Pokud potřebujete zboží zaslat zpět, tak je to velmi nepohodlné!

Koupím, raduji se a přišla mi zpráva, že zboží je nedostupné...

Objednávka vytvořena a zaplacena, po týdnu bez zprávy o doručování jsem volala na callcentrum (je obtížné se tam dovolat), kde mi pani řekla, že objednávka čeká na doručování a že můžu počítat s tím, že zboží mám objednané a bude mi doručeno i když to chvíli potrvá. Po 3 týdnech mi přišel mail, že objednávku ruší protože zboží nemají skladem (týden před vánocema- měl to být dárek- po tom, co mi jasně řekli že se na objednávku můžu spolehnout). Takže proto nedoporučuji.

• stejne jako office shoes cekaji az uplyne 30 dni na vraceni a vrati penize az posledni den ,katastrofa ,v dnesni dobe ,kdy zalando vraci za vracene zbozi do 3 dni

• nikdy mi nebyla kladně vyřízena reklamace - vždy výmluva, vrácení zboží na vlastní náklady při koupi na e-shopu

• Nabízejí zboží, které nemají skladem

Špatný

Po 12 dnech od objednani zrusili mou objednavku s tim, ze neni na sklade (penize z karty si ale stahli).
    Informace prisla z madarske emailove adresy a firma si ani nedokaze nastavit template odpovedi, aby tam nemeli chyby.

Nepusobi to na me seriozne. Uz si od nich nic neobjednam

Zboží jsem obdržela v originál krabici,která byla roztržená.
    Co se bot týče tak byli špinavé ze všech stran.
    Zboží jsem vrátila ještě ten samí den na zpět.
    Velké zklamání e-shopu.

• Zboží dorazilo druhý den, ale jen část. Tedy + z 50%
    • Dorazila jen část (jeden namísto dvou produktů) uhrazeného zboží, které bylo inzerováno skladem. Na telefonní číslo uvedené na stránkách se nedá dovolat, email s dotazem se mi vrátil jako nedoručitelný.
    • Přistoupili jsme tedy k vrácení zboží (tedy toho které přišlo) ve lhůtě 14 dní. Přišel nám email, že zboží bylo přijato a do 14 dnů vráceny pěníze.
    • Objednáno a zaplaceno online 17.4.2020 / dnes 30.4. nemáme zboží ani pěníze.

Zboží je v nabídce a po týdnu přijde zrušení objednávky ze strany obchodu, i když musíte zaplatit hned kartou!!!! Blokují peníze týden a nic!!!!!! Strašný!!!!!!

Objednáno před 15 dni a zboží stále nemám. Za 3 dny odjizdim do lazni a kvuli tomu jsem si boty objednala. Zaplatila jsem dopředu a nemám nic.

17.4. objednáno, zaplaceno. Po urgujícím emailu informace, že doručí během 5-10 pracovních dnů. Dodnes ani avízo o budoucím doručení.
    Velké zklamání :-(

• Zaplatil jsem, po 10 dnech přišel tento dotazník a to je to jediné, co zatím dorazilo. Tak jsem se chtěl na informační lince dotázat, co s mojí objednávkou je, ale číslo uvedené na stránkách jako zákaznická linka dle operátora neexistuje. Docela mazec.

Pokud chcete něco reklamovat, udělají z vás blbce a reklamaci zamítnou.

Jsem si objednala zboží a zaplatila. jsem se těšila a zboží zruseli. Hrozné !!!

Přišlo zboží jiného zákazníka, nejsem spokojená s řešením problemu

Zboží hodnotit nemohu, protože jsem zboží v e-shopu vybrala, vložila do košíku, vyplnila vše potřebné, uhradila dopředu kartou (jinou možnost u tohoto zboží ani nebylo možné použít). Obdržela jsem e-mail s potvrzením objednávky. Následující den jsem obdržela e-mail s informací, že zboží již není na skladě. Uhrazená částka mi byla vrácena týž den.

Komunikace s obchodem nulová. Zákaznická linka patří udajně jiné společnosti.

• Na objednavku jsem čekala týden, obchod ji zrušil, že dané zboží nemají, I kdyz při objednání bylo skladem

• Na webovych strankach nesouhlasi velikosti, ktere maji skladem v obchodech. Posilali si me z obchodu do obchodu, kde jim system ukazoval obuv skladem, ale realita byla uplne jina. Pote mi doporucili objednat primo na eshopu, tentokrat mi prisla informace, ze mnou vybrana obuv byla poskozena a objednavku zrusili - na to opravdu nemam cas.