• Podvodníci! Nic od nich nekupujte!
    • Uvedená pobočka neexistuje, na mobilu a mailu komunikují sporadicky
    • Po odstoupení od smlouvy jsem neobdržel uhrazenou částku cca 6.000 Kč zpět
    • Po téměř 2 měsících výmluv jsem podal na Policii trestní oznámení

Žádám ostatní poškozené, nechť se též bezodkladně obrátí na Policii ČR.

• Nic!
    • Nedostala sem ani mobil,ani penize po odstoupení od smlouvy po 14denni lhůtě(pracovní).. Nikdo mobil nebere,svinské jednani,sem na Mateřské a okradli mě o 6500kc...a nepřijde jim to sprostý!! ZLODEJI!!!! Takový jméno,jaký jim udělám se budou divit!!! Dala sem to na policii,pravnikovi a mě ojebavat fakt nebudou,nějaký sraci!!! Podvod!!!!nic nekupujte!!! Horší eshop sem neviděla,jenom namastit kapsu na jinejch a radovat se z toho,že my nemáme se synem co jíst... Ani bych se nedivila,kdyby to byly ty samý srážkové,co chodej za strejda lidma a okrádají je!! Neskutečně hnus tyhle lidi!!! Tfuj,tfuj,dal od tohohle,, eshopu'',Jen Nervy a KRADEZ vás čeká!!!

Podvodníci!!!

• Rad bych dostal někoho z obchodu pod ruce.....banda šmejdů.... Telefon nikde,peníze nevrátily jak řekli a nejlepší na tom je že okradli slečnu na mateřské tak doufám že jsou na sebe pyšní ;-)

Nepoužitelné .... V žádném případě se nenechte napálit ....

• zadne
    • nedodava zbozi, nereaguje na telefon ani email

nenakupovat

• Bohužel žádné.
    • Evidentně se jedná o podvodníky, kteří těží z toho, že lidé kupující často přes internet nekontrolují recenze na jednotlivé obchody.

Rozhodně NIC nekupovat a rozhodně NIC neplatit předem.Protože tuto možnost v nabídkách plateb nemají, už to je samo o sobě podezřelé.

Pokud do tří dnů nevrátí zaplacenou zálohu za nedodaný mobil zpět na náš účet, naše firma na ně podá trestní oznámení na polici ČR a celou věc přebírá náš právní zástupce.Vzhledem k tomu, že se evidentně jedná o jejich běžné praktiky, je třeba, aby tomu už někdo udělal přítrž.Naštěstí existují metody, jak toho dosáhnout.

• žádné výhody neznám
    • nekomunikují, zboží nedodávají, peníze nevrací

Nepoužitelný obchod, ve kterém uděláte objednávku, pošlou vám zálohovou fakturu, tu zaplatíte a pak už nikdo nereaguje na urgence týkající se dodání zboží, uvedený telefon nikdo nezvedá, na emaily nikdo neodpovídá a zaplacenou částku mi nevrátili, rozhodně se tomuto obchodu vyhněte!!!

• Výhody? Zopakuji si občanský zákoník! Hlavně odstoupení od smlouvy.
    • Na vyjmenování veškerých slabin mi bohužel nestačí toto políčko.

Nerada bych se znovu rozčilovala, ale tomuto obchodu, dá-li se to takto nazvat, doporučuji se raději vyhnout. Sliby, sliby a stále nic. Teď čekám, zda mi budou navráceny peníze. Mrzí mě, že jsem si důkladně nepročetla všechny negativní recenze, které se bohužel potvrdily. Je zajímavé, že většina kladných recenzí byla smazána, jelikož byly z jedné a té samé IP adresy.

• Nizke ceny
    • Objednal jsem telefon, dohodli jsme se na case doruceni. Cekal jsem pres 3 hodiny a nikdo neprijel, majitel nebral telefon, druhy telefon vypnuty. Napsal sem sms majiteli, ten pote telefon take vypnul. Web ukazoval 404 cely vikend... a v pondeli se pan majitel ozval, kdy mi muze dorucit objednavku. Pote, co jsme byli donluveni na patek, jelikoz v pondeli jsem odletal.
    • Durazne nedoporucuji, strasne jednani se zakazniky, absolutni nezajem. Ani nechci vedet, jak by tenhle "obchod" vyrizoval reklamace.

Nakupte jinde, trosku draze a bez stresu z jednani s neschopnym obchodem.

Reakce obchodu Destinymobile.cz

Dobry den, telefon byl pripraven 4 hodiny po objednavce. Z Vasi strany byl zmenen 4x termin a stranka "404" byla z duvodu vypadku databaze.

Destinymobile.cz

• cena zboží
    • lehká nepřehlednost obchodu
    • velice negativní recenze zákazníků

Objednal jsem a zboží dorazilo. Bylo v pořádku, v originálním neporušeném balení a funguje. Opravdu jedna z nejlepších cen na trhu.Když čtu recenze kolem, jsem rád, že se mohu označit za spokojeného zákazníka.

• K objednanému zboží nebyl přiložen český návod,reklamovala jsem to,ale zatím jsem ho nedostala

Reakce obchodu Destinymobile.cz

Dobrý den, vše doručíme, měli jsme problémy s výpadkem serveru.

Destinymobile.cz

Nedoručil fakturu !

Reakce obchodu Destinymobile.cz

Dobrý den, faktura chodí ve formátu PDF. Očekávejte dnes.

• -
    • poprvé jsem si zboží šel vyzvednout na pobočku, která zavání pochybností - prodavač vytáhl pár telefonů z tašky, v regálech nic není, totálně vybydlený bazar se slovy: Právě se stěhujeme... telefon na místě nebyl, ačkoliv byl zaplacený a zboží nedodáno ani po čtrnáctidenním slibování, nakonec mi ještě vynadali, že tak dlouho čekám, že to je moje vina, ať se nerozčiluju.

vyhněte se z dálky tomuto obchodu, beztak je to jen novotvar zrušeného eshopu, který měl velice nevalné recenze.

Reakce obchodu Destinymobile.cz

Dobrý den, v regálech nic není z důvodu, že se jedná o výdejní místo. Pokud máte jakýkoli problém kontaktujte nás na email.

Děkujeme.

• velmi pekny eshop

Doporucuji. Bezva lidi

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Dobré jednání s lidmi a hlavně ta obětavost pro zákazníka doručení přímo mě do auta při průjezdem Prahy.
    • Nemá

Super obchod a ta rychlost to jsem se ještě nesetkal takže 100% DOPORUČENI

• Výborná komunikace
    • Dobrá dodací lhůta

• Doručené zboží
    • Nekomunikace se zákazníkem
    • Neustále sliby o odeslání zboží a furt nic

Díky této firmě už bych neplatila nic předem..
    Kdybych se po dvou dnech neozvala a denně tuto firmu kontaktovala, tak netuším jestli bych ten telefon už dneska měla.
    Krom toho na internetu uvádí Českou distribuci a při obalu jsem si všimla EU..

• rychlost a vynikající ceny
    • nevím

určitě doporučuji, nákup i komunikace v pořádku, zboží dorazilo hned druhý den