• +Tabulka velikostí neodpovídá skutečnosti při výměně se platí 3x doprava"!

Reakce obchodu Dělník.eu

Dobrý den, abychom mohli prodávat za jedny z nejnižších cen, jsou marže stlačeny na absolutní minimum. Bohužel není v našich silách platit u malých objednávek veškeré poštovné i výměny. Nicméně ze zákona máte právo od objednávky odstoupit do 14 dní pokud objednáte jako spotřebitel (bez IČO).

Objednávku zrušili, neměli zboží.

• Dobrá komunikace

Zboží skladem. Skladem nebylo.

Zboží stále nepřišlo obchod nekomunikuje

• špatná hrozná

Reakce obchodu Dělník.eu

Dobrý den, nechápeme důvod špatné recenze. I přes extrémní zátěž našich pracovníků v době koronavirové krize bylo zboží vyexpedováno do 2 dnů.

• Zbozi jsem nedostal

Reakce obchodu Dělník.eu

Děkujeme za reakci. Mrzí nás to, ale u respirátorů, u kterých je uvedeno, že nejsou skladem, skutečně nejsou skladem.

• Nabízí něco co pote nemaji

Reakce obchodu Dělník.eu

Dobrý den, během dne se stane, že se některé zboží vyprodá. V případě sezónního oblečení již není možné doobjednat. Omlouváme se.

• Prisli dve ,,levé,,rukavice.

Reakce obchodu Dělník.eu

bohužel není v našich silách kontrolovat veškeré zabalené zboží. Zboží na naše náklady vyměníme.

• Hrozny

Reakce obchodu Dělník.eu

Pane Hikele, za to, že někdo uvedl vaši emailovou adresu do objednávky, my nemůžeme. Email s recenzí se odesílá automaticky a my jej nemůžeme zpětně ovlivnit. Nicméně to není důvod k tomu, abyste nám dal špatnou recenzi. Možná, že až jednou budete podnikat a lidé Vám budou dávat bezdůvodně špatné recenze, tak to pochopíte.

Nepřišly mi podklady k platbě a tudíž ani objednané zboží.Poslední majl co mi přišel že zboží je nachystané a čeká se na platbu mi přišel 8.10. a u toho bylo napsané :Faktura a platební údaje budou odeslány v následujícím emailu.víc nic nepřišlo nemohu dokončit tudíž objednávku a na boty s manželem stále čekáme asi koupíme jinde :(

Reakce obchodu Dělník.eu

zálohová faktura Vám byla odeslána 8.10.2018 v 15:37. Prohledejte prosím složku SPAM a Hromadné ve svojí emailové schránce.

• I když bylo v nabídce zboží skladem, následně mi bylo sděleno, že zboží bude dostupné za cca. jeden a půl měsíce.

Reakce obchodu Dělník.eu

Dobrý den, občas se stane, že se některá velikost doprodá na prodejně. U sezónního zboží trvá naskladnění zpravidla delší dobu. Za vzniklou situaci se omlouváme.

• Zboží dosud nedorazilo, po několika dnech jen email,že jedna z objednaných položek, není ve vybrané barvě,

Reakce obchodu Dělník.eu

zboží jste objednal 26. prosince a na eshopu jste musel dvakrát potvrdit, že souhlasíte s delší dodací dobou z důvodu Vánoční dovolené.

U nás pracují "jen" lidé, kteří chtějí být o svátcích se svoji rodinou, pravděpodobně jako vy. Nejsme schopni doručovat nonstop 365 dní v roce. Nevíme, jestli je to tedy důvod k "nedoporučení obchodu".

Navíc jste si zvolila platbu převodem, abyste ušetřila za dopravu, která ještě může dobu doručení prodloužit.

Věříme, že se vašich holínek a toaletního mýdla brzy dočkáte.

• Přišlo zcela jiné zboží !!

Objednal jsem kalhoty a přišla bunda.......

• žádná
    • Objednala jsem si zboží, e-mailem mi bylo sděleno, že bude expedováno do 3 dnů, po týdnu jsem volala, kde se zboží nachází, načež mi bylo sděleno, že boží není na skladě a bude až za více jak měsíc - bez jakékoli omluvy a následné komunikace. Rozhodně obchod nedoporučuji!

• Zboží nedorazilo

Mohu hodnotit maximálně to, že zboží nemám, takže negativně.
    Prý zašlou do tří dnů. Nezasílají a nenapíší ani řádek...

• obchod objednávku potvrdil ale zboží nedodal!!!

Reakce obchodu Dělník.eu

Dobrý den, naši pracovníci se s vámi pokoušeli spojit (naposledy 1. 11. 2017 09:26:45 emailem), bohužel na emaily a telefony nikdo nereagoval, proto jsme objednávku zrušili.

• zboží, které bylo "skladem" bylo ve skutečnosti skladem až za cca 20 dní... a to se zákazník dozví několik hodin po potvrzení objednávky...

Reakce obchodu Dělník.eu

Dobrý den, občas se stane, že některá velikost zboží se během dne vyprodá na kamenné prodejně. Za situaci se omlouváme.

Velikosti kalhot neodpovídají tabulce + - 10 cm rozdíl v pase . Nikdo ve firmě neřeší. Tabulka je prý informativní . Takže Vás výměna kalhot příjde o 300 kč navíc za poštovné. Druhé kalhoty i po telefonickém jednání opět nesedí,
    proto firmu NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Dělník.eu

Dobrý den, na webových stránkách jsme zveřejnili tabulky dodané výrobci. Je bohužel možné, že se v rámci jedné velikosti mohou oděvy mírně lišit. Výrobci u pracovního oblečení nedokáží zajistit, aby všechny šarže byly vyrobeny stejně.

• Pošlete peníze a nikdo s vámi nekomunikuje..ani vám neoznámí, jestli platba dorazila nebo jestli je vše v pořádku nebo něco špatně..Je to jedenáct dní, peníze pryč a zboží nikde..v době raket bych čekala větší rychlost.

Reakce obchodu Dělník.eu

Dobrý den, ke každé objednávce jsou odesílány emaily s informací, v jakém stavu se objednávka nachází. Pokud při odesílání objednávky uvedete email chybně, pak vše může samozřejmě působit, jako když s vámi nekomunikujeme.

• Rychlost dodání.
    • Na vyobrazení výrobku nabízeli variantu, kterou jsem hledal.
    • Předražená cena dopravy poštou.
    • Přes výslovné upozornění v objednávce mi dodali jinou variantu výrobku, nežli jsem požadoval