Zboží vadné, komunikace s obchodníkem i přes Heureku velice špatná.
    Po této zkušenosti, volím raději osobní převzetí a přezkoušení.

Prodane zbozi bylo pouzite a poskrabane, nedoporucuji.

Reakce obchodu Digitor.cz

použité či poškozené zboží je v našem eshopu výrazně označeno a nabízíme jej v sekci "výprodej, použité či poškozené"
    Pokud se vyskytne "poškrábání" na novém produktu, bezproblému vyměníme za nový, stačilo nás kontaktovat.

• Zboží bylo skladem, ale …
    • Do teď nebylo zboží nachystáno k osobnímu odběru i když je skladem na výdejním místě
    • Obchod nereaguje na e-mail
    • Vyšší ceny než jiné obchody

26.1. přišel e-mail s potvrzením vytvoření objednávky a informaci, že mám čekat na instrukce které dojdou mailem nebo v SMS.
    Do dnes 2.2. nepřišla žádná zpráva s vyzvou k odběru.
    Navíc 25.1. jsem do obchodu psal mail abych si ověřil probíhající akci a do teď také nikdo neodepsal.

• Nemůžu hodnotit to co jsem ne dostal

• Zboží nikde, obchod dělá mrtvého brouka.

Reakce obchodu Digitor.cz

za komplikace se omlouváme a na problému s notifikací pracujeme. Doufáme, že Váš příští nákup proběhne bez problémů!

Tým Digitor

• Obchodu nefungovaly emailové a SMS notifikace. Dorazilo pouze potvrzení o přijetí objednávky, ale už ne výzva k vyzvednutí. Musel jsem je aktivně kontaktovat, když už mi to po 14 dnech přišlo divné.

• Nespolehlivý,neplaťte předem!

A co mám hodnotit?27.1.mi napsali že přijali objednávku a od té doby hrají mrtvého brouka a zboží nikde.Ani nedali vědět zda ho vůbec poslali.Ale asi ne.Ještě že jsem neplatil předem.Pokud do zítřka nedorazí můžou si ho víte co.....Koupím jinde.

Reakce obchodu Digitor.cz

ve vašem případě se jednalo o objednání zboží, které bylo v doprodeji a skladem byl pouze 1 ks. Nebylo tedy možné vyexpedovat Vámi objednané množství. Na náš e-mail s touto informací jste nereagoval.

Tým Digitor

• Nespolehlivý obchod. Špatná komunikace. Nedodržují co je nastaveno v objednávce a už vůbec o tom neinformují

Reakce obchodu Digitor.cz

Vaše objednávka byla přijata 21.1. V potvrzení objednávky jste obdržel informaci ohledně data dodání 31.1. Objednávka byla naskladněna již 28.1., kdy Vám zároveň byla doručena SMS s informací ohledně vyzvednutí. Z naší strany tedy nedošlo k žádnému nedodržení termínu naskladnění. Objednávka byla naskladněna ještě o 3 dny dříve, než bylo původně deklarováno, s následnou informací, že je pro Vás zboží nachystáno.

Tým Digitor

Našel jsem požadované zboží v e-shopu, dostupnost byla do 3 dnů. Objednávku jsem vytvořil 15. 12. a očekával, že se to do Vánoc asi nestihne. Nicméně jsem neočekával, že po obdržení e-mailu s potvrzením vytvoření objednávky již nedostanu žádný další e-mail až do 4. 1. a dané zboží tiše zmizí z nabídky e-shopu. Jsem rád, že jsem zvolil osobní odběr a platbu při vyzvednutí.

Reakce obchodu Digitor.cz

situace nás velmi mrzí. Chyba vznikla na straně dodavatele, který bohužel nedodržel termín 3 dny na naskladnění, jak nám bylo původně slíbeno. E-mail ohledně změny termínu naskladnění jsme Vám zaslali 27.12.

Tým Digitor

• - objednávka 22.11. 2021 a dnes 1.12.21 nejen není zboží na cestě, ale od té doby vůbec žádná komunikace

Reakce obchodu Digitor.cz

moc se omlouváme. E-mail ohledně změny data dodání Vám byl zaslán na uvedený e-mail. Kdykoliv můžete využít i naší telefonní linky a na objednávku se informovat.

• Zboží přišlo nefunkční
    • Neprofesionální jednání
    • Neznalost práv a povinností
    • E-shop nechtěl proplatit poštovné!

Zboží mi přišlo nefunkční, vrátil jsem ho a pak se musel dohadovat s eshopem, aby mi vrátili částku za poštovné! Velmi neprofesionální jednání ze strany eshopu, konkrétně paní Lucie Ch. NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu Digitor.cz

moc se omlouváme. Okamžitě podnikneme kroky, aby se podobná situace nestala.

Tým Digitor

• Nikdo vám nedá víc, nez oni vám mohou slíbit
    • Profesionalní vykrucovači
    • Nedodávají zboží
    • Nekomunikují
    • Delají mrtvé brouky

9 dní se nic nedělo, ani řádka od Digitoru. Pak jsem jim napsal, na to konto se strašně divili, že mi nedorazila žádná zpráva od nich a že zboží nemají a budou mě informovat. Uběhl další týden a stále nemám ani zboží, ani informaci, kdy zboží bude. Za mě veliké zklamání, tady nemá cenu objednávat.

Reakce obchodu Digitor.cz

moc se omlouváme, ale u zboří bylo posunuto datum naskladnění. Pokud nastane takováto změna, zákazník je informován e-mailem. Možná vám náš zaslaný e-mail spadl do SPAMu.

Tým Digitor

• Zboží hlásí chybu, reakce na technický problém katastrofální. Nikdy více

Reakce obchodu Digitor.cz

pokud se zbožím byl problém, prosím oslovte naše reklamační oddělení na e-mailu: [email protected] nebo na tel. čísle +420 548 220 068 klapka 120. Kolegové Vám jistě navrhnou řešení Vašeho problému.

Tým Digitor

Zboží není to co jsem si představoval.

Reakce obchodu Digitor.cz

pokud zboží nesplňuje vaše očekávání, mohl jste nás kontaktovat na telefonním čísle +420 543 211 706 nebo e-mailu
    [email protected] a Váš problém bychom vyřešili.

Tým Digitor

Po týdnu čekání jsem se dozvěděl že mám čekat další týden

Reakce obchodu Digitor.cz

moc se omlouváme, ale momentální situace s dostupností některých značek je velmi špatná. Prosíme o trpělivost.

Tým Digitor

Nekomunikuji, objednavka nejen ze nedorazila ale nemuzu zjistit kdy dorazi. Objednavka je z 4.11.2020, dnes je 20.1.2021

Reakce obchodu Digitor.cz

vy a všichni zákazníci, kteří čekají na zboží, byly informováni e-mailem o prodloužení doby doručení. Za nedodané zboží se omlouváme, ale naskladnění nemůžeme urychlit.

Tým Digitor

Zboží dorazilo v jiném barevném provedení, než bylo objednáno.

Reakce obchodu Digitor.cz

za toto nedopatření se moc omlouváme. Určitě bychom sjednali nápravu, kdybyste nás kontaktovali. Pokud nejste se zbožím spokojení, prosíme kontaktujte nás na e-mailu: [email protected].

Děkujeme.

Tým Digitor

Objednávka byla potvrzena s dodáním do tří dnů. Přesto, že uplynul víc jak měsíc, dosud nebyla doručena. Museli jsme vánoční dárek řešit jinak.

Reakce obchodu Digitor.cz

moc se omlouváme, ale situace s dodávkami notebooků je tristní. Notebooky jsme měli obdržet do zmiňovaných 3 dnů, ale dodavatel je bohužel nedodal. Prozatím neznáme přesné datum naskladnění.

• Objednávka před 10ti dny, potvrzena a nic
    • Žádná komunikace od obchodu
    • Hlavně že mi přišlo hodnoceni obchodu
    • Tak hodnotím
    • A je to už druhé hodnoceni co mi přišlo

Reakce obchodu Digitor.cz

zboží je skladem a je připraveno k vyzvednutí. Ohledně naskladnění a možnosti vyzvednutí Vám přišla i SMS, kterou vždy odesíláme při osobním odběru. Kdykoliv můžete využít i naší telefonní linky: 543 211 706, kde Vám poskytneme veškeré informace.

Tým Digitor

Dobry den. Kabel od nabijecky prisel poskozeny,jehla na SIMkartu chybi, pouzdro bylo opatlane ze vsech stran, nefunguje poslech hudby,ikdyz stahuji ruzne prehravace a nejde vyzvaneni prichozich hovoru pokud se telefon znovu nevypne. Tento telefon jsem jiz mela,ale nikdy nebyly zadne problemy az s timto od vas.

Reakce obchodu Digitor.cz

je nám líto, že zboží nepříšlo v dobrém stavu. Vaše objednávka byla na použité zboží. Pokud toto zboží bylo ve stavu, který popisujeme, mohla jste nás kontaktovat na e-mailové adrese [email protected] nebo na telefonním čísle +420 543 211 706 a problém bychom jistě vyřešili.