odepsala, že máme vyplnit reklamační protokol se všemi náležitostmi a odeslat zpět. Poté jsme dostali vyjádření, že jsme si poškodili matraci sami a nemáme nárok na nic, protože jsme podepsali převzetí. Manžel odepsal, proč by jsme si sami poškozovali novou věc a že požadujeme jen nějakou slevu, abychom si mohli zakoupit nový povlak. Ještě se musím zmínit, že povlak není pratelný - značka na visačce, takže si ho nemůžeme ani vyprat a že poštovné si uhradíme. Znovu nám firma odepsala, že prozkoumají náš rozpor a znovu nám odepsali, že jsme si zboží sami poškodili a na kompenzaci nárok nemáme. Tak jsem si povlak částečně vyčistila a zašila, ale s touhle firmou už nechci mít nikdy nic společného. Shodou okolností, jak jsme si kupovali tu postel, tak jsme kupovali i novou sedací soupravu a obývací stěnu u jiných firem. Měli jsme takovou smůlu, že nám přišla trochu poškozená stěna i roztržená sedačka na vnitřní straně, kde po složení nejde vidět, ale při reklamaci nám obě firmy, uznali chyby a obratem nám poslali peníze jako slevu na poškozené zboží, bohužel jen tato firma nám to zamítla. Taky nám mohli napsat, že jsme si poškodili sami doma při vybalování, ale neudělali to.

• Výběr nábytku
    • Žádná

Po přečtení některých negativních recenzí, jsem se docela bála objednat postel, kterou všude jinde nabízeli za dvojnásobnou cenu. Nechala jsem si ji pro jistotu aspoň zaslat na dobírku. Musím ale říct, že se s žádnou z negativních recenzí neztotožňuji. Ve středu večer jsem postel objednala, ve čtvrtek ráno už mi volala paní, aby si potvrdila doručení a v pátek dopoledne jsem měla postel doma. V neděli jsme ji s přítelem složili, nic nechybělo, postel vypadá úplně stejně jako na obrázku, je bytelná a celkově působí skvěle. Nechyběl návod, ani jeden šroubek. Jsem opravdu velmi spokojena a tento obchod můžu jenom doporučit.

• Vše 100% v pořádku, rychlost dodání, kvalita výrobku, super cena.. Nechápu ty špatné recenze u tohoto eshopu. Včera jsem objednal postel a dnes už ji mám doma složenou. Komunikace na jedničku. Za mě můžu všem tento obchod doporučit :)
    • NIC

Bezproblémový nákup s rychlostí dodání a skvělou cenou.

• rychlé jednání
    • ochota

Zakoupila jsem v tomto obchodě postel s roštem a matrací a jsem maximálně spokojená. Ochotné a rychlé jednání, dobrá cena i rychle doručení. Tento obchod doporučuji.

• rychlost vyřízení objednávky
    • super komunikace
    • přehledné stránky
    • kvalitní

Nakupovala jsem zde poprvé a určitě ne naposledy. Objednala jsem pro syna postel Savona, dne 2.6. ve večerních hodinách (víkend), hned v pondělí mi volala příjemná slečna, že zboží bude odesláno a dostanu jej v úterý a přesně tak se stalo, dnes dorazila. Hodnotím skvěte rychlost a komunikaci, postel i matrace byla parádně zabalená, dle instrukcí jsem překontrolovala neporušenost obalu. Jedním slovem paráda, je opravdu ještě krásnější než na obrázku. Příště zde nakoupíme zase.

Dne 14.7. jsem objednala postel Leona (180x200), matrace Neko 2, úložný prostor a zábranu na postel Savona. Vše bylo vyřízeno velmi rychle, hned v pondělí mi volali a ve středu jsem měla nábytek doma. Mělo to být doručeno v úterý, ale nevadí. Nábytek jsem si sestavila sama, nebylo to zase tak těžké i pro ženu. Docela mě mrzí, že už máme celý dům zařízený a nemohu koupit nic dalšího :)

Vřele doporučuji, vše je kvalitní, super zabalené do mnoha vrstev, dostatek spojovacího materiálu a na posteli Savona i Leona se super spí.

Dostálová, Přerov

• žádná
    • 10.5. objedáno a zaplaceno zboží téměř za 10000kč - dnes je 24.5. a doposud nebylo nic doručeno. Zboží mají na stránkách stále skladem a v obchodních podmínkách mají doručení do 4 dnů. Již 2x jsme se telefonicky dotazovali, kdy bude zboží doručeno a bylo nám řečeno, že naším směrem neměli bohužel cestu a pokaždé pouze slíbili, že se ozvou a zboží doručí. Pokud si tedy nikdo jiný naším směrem neobjedná zboží, tak máme smůlu a budeme čekat na doručení asi hodně dlouho !!!

Reakce obchodu DK-obchod

bohužel z vaší recenze nevíme o co se jedná, ale podle jiných zákazníku dodáváme rychle. Ve většině případů skladové zboží od nás odchází ještě týž den.
    Pokud rozvážíme naším autem, tak se domlouváme jak na to zákazník spěchá, protože chvilku čekáme až bude auto zcela vytíženo. pokud spěchá a nemáme zrovna cestu, tak odesíláme zboží přepravní firmou ihned.

• komunikace při dodání zboží
    • horší kvalita materiálu
    • občas poškozené části

Loni jsme objednávali postele a noční stolek. Noční stolek došel s uštípnutým rohem a poškozeným šuplíkem, což jsem slepil a opravil. Nešlo o vadu přepravy, protože obal byl nepoškozený. Letos jsme objednávali opět postel a botník. Postel přišla je v pořádku, ale jedna část šuplíku za lamina má poškozený povrch na dvou místech. Dřevo je obecně horší kvality, více suků a někde bohužel i suky chybí, ale asi je to daň za nižší cenu. Botník došel ve složeném stavu, kde jeden z dřevěných kolíčků sloužících jako panty byl ulomený. Zdá se mi, že jde o menší kolíček než je standardní rozměr, navíc část zůstala ve vyvrtaném otvoru, takže další komplikace. Je to takové dodělej si a oprav si sám.
    Příště si nákup asi rozmyslím.

• postel Ela je kvalitně vyrobena, díly jsou pečlivě vyrobeny s dostatečnou přesností
    • dostatek spojovacího materiálu
    • klamavý popis u výrobku. Je uvedeno masív, ale jedná se o kombinaci masiv -lamino.
    • materiál borovicový masiv odpovídá méně jakostnímu řezivu - suky po obou stranách.
    • Lamino z kterého jsou vyrobeny šuplíky není přírodní produkt, jeho barevná stálost vede k tomu, že po několika letech bude barva šuplíků úplně odlišná od postele.

Zakoupili jsme postel ELA. Dle stránek DK-obchod.cz jde o postel z masivu. Popis na stránkách zněl: " Dětská postel s úložným prostorem - masiv borovice přírodní" Dodávka obsahovala postel z masivu a šuplíky kombinace lamino a masív.
    Po reklamaci nám obchodník odpověděl:"postel je z masivu a o šuplících se v popisu nepíše, kdyby byli celé z masivu cena by byla vyšší a z hlediska údržby a odolnosti je lamino lepší."

Kdyby výrobce uvedli, že šuplíky jsou z lamina postel si nekoupíme. Jinak je postel kvalitně provedena, při sestavování žádné komplikace a dokonce zde bylo i více náhradního spojovacího materiálu.

• rýchle dodanie do 1 dňa
    • nepoškodený tovar
    • ľahká montáž
    • nižšia kvalita výrobku ale odpovedá cene

Mala som obavy na základe negatívnych recenzií ale riskla som to :) neľutujem, veľmi rýchlo vybavená objednávka. Cez víkend som objednala posteľ 200 na 200 a v utorok bola u mňa. Posteľ sa mi páči mala som ju dlho vyhliadnutú. Na tejto stránke bola sa najlepšiu cenu , neplatila som ani dovoz čo je ďalšie plus. Manžel ju mal za hodinu a pol zloženú a to kľudným tempom.

• rychle dodani nekvalitnich vyrobku
    • Nekvalitni sortiment - sada cestovnich kufru
    • Nekvalitni sortiment - bavlnena prosteradla
    • Neochota a neprofesionalni komunikace
    • Nerespektuji zakony (reklamace)

V obchode jsem koupila sadu cestovnich kufru, uz kdyz jsem balila veci na dovolenou, polamaly se drzatka u zipu a zipy moc nedrzely, cestou na letiste se zipy povolily, upadly kolecka, ulamaly se podpery u kufru a to jen cestou autobusem a metrem po Praze nez jsem dojela na letiste. 1. reklamaci uznali a poslali nove, bohuzel stejne kvalitni, tzn. druha dovolena dopadla uplne stejne, aby se mi veci nepoztracely, musela jsem si nechat kufr zabalit stahovaci folii. 2. reklamaci neuznali, ze pry si mam reklamovat kufry na letisti a vubec nebrali v potaz, ze jsem jiz na letiste poskozene dovezla diky spatne kvalite. Odpoved znela: to je tvrzeni proti tvrzeni ;) TAKZE TENTO OBCHOD V ZADNEM PRIPADE NEDOPORUCUJI!! Zaroven jsem si koupila z tohoto obchodu prosteradla, jsou rovnez spatne kvality - velmi slabe!

Reakce obchodu DK-obchod

děkujeme za krásnou recenzi, která opět nepatří nám. Je nám líto, že se Vám kufr, který jste u nás NEZAKOUPILA rozpadl.
    Kufry bohužel NEPRODÁVÁME a ani prostěradla! Prodáváme pouze nábytek.

Team DK-obchod.cz

• Rychlé zpracování objednávky a do 4 dnů jsem měl zboží doma.
    • Dobrá komunikace a příjemný personál.
    • Zboží perfektně zabaleno proti otlučení.
    • Nepříjemný řidič přepravní společnosti, ale za to obchod nemůže.
    • NIC

Mám již několik produktů z tohoto obchodu. A neváhal bych koupit další.

Kupovala jsem dvě dětské postele-doručení velmi rychlé, zboží pečlivě zabalené, kompletní. Cca po roce se u části jedné postele projevila vada, reakce pana majitele na reklamační mail byla do jedné hodiny a za necelý týden poslali novou část po předchozí telefonické domluvě. Nemám absolutně co vytknout.