• Zboží bohužel člověk nevidí osobně.
    • Kufřík byl malý
    • Obsahoval pár věcí neodpovídající ceně

Obchod s dlouhou tradicí. Doručení v pořádku. Ale dětský kufřík mě zklamal. Předražená věc.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale produktu.

• Rychle vyřízení objednávky i reklamace
    • Vstřícné jednani
    • Jedna položka vadná, reklamace, zasláno nove zboží, které bylo opět nefunkční. Raději jsem vyhodila a uz nereklamovala

Vážená paní Ilono Svátková z Pardubic,

Vámi reklamovaný produkt - Mini kamera s obrázky za 29 Kč, jsem před odesláním osobně zkontrolovala a před odesláním byl funkční, dávala jsem si pozor, aby byl skutečně odeslán produkt funkční.

Zboží nemusíte vyhazovat, máte již jistě skutečnost, že u nás reklamace není žádný problém. Po zaslání obou dvou vadných produktů Vám jej rádi vyměníme za produkt nový. Poštovné hradíme my, nemáte žádné zbytečné náklady navíc. Produkt zašleme výrobci na zhodnocení funkčnosti a reklamaci.

Vaše

www.detskedrevenehracky.cz

*** editováno, velmi špatně vyrobené, lepidlo po stranách, strom špatně zpracován, dítě může být zraněno.

Dobrý den paní Kateryna Vostrozhenko,
    jak jsem Vám již psal popis, který jste nám poslala na fotografii zde https://ibb.co/kTVHkS není z našeho e-shopu, ale z Heuréky. V našem e-shopu informaci, že tato vkládačka, která má 10 tvarů nikde nenajdete, viz: https://www.detskedrevenehracky.cz/p/vkladacka-ze-dreva-zakladni-tvary/, nevíme kde tento údaj Heuréka vzala. Na fotografii jdou jednoznačně vidět 5 kusů tvarů.
    Dále opravdu lepidlo nedrželo zcela správně, viz Vaše fotografie zde: https://ibb.co/j2CcKn, navrhli jsme Vám vrácení zboží s tím, že zboží si vyzvedne náš kurýr, nebo Vám proplatíme poštovné. Dle Vámi přiložené fotografie jistě dítě zraněno být nemůže. Jedná se o ne zcela přesné slepení dílů, nicméně ne o zdraví nebezpečnou hračku jak uvádíte. Naši e-mailovou komunikaci, předáváme Heuréce, je možné že se Vám k tomuto vyjádři i ona, jelikož objednávka byla uskutečněně přes Heréka košík, takže zboží bylo zakoupeno přímo na jejich stránkách.

I když jsem si priplatila za doruceni Do ruky od Ceske posty a v avizovany čas čekala doma, balik nedorazil. Ceska posta napsala, že nebyl dorucen z důvodu vyšší moci a ze se pro něj mám stavit na poště... firma by měla zvážit jine doručovatele...

Dobrý den paní Nováková,

nabízíme i jiné doručovatele (PPL), Českou poštu jste si zvolila v objednávce Vy. Doporučujeme tedy volit v objednávacím procesu jiné doručovatele než Českou poštu, pokud máte s tímto dopravcem špatné zkušenosti.

• Hezké dřevěné hračky, celkem rozumné ceny
    • U velké části hraček neodpovídal věk dítěte, od kdy si s nimi může hrát: nižší věk uvedený na webu než pak na hračkách - u některých pochybuji, že by je bavilo si s nimi ještě hrát - např. u červů až od 3 let). Dost hraček bylo neoriginálně zabalených (jen v pytlíku s cedulkou prodejce, že jsou vhodné až od 3 let), takže původ a nezávadnost jsou nejisté. Byli jsme tím dost zklamaní, protože je to nejen klamání spotřebitelů, ale i hazardování se zdravím našich dětí:-(

Reakce obchodu Dětské dřevěné hračky

doporučený věk dítěte bohužel neurčujeme my a pouze jej přebíráme od výrobců. Rozhodovat o věkové použitelnosti hraček nám nepřísluší.

Některé hračky nejsou originálně zabaleny protože jsou vyráběny v české dílně, která na ně prostě obaly nedělá (například tato Vaše hračka http://www.detskedrevenehracky.cz/p/drevena-tahaci-hracka-konipas/ ). Tato dílna vyráběla velmi hezké hračky, které jsme chtěli zákazníkům také nabízet. Bohužel to říkám v minulém čase, jelikož dílna svou výrobu uzavřela a věnuje se pouze již dovozu hraček. S obaly, ale z Číny :(

Dodané zboží (dětská dřevěná kuše) není kvalitní. Hrubě opracované. Aby kuše vůbec fungovala, musel jsem smirkovým papírem obrousit hrany západky, jakož i nožem vydlabat a dobrousit výřezy v koncích šípů (nebyly prožíznuté po celém průměru kulatiny).

Dobrý den pane Skřebský,
    Vaše nespokojenost s produktem nás mrzí. Vaši výtku předáme výrobní dílně Artemis, která hračku vyrobila. Pokud se nám k Vaši výtce vyjádří, pošleme Vám jej e-mailem.
    Přejeme hezký den.

• pistol špuntovka Lebka nefunguje - nestřílí

• Telefonní čísla nikdo nezvedá... Dětská kúše byla poškozená, díky nevyhovujícímu zabalení. Poslání zpět na reklamaci by se ani nevyplatilo.

Vážený Pane Ursiny,

předně nás mrzí poškození zboží. V případě reklamace zboží, nehradíte dopravu zboží, ale pro zboží si posíláme PPL. Tuto informaci máte uvedenou v příloze potvrzovacího e-mailu. Taktéž je postup uveden na naších stránkách pod tímto odkazem: http://www.obchody-online.cz/dokumenty/vraceni_zbozi.pdf. Není tedy pravda, že reklamace se nevyplatí, jelikož ta je pro zákazníka vždy zcela zdarma.

Díval jsem se do systému a žádný hovor z čísla 775XXX306 není zaznamenán. Vaše číslo není v naši databázi zmeškaných čísel. Zkontrolovány byly obě naše hlavní čísla (810223344 a 555440422). Operátoři vždy volají zpět na zmeškaný hovor, pokud není skryto.

Mrzí nás Vaše rozbitá kuše, ale o reklamaci jsme nevěděli, takže jsme ji řešit nemohli. Pošlete nám e-mailem vhodný termín, kdy si můžeme poškozené zboží vyzvednout.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který situaci s obchodem ke spokojenosti vyřešil.