• osobní přístup
    • dobré rady ohledně her

• + osobní přístup, rychlá domluva
    • + je vidět, že o svých hrách hodně vědí a dokážou poradit i méně zkušeným hráčům
    • + osobní předání v Praze po domluvě na míru - pro mě ideální, velmi oceňuji!
    • + bezproblémová komunikace

Jsem naprosto spokojená, příště se zase vrátím a rozhodně doporučuji.

(Vy, co tu jedním dechem chválíte nízké ceny a zároveň mezi negativa řadíte, že jde jen o e-shop a ne i kamennou prodejnu, zamyslete se, jestli by bylo obojí ekonomicky udržitelné.)

• K nákupu jsem nedostala žádný doklad. Po urgenci dodání dokladu sice přišla odpověď, že mi bude zaslán, ale nic.
    • Koupila jsem dvě obdobné věci-jedna zatavena ve folii, druhá nikoliv-domnívám se, že byla již použita, i když na tomto zboží (kostky) to nelze poznat, pokud bylo použití krátkodobé, či šlo o vrácené zboží.

Nedoporučuji vhledem k tomu, že je ze strany obchodu velká neochota dodat doklad o koupi = nelze zboží případně reklamovat.

Reakce obchodu Deskohry

vaše reakce nás moc mrzí, ale rozhodně na naší straně nebyla neochota dodat fakturu. Po Vašem emailu jsme ji hned odeslali. Obě hry byly nové a nikdo je nikdy nepoužil. Jedná se Příběhy z kostek a ty nejsou ve folii. Pokud myslíte vnitří folii, která je otočená kolem kostek, pak nás mrzí, že jedno balení tento balík neobsahoval. Vzhledem k tomu, že hry máme od výrobce, nenapadlo nás hry otevírat a kontrolovat sáček, který každý vyhodí po prvním rozbalení. Pokud byste ráda, s velkou radostí Vám balení vyměním. Stačilo nám zavolat nebo do Vašeho emailu připsat Vás problém. Bohužel pokud nám nic neřeknete, neumíme vyřešit problém.

Nic na tom ale nemění, že nás to velmi mrzí. Zboží jsme posílali hned v den objednání a doufali jsme, že budete mít radost z okamžitého dodání.

Obchod, Deskohry.cz

• Doba dodání

O víkend jsem si objednal hru, u které bylo uvedeno "skladem". Přišel mi potvrzovací email s tím, že mi dají vědět, kdy hra bude odeslána. Až čtvrtý pracovni den se kdosi uráčil mi oznámit, že objednávka byla zrušena, protože hra není skladem. Nevěřím, že by nebylo možné oznámit to dříve :) Hru jsem tedy objednal u nejmenované konkurence, ve finále hra vyjde k 109,- Kč dráž, ale hru jsem měl hned po objednání druhý den doma, takže si příště opět raději připlatím, než abych čekal na hru která nepřijde :)

• Levné ceny deskových her
    • Rychlost dodání zboží

Levné ceny deskových her
    Rychlost dodání zboží

• Doba dodání

• Dobré ceny, možnost osobního odběru

Šlo o prvný nákup, takže zkušenost je limitovaná, ale vše proběhlo v pořádku a k mé spokojenosti.

• celková cena (cena výrobku + náklady na platbu a přepravu) byla pro zakoupené zboží nejnižší z nabízených
    • u zboží bylo uvedeno skladem, dodání do 3 dnů, ale objednávka byla obchodem přijata až cca po týdnu, od přijetí objednávky jsem mohla zboží vyzvednout za tři dny - celkem to tedy trvalo cca 10 dnů

nízká cena
    vyzvednutí zboží přes Uloženku

• nízké ceny
    • velký výběr
    • dobrá dostupnost odběrového místa
    • nemá kamenný obchod (zatím)

• osobní převzetí

• Osobní odběr v Praze, takže člověk ušetří za poštovné. Rychlá domluva.

• nízká cena
    • přehledné webové stránky
    • chyby v odkazech v rámci stránek - hůře se orientuje
    • dlouhá dodací doba bez informace o průběhu objednávky
    • žádná komunikace

19. února jsem si objednala hru, která se sice měla objednávat od dodavatele, ale byla jsem připravena počkat.
    Když mi do 10-ti dnů nepřišla žádná informace o objednávce, sama jsem napsala do obchodu. Ze strany prodávajícího jsem se žádné reakce nedočkala ani po dalším týdnu.

Ještě, že jsem neplatila předem. Objednávku ruším a příště nakupuju jinde.

Dobrý den paní Štollová,

jsme obchodem, který se snaží být za všech okolností lidem blízký. Ať už je to přístupem, obsahem a podobou poskytovaných informaci našim zákazníkům či co nejrychlejší odezvou na zaslané dotazy, objednávky či připomínky.

V tomto směru se nám povedlo oblíbené přísloví: "Jeden myslel a vymyslel. Druhý myslel a šlápnul mu do toho". Díky naší úporné snaze byl Váš dotaz považován oběma našimi kolegy za vyřízený tím druhým. Již byla sjednána náprava a kolegové šli na konzultaci do temné jámy s grizzlym. Doufáme, že tak v budoucnu tento náš nedostatek již nebude zopakován.

Velice se omlouváme za způsobenou nepříjemnost. V případě, že nám někdy v budoucnu umožníte si naši reputaci u Vás napravit, určitě se pokusíme tento odvážný přístup odměnit.

S poděkováním za pochopení,

Tým Deskohry.cz

• nabízí hry, které nejsou jinde k mání
    • úzká nabídka

• ochota,rychlost

velký výběr her a rýchlé doručení

spokojenost

spokojenost

• možnost osobního odběru zdarma na celkem domře přístupném místě.
    • podle mého názoru nemá

s obchodem jsem byl spokojen, zejména jsem byl mile překvapen ochotou, vstřícností a skvělou komunikací pracovníků obchodu se mnou jako zákazníkem.

Zboží bylo skladem a cena na spodní hranici ve srovnání s konkurencí. Doprava rychlá a ve spojení se službou Zásilkovna.cz i velice levná.

• výdejní místa Praha

• Obchod obsahuje položky, ktoré momentálne žiaden predajca na Slovensku momentálne neponúka. Za výhodu považujem taktiež aj prijateľnú cenu tovaru.
    • Som zo Slovenska a pred vianočnými sviatkami som si z obchodu objednal hru. Po pár dňoch som sa snažil mailom zistiť nejaké informácie ohľadom dodacej lehoty na slovensko a či je možné platiť v €. Nedostalo sa mi žiadnej odpovedi a teraz po viac ako 10 dňoch mi neprišiel ani tovar ani odpoveď na môj mail. Celkovo chápem, že mi tovar ešte nedošiel ale osobne som dúfal aspoň v lepšiu komunikáciu zo strany obchodu.

Po jednom nákupe to ešte ohodnotiť naozaj neviem. Aj na Slovensku keď som objednával spoločenskú hru som nebol spokojný a taktiež zlyhala komunikácia.

Reakce obchodu Deskohry

Dobrý den. Prosím, napište mi email na [email protected] o kterou hru se jednalo a pokusíme se to co nejdříve vyřešit.
    Omlouváme se za komplikace a snad vše vyřešíme k vaší spokojenosti.