• velký výběr, slušné ceny
    • Neplní, co propagují.

Objednáno zboží skladem 14.3.s tím, že dopravu PPL vyžaduji 18.-19.3. Objednávka potvrzena. Od rána 18.3. žádné potvrzení dodání, v 15,10 telefonický dotaz, jak je to s dopravou, ujištění, že zítra. Po obědě 19.3. zpráva od PPL, že až další den budou přepravovat. Musel jsem si zajišťovat převzetí zboží v den, kdy jsem s tím již nepočítal(70km od domova na chatě, kde jsem do 19.3.byl). Z mého pohledu naprostá nespolehlivost!!!

Vážený Vojto,
    zásilka byla odeslána přesně podle Vašich instrukcí 18.3. Že PPL nedokázala doručit druhý den je sice mrzuté, nicméně asi není o neschopnosti našeho e-shopu. 95% zásilek námi odeslaných druhý den doručí, ve Vašem případě se bohužel něco zvrtlo.
    Díky za pochopení

• po týdnu zboží nedošlo ani termín dodaní.

Celý týden nestačí na dodání zboží, asi jsou už Vánoce.

Reakce obchodu Diskont-zahrádkář.cz

Díky za recenzi e-shopu, který odeslal zboží Vámi zvolenou přepravou hned druhý den. Zásilka se dá asi nějak hledat, ale to je k tomu potřeba vůle.

• Brambory strupovoté a nepoužitelné . Hrozné!!!!

• Bída
    • objednávka 1.12. kompletována. 8.12. zásilka nedodána.
    • objednávka není nad 1000,- Kč tak,asi není zájem o vyřízení.
    • Zboží při objednání bylo skladem.

Objednána sazečka Rolein, přišla odrůda Akado, naštěstí je taky ozimá. Sadba česneku není moc pěkná - palice jsou malé a už se rozpadají na stroužky - zřejmě sklizeno pozdě. Část stroužků napadena. Použít to půjde, takže s reklamací se nebudu trápit.

• zboží zasílají jiné osobě, komunikují s nesprávnou, která si nic neobjednala
    • a to jsem jim psal že to nejsem já
    • ale asi je jim to putna
    • já ty struhadla na řepu fakt nepotřebuji

raději tam nic nekupujte, pošlou to Putinovi

Vážený,
    jestli si u nás někdo objednal zboží a omylem zadal špatný email, tak nás to mrzí, ale ovlivnit to neumíme. Bohužel na ten špatně zadaný email přijde automaticky i žádost o hodnocení z Heureky, i kdybychom jej opravili. Alespoň jste se mohl na internetu realizovat a morálně vyblít, to je fajn, ne?

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

co mám hodnotit, když jste nic nedodali. proč si první neověříte skutečnost? Kdy dostanu objednané zboží? Jakou slevu k tomu poskytnete?

Reakce obchodu Diskont-zahrádkář.cz

zboží máte nachystané k osobnímu odběru na prodejně od nejbližšího možného termínu, tj. od pondělí. Možná by stálo ta to místo tškání síry zvednout telefon, na který se Vám od pondělí snaží kolegyně dovolat. Mimochodem emaily z Heureky chodí automaticky nezávisle na nás a zjevně nejsou připraveny na to, že někdo odmítá komunikovat.

• uplne k nicemu
    • tak tyto nema

cela firma k h...u

• Již žádná.
    • Platba 49 Kč za osobní odběr na prodejně.

Kočky to neodpuzuje, jak bylo slibovano vyhozené penize

• zboží zatím nedorazilo

Reakce obchodu Diskont-zahrádkář.cz

Dobrý den, Vaše objednávka z pátečního odpoledne byla odeslána v pondělí a následující den doručena na zvolenou balíkovnu. Bohužel na ní nepípli příjem z depa a proto virtuálně stále byla na cestě z kilometr vzdáleného depa.
    Nicméně i tak děkujeme za skvělou recenzi na Heurece, i takto se dá dohledávat zásilka .

Poslali mi jiné zboží než jsem si objednal. Musel jsem to reklamovat a čekat na to co jsem si objednal a tamto poslat zpět.

Objednal jsem si zboží přes e-shop a naprodejně ho jen zaplatil a vyzvedl. Zboží mě bylo předáno v neuvěřitelně špinavém a zaprášeném obalu. Když jsem na toto upozornil, reakce žádná, pouze jedna z prodávajících se pokoušela zboží otřít rukou. Ke zboží jsem předem požadoval jednu doplňující informaci, zadána na e-shopu. Odpověd bohužel nepřišla žádná.

• Balíček přišel v pořádku zabalený,ale sáček se semínky byl otevřený a prázdný.Po upozornění do obchodu se nikdo ani neozval.

Obchod prodává neskutečně nekvalitně vyrobené udírny, které jsou krom toho ještě poškozené při dopravě, neb jsou nevhodně zabalené.

Nemám větší zkušenosti s tímto obchodem, ale cenově jsem očekával ty nejnižší ceny (jsou často stejné jako v kamenném obchodě) a větší rozsah nabídky. Zejména co do množství (v balení) a sortimentu. Porovnávám třeba s e-shopem "higarden s.r.o.", kde mi podávají vyčerpávající informace o produktech (vzorky) a nabídnou tu nejlepší alternativu k zamýšlenému nákupu. 1x motyčka byla ve velkém balíku a skákala v něm, že jsem ji musel ještě na výdejním místě osvobodit...

• nespokojenost

granule měli krátkou dobu použitelnosti a dokonce jedno baleni bylo půl roku prošlé určitě nikomu tento obchod nedoporučuji!!!!

Dodány výrobky na hranici expirace za plnou cenu a to opakovaně. Příště uvážím nákup jinde. To, že některé položky z nákupu byly deformovány v krabici zde nevyčítám - stane se, ale naštve to

Vážený Bene,
    všechny přípravky, které jsme Vám zaslali, jsou určeny k aplikaci minimálně v tomto roce, když jejich expirace je nejdříve na podzim. Jediný jste zakoupil se slevou s krátkou expirací, když jste si jej aktivně vybral. Vzhledem ke změně legislativy není možné, abyste v lednu obdržel přípravky použitelné i příští rok, pokud mají lhůtu spotřeby 2 roky od výroby. Je úplně jedno, kde zakoupíte, v delší expiraci můžete doufat až při nákupech v průběhu sezony (květen a později). Vaše hodnocení je naprosto zcestné, nejkratší dodaná šarže je v září, to je za 9 měsíců a hraniční určitě ne. Vězte, že doba začíná běžet od termínu výroby přípravku v zahraničí. Ten se následně doveze do ČR a do prodeje vstoupí po vyprodání starých zásob. Teprve poté jej koupí český přebalitel do hobby balení. Pak jej může přebalit a distribuovat nám obchodníkům. Dřive se 2 roky počítaly od data přebalení a postřiky normálně fungovaly, Vámi zakoupené budou fungovat také.