• obchod nabízí hudební nosiče, které jinak v ČR neseženu

skvělý osobní přístup a skvělá komunikace, jednoznačně doporučuji

• Nízká cena

• Nabízí zajímavé zboží a to včetně produktů, které jsou běžně špatně k sehnání.

Doporučuji.
    Perfektní domluva, automatický účet, kde lze sledovat v jaké fázi se vámi objednané zboží nachází.
    Absolutně bezproblémová spolupráce.

• Výběr hudby, která není na českém trhu k dostání.

Jsem velmi spokojena, CD které jsem si objednala, nebylo v ČR k sehnání. Zboží dorazilo v dodací lhůtě. Komunikace a ochota velmi dobrá, na dotazy odpověděli hned. Musíte ovšem počítat s delší dobou trvání, na kterou ale obchod upozozňuje. Vše v pořádku.

• Dostupnost jinde již vyprodaného zboží.
    • Delší dodací lhůta, na kterou však obchod upozorňuje a svou dodací lhůtu dodržel.

Nebojte se v tomto méně známém obchodě nakupovat.

bylo to levné, žádný problém, fajn.

• trika z usa ktere zde nesezenu
    • doplnovani hned vyprodaneho zbozi

dobrej obchod ale muze byt lepsi

• V dané a přehledné nabídce,krátké dodací lhůty.
    • Menší výběr hudby klasické americké country
    • music a old time music všeobecně.Obchod je dle mého názoru zaměřen na mladší generaci a některé interprety nemá vůbec,což je škoda

Pro běžného nenáročného zákazníka který sem tam koupí nějaké CD interpreta který mpomentálně "frčí" je obchod zajisté dostačující.Ovšem pro sběratele je výběr opravdu nedostatečný,přičemž "sběratelé" jsou zpravidla "solventnější" a pokud je dostatečný výběr, koupí toho daleko více a jsou zpravidla stálými zákazníky.

• Nabízí zboží za levnější ceny než jinde.
    • Žádné jsem nenašel.

Doporučuji vyzkoušet, nebudete litovat.

• rozumné ceny a rychlost doručení.
    • Hodně titulu se tam nedá sehnat ale to je bohužel celorepublikovy problem.Pokud člověk poslouchá komerční hudbu tak asi problem mít nebude.

rychly spolehlivy a levny obchod.Co nabízí to mají.

• Dodací lhůta
    • Expedice
    • Přehlednost

V tomto obchodě jsem nakoupil poprvé,zaujaly mě dvě CD,která už dneska málo kdo prodává,a cena byla velmi přijatelná.Nadchla mě akce,při koupení jakéhokoliv zboží-3 kusy,tak je sleva -100 kč na celý nákup.Jinak bych tento obchod Doporučil,jsem spokojený.

• Jinde nesehnatelné hudební CD

Dobrá cena, velký výběr

• pohodli

• Sehnal jsem tu 2 CD, které už nejsou v prodeji. Ani v Německu. A hlavně největší plus, že ikdyz ho Demoshop neměl na skladě, sehnal je. PROSTĚ SUPER OBCHOD

• Našla jsem co jsem potřebovala, pěkné textilní plakáty, které v jiným obchodě neseženu
    • Dlouhá doba doručení

Vážení, jestli chcete si objednat něco z toho obchodu, objednejte. Mají tam hezké věci, příjemné ceny, ale doručení je příliš dlouhé. Sama čekám na zboží už deset dní.

• Zboží, které se v jiných obchodech v ČR nedá sehnat
    • Přijatelné ceny oficiálního merchandisingu

Tento obchod mohu určitě doporučit, rozhodla jsem se pro nákup kvůli oficiálnímu merchandisingu kapel a jsem maximálně spokojená.

• jednoduchost objednávky, rychlost dodání, přehlednost celého procesu od objednání do konečného převzetí zásilky
    • o žádné nevím

jednoduchý, bezproblémový, pohodlný a rychlý nákup hudebních titulů, a to i titulů, ne zcela dostupných v běžných kamenných obchodech (hlavně titulů ze 60.-70. let)

• Přehlednost a objemnost (mnoho CD)

Přehledný, objemný

• Nabízí zboží, které není možné v ČR jinak sehnat
    • Spolehlivost, super akce a bonusy
    • Ceny

Perfektní obchod, komunikace super, dodací lhůta sice trochu další (cca dva týdny), ale vzhledem k tomu, o jaké zboží se jednalo (oficiální oblečení amerických kapel) naprosto pochopitelná... Jediným problémem jsou vyšší ceny, ty jsou však kompenzovaný například poměrně nízkou hranicí, od které se neplatí poštovné, anebo také možností vybrat si při nákupu nad určitou částku dárek za 300Kč... Celkově jsem se službami obchodu naprosto spokojen a doporučuju všem ostatním! :)

• možnost sehnat žádaný titul, pohodlí nákupu z domova, okamžitá odpověd a řádné vyřízení objednávky

spolehlivost při vyřízení zakázky, dobrá informovanost o stavu obchodu, přiměřené rychlé vyřízení