• Nezasílají zboží, vymlouvají se na problémy se systémem a nekomunikují. Zaplacené zboží na zálohovou fakturu jsme nikdy nedostali.

Nic zde nekupovat, nezasílají zboží, praktiky tohoto obchodu již prošetřuje Policie ČR.

NEKOMUNIKUJI A KRADOU

• PODVODNÍK, ZLODĚJ, ŠMEJD

Po zaplacení zboží přestal komunikovat, zboží nedorazilo a peníze nevrátil.
    Telefonní číslo neexistuje, e-shop zrušen.

• lákavé zboží leč vůbec nekomunikuje
    • nekomunikuje se zákazníkem ani nezvedá telefony

velmi špatný dojem ze žádné komunikace tudíž ani zboží jsem nedostala,už tomuto obchodu nevěřím

• Žádné!!!!!
    • Mobil,na který se nelze dovolat.Neschopnost personálu! Nevyřízení objednávky ani odstoupení od smlouvy! Již 2 měsíce nemám ani zboží ani peníze!!! Budeme řešit právní cestou!!

Podvodníci neustále se vymlouvající na pád systému,slibování poslání peněz zpět a již 2 měsíce nic!! Telefonní číslo je buď vypnuté nebo nedostupné!!!! Další postup proto necháváme na policii a právní kanceláři!!!

Dobrý den Renato,

z důvodu spadlé databáze Vám doporučujem jako ostatním zákazníkům nás kontaktovat na emailu.

Destinymobile.cz

• Podvodníci! Nic od nich nekupujte!
    • Uvedená pobočka neexistuje, na mobilu a mailu komunikují sporadicky
    • Po odstoupení od smlouvy jsem neobdržel uhrazenou částku cca 6.000 Kč zpět
    • Po téměř 2 měsících výmluv jsem podal na Policii trestní oznámení

Žádám ostatní poškozené, nechť se též bezodkladně obrátí na Policii ČR.

• zadne
    • nedodava zbozi, nereaguje na telefon ani email

nenakupovat

• Bohužel žádné.
    • Evidentně se jedná o podvodníky, kteří těží z toho, že lidé kupující často přes internet nekontrolují recenze na jednotlivé obchody.

Rozhodně NIC nekupovat a rozhodně NIC neplatit předem.Protože tuto možnost v nabídkách plateb nemají, už to je samo o sobě podezřelé.

Pokud do tří dnů nevrátí zaplacenou zálohu za nedodaný mobil zpět na náš účet, naše firma na ně podá trestní oznámení na polici ČR a celou věc přebírá náš právní zástupce.Vzhledem k tomu, že se evidentně jedná o jejich běžné praktiky, je třeba, aby tomu už někdo udělal přítrž.Naštěstí existují metody, jak toho dosáhnout.

• žádné výhody neznám
    • nekomunikují, zboží nedodávají, peníze nevrací

Nepoužitelný obchod, ve kterém uděláte objednávku, pošlou vám zálohovou fakturu, tu zaplatíte a pak už nikdo nereaguje na urgence týkající se dodání zboží, uvedený telefon nikdo nezvedá, na emaily nikdo neodpovídá a zaplacenou částku mi nevrátili, rozhodně se tomuto obchodu vyhněte!!!

• Výhody? Zopakuji si občanský zákoník! Hlavně odstoupení od smlouvy.
    • Na vyjmenování veškerých slabin mi bohužel nestačí toto políčko.

Nerada bych se znovu rozčilovala, ale tomuto obchodu, dá-li se to takto nazvat, doporučuji se raději vyhnout. Sliby, sliby a stále nic. Teď čekám, zda mi budou navráceny peníze. Mrzí mě, že jsem si důkladně nepročetla všechny negativní recenze, které se bohužel potvrdily. Je zajímavé, že většina kladných recenzí byla smazána, jelikož byly z jedné a té samé IP adresy.

• Nizke ceny
    • Objednal jsem telefon, dohodli jsme se na case doruceni. Cekal jsem pres 3 hodiny a nikdo neprijel, majitel nebral telefon, druhy telefon vypnuty. Napsal sem sms majiteli, ten pote telefon take vypnul. Web ukazoval 404 cely vikend... a v pondeli se pan majitel ozval, kdy mi muze dorucit objednavku. Pote, co jsme byli donluveni na patek, jelikoz v pondeli jsem odletal.
    • Durazne nedoporucuji, strasne jednani se zakazniky, absolutni nezajem. Ani nechci vedet, jak by tenhle "obchod" vyrizoval reklamace.

Nakupte jinde, trosku draze a bez stresu z jednani s neschopnym obchodem.

Reakce obchodu Destinymobile.cz

Dobry den, telefon byl pripraven 4 hodiny po objednavce. Z Vasi strany byl zmenen 4x termin a stranka "404" byla z duvodu vypadku databaze.

• Doručené zboží
    • Nekomunikace se zákazníkem
    • Neustále sliby o odeslání zboží a furt nic

Díky této firmě už bych neplatila nic předem..
    Kdybych se po dvou dnech neozvala a denně tuto firmu kontaktovala, tak netuším jestli bych ten telefon už dneska měla.
    Krom toho na internetu uvádí Českou distribuci a při obalu jsem si všimla EU..

• Žádné
    • Podvodníci, slibují dodání zboží doslovně, "pondělí nebo nejpozdeji v úterý máte zboží u vás" objednáváno v pátek navečír. V úterý dopoledne mi zdělil majitel obchodu , že je telefon již zabalen a připraven k expedici. Následně mi došla zpráva na e-mail cca v 19 hodin, že telefon není momentálně k dispozici a že mi bude zdělen náhradní termín dodání, po té jsem následující den volal majiteli obchodu a ptal se ho na skutečný termín dodání. Tento mi zdělil, že termín mi nemůže zdělit, jelikož jeho dodavatel telefon nemá na skladě. Po této informaci jsem objednávku zrušil. Po té jsem přešel na recenze a tam mě čekalo velké překvapení v podobě velké neserióznosti tohoto obchodu.

• Dodali me jinou barvu nezli jsem objednala

Potrebovala jsem mobil druhy den, ale ten spravny jsem mela az za 5 dni.

• - dosud neexistující pobočka (jen prázdná výloha)
    • - v dohodnutý čas (ani o 15 min později) nikdo v prodejně nebyl

Reakce obchodu Destinymobile.cz

Dobrý den, Váš telefon byl v pořádku připraven přesně v hodinu, kdy bylo domluveno ( Samsung i9506 Galaxy S4 Black Mist LTE).

Pobočku nemáme, ale výdejní místo ano a je jasně napsáno, kde je.

Destinymobile.cz

• Žádné výhody jsem nepoznala. Nakupovala jsem tam poprvé a naposled!! Zlákala mě nejnižší cena na HEURÉCE..
    • Mimořádně špatná komunikace. Připisují si ke zboží nesmyslné ceny za dopravu a dobírku. Vymýšlí si a posílají nepravdivé údaje..

Nedoporučuji nikomu... je na netu spousta jiných a daleko lepších obchodů.

• Příšerná komunikace - píšou (stroze), že zboží "expedují dnes", ale není to pravda. A několikrát po sobě. Čili to vyvolá dojem, že člověku lžou do očí. Mnohem lepší by bylo říct pravdu a obě strany pak budou mít z komunikace lepší pocit.
    • Dodací lhůta je dost dlouhá. Ale to není zas tak hrozné.
    • Nemožnost platit kartou - tím se prodlužuje dodací lhůta.
    • Webové stránky střídavě jedou a nejedou - člověk se pak v kombinaci s takovým přístupem bojí, že krachuje a že mu nikdo nic nepošle ani nevrátí.

Mají o mnoho nižší cenu (mobil, rozdíl ceny cca 3000), než u některé konkurence. Samozřejmě je i konkurence, která je na tom podobně. Příště bych dal asi přednost jiné, cenově podobné konkurenci, protože nižší cena je u takových drahých zařízení opravdu nekompromisní výhodou. Řekl bych že člověk zde za nízkou cenu platí jiným výkupným. Škoda, stačilo by upřímně komunikovat. Upřímnost se dlouhodobě vždy vyplácí - i naopak.

Třeba si lidé v tomto obchodě po přečtení takového hodnocení něco uvědomí a změní přístup. To bych hodnotil velmi klaně - lidé si mnohdy snahy cení ještě víc, pokud cítí od druhé strany ochotu a zájem, i přes případné škobrtnutí ze strany kvality služeb.

• Objednal jsem zboží a nic.!!!!!!!!

• Nízký ceny.
    • Amatérská komunikace s klienty, která nevzbuzuje důvěru v tento obchod.

Nejsem náročný zákazník, ale zboží prodáváno na ulici bez faktury se do našeho prostředí nehodí, majitelům odporoučím jet podnikat radši do Asie.

• Žádné
    • Amatérismus