• nevýhoda
  • Nemôžem odporúčať keď odpoveď bola , že na Slovensko nevybavujete objednávky :-( čo je smutné keďže sme v EÚ

• Nabízí specifické zboží
    • Špatné popisky. Mnou obědnaný dřevěný hrací kolotoč je ve zkutečnosti z víc než poloviny plastový. Proto obchod nedoporučuji. Kolotoč jsem ale nevracel protože na našem trhu jsem nenašel žádný jiný kolotoč který by odpovídal mému přání.

Reakce obchodu dekormodel.cz

Paní má pravdu, je nám to velice líto. Náš dodavatel bez předchozího upozornění vyměnil část dřevěných dílů za plastové a my jsme si toho při expedici nevšimli. Zboží jsme stáhli z nabídky a paní jsme nabídli vrácení celé částky s tím, že zboží si může nechat.

• ne
    • Dekormodel místě, Novotna prohlašoval, že to bylo možné prodávat zboží do Evropy (Belgie).
    • Ve skutečnosti, to není možné. Novotna mě ztrácet čas! To není vážné !!

Tato stránka se nezdá být velmi závažné.
    On říká, že je otevřen do Evropy, ale to není pravda.
    Chcete-li vyplnit údaje pro objednávky, zeptal se "stát" se rozumí země celai!

Reakce obchodu dekormodel.cz

Tato recenze se nezakládá na pravdě.
    Pánovi z Belgie jsem zjistila cenu do Belgie a dopisovala jsem si s ním přes mail. Napsal mi, že se obrátí na jiný web jelikož jsme se nemohli domluvit a já souhlasila. Pán nic dopředu neplatil, takže mu žádné komlikace nevznikli.