• Nepřijímají reklamace a mají jen samé výmluvy.

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, Vaši reklamaci na kancelářskou židli, s důvodem, že se netočí kolečka, jsme řádně přijali a následně Vás informovali o jejím zamítnutí. Výrobce uvedl, že kolečka mají pojistku proti volnému pohybu (valivý odpor). Pro jejich správnou funkčnost je důležitý vhodný podklad. Děkujeme za pochopení.

• Rychlost doruceni
    • Zbozi mi dorazilo poskozene,takze jsem jeste ten den musela vyplnit reklamacni protokol a momentalne cekam na vyhodnoceni reklamace

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za Vaše hodnocení. Vaši reklamaci aktuálně řešíme a usilujeme o její co nejrychlejší vyřízení. Jakmile obdržíme vyhodnocení od výrobce, ihned Vás budeme kontaktovat.

S pozdravem,
    DEKORHOME.CZ

Jíž týden čekám na objednané a zaplacené zboží, které dle informací z webu je skladem.

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění v dopravě, které se stalo nedopatřením. Vaše objednávka je již vyřízena. Do emailu zasíláme jako omluvu malou pozornost.

DEKORHOME.CZ

Objednala jsem si židle (17.října), došel mi potvrzující e-mail o platbě a jinak nic, dotazovala jsem se na podpoře o informaci k expedici, kde mi slečna stroze napsala “dnes předáváme dopravci, doručení zítra” (účel splněn i bez kaše okolo), každopádně další den stále žádná informace k nějakému vyřízení objednávky, tak jsem volala na podporu, kde mi bylo sděleno, že zjistili, že nemají židle v mnou objednané barvě, museli je tedy objednat a budou do 7 dnů .
    Stane se, kdybych si nezavolala info nemám, taky se stane, spíš mě to pobavilo.
    Každopádně zatím nemám žádnou informaci o vývoji objednávky, tedy ani nevím zda vůbec dorazí, takže dotazník ohledně hodnocení je bohužel nevhodně zaslán.

Reakce obchodu DEKORHOME

Omlouváme se za chybu v komunikaci způsobenou lidským faktorem. Dotazník se posílá automaticky po uplynutí několika dnů. Vaše objednávka je nyní kompletně vyřízena a jako projev omluvy Vám e-mailem zasíláme malý dárek. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná, pomáhá nám rozpoznávat oblasti pro zlepšení a zabraňuje opakování chyb v budoucnosti.

DEKORHOME.CZ

Objednávku jsem zrušil, poté co mě byla dvakrát doručena poškozená, v polorozpadlé krabici

Reakce obchodu DEKORHOME

Mrzí nás, že jste měl nepříjemnou zkušenost s doručením naší zásilky. Je pro nás důležité dodávat zboží v perfektním stavu a omlouváme se za nedostatky v tomto případě. Prověříme proces balení a doručení, abychom předešli podobným situacím v budoucnu. Pokud byste měl další dotazy nebo potřeboval asistenci, prosím, kontaktujte nás.

DEKORHOME.CZ

Stolek jeden ještě nedorazil a jeden ze stolku co dorazil, dorazil v jiné barvě

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Podle našich záznamů byla objednávka odeslána jako celek. Doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou podporu, abychom společně mohli tuto situaci vyřešit.

DEKORHOME.CZ

• Nepřišel kus k stavbě nábytku
    • kusy poškrábané

Jsem zklamaná .

Reakce obchodu DEKORHOME

Omlouváme se za nepříjemnosti. Vaše reklamace je již v řešení a uděláme maximum pro vaši spokojenost. Děkujeme za trpělivost.

DEKORHOME.CZ

Expedice do 14 dnů,je to 20.den a nic.Aspoň zpráva kdyby dorazila.Zaplaceno samozřejmě předem...

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Podle našich záznamů byla expedice jednoho z produktů avizována do 14 pracovních dnů a tuto lhůtu jsme dodrželi. Pokud máte nějaké další otázky nebo požadavky, prosím, kontaktujte nás.

S pozdravem,
    DEKORHOME.CZ

• Dlouho mu to trvá než zásilku připraví pro přepravce

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Snažíme se neustále optimalizovat naše procesy, aby byla dodací lhůta co nejkratší. Doufáme, že se vám i přes delší lhůtu dodání zboží líbí a budeme se případně těšit na vaši další návštěvu.

DEKORHOME.CZ

• Slíbeno dodání do 7.pracovních dnů. Po 7.pracovních dnech mi napsali, že zboží bude dostupné až za dalších 14.dní …

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, omlouváme se za jakékoli způsobené nepohodlí. Nastal problém u našeho dodavatele, který nás informoval, že zboží bude dostupné až za dalších 14 dní. Posíláme do emailu malou pozornost.

DEKORHOME.CZ

• Zboži neměli na skladě a po měsíci ještě nevrátili peníze

Dlouhá doba při vrácení peněz za nedodané zboži

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za Vaši recenzi. Vaše objednávka byla prověřena a částka již byla vrácena. Bohužel dodavatel nečekaně stáhl zboží a o této situaci jste byla řádně informována. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

DEKORHOME.CZ

Zbozi se jevilo, ze je skladem, ale nebylo. Po zaplacení dorazil e-mail, ze bude naskladneno do 4 měsíců nebo si mám vybrat něco jiného. Zbozi po delším čekání dorazilo, ale bohužel poškozené a reklamace se opět vlece.

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že Vám byl dodán poškozený díl. Jak jsme již zmínili v předchozí odpovědi, vždy zákazníky informujeme o nenadálém nedostatku zboží a nabízíme možnost stornování objednávky nebo vyčkání na dostupnost. Reklamaci jste podala minulý týden, snažíme se ji vyřídit co nejrychleji, zákonná lhůta je 30 dní.

DEKORHOME.CZ

• Jak mužů něco hodnotit když zboží nemám doma

Reakce obchodu DEKORHOME

Vámi objednané zboží Vám bude zasláno v uvedené lhůtě u produktu tj. Dodání do 14 dnů. Doufáme, že se bude líbit!

DEKORHOME.CZ

• Snad jen že mají slevy
    • Dlouhá čekací doba

Zboží je skladem a čekáte na zboží velmi dlouho,

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za recenzi. Vaše objednávka byla připravena během 3 dní a je od 19.5. k dispozici k osobnímu odběru. Prosíme, zkontrolujte si SMS nebo e-mail, kde naleznete informace ohledně vyzvednutí.

DEKORHOME.CZ

Dlouhá doba dodání, přestože při tvorbě objednávky bylo psáno 2-5 dnů. Od mé objednávky do doby dodání uběhlo 11 dnů . Zboží je nekvalitní.

Reakce obchodu DEKORHOME

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá. Omlouváme se za zpoždění dodání. Došlo k chybě v expedici a již byla přijata opatření pro nápravu. Pokud máte problém se zbožím, kontaktujte prosím naši zákaznickou službu.

• Dlouho čas doručení . Objednala jsem 7 dny spatky a ještě nic není doručeno

Reakce obchodu DEKORHOME

Vámi objednané zboží je dnes již připraveno k expedici a bude Vám zasláno v uvedené lhůtě u produktu tj. Dodání do 7 pracovních dnů.

• Dlouhá čekací doba, komunikace

Neseděli šrouby k židlím, stálo mě to čas navíc a cestu do Bauhausu pro delší šrouby + další náklady (čas, benzín, šrouby). U jedné židle je spodní zakončení polstrování doslova ohyzdné, jsou tam díry, kterými prokukují vnitřní šrouby pod polstrováním.

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za Vaši reakci, ověřili jsme objednávku, židle byly dodány v uvedené lhůtě 7 dnů.
    Byli bychom rádi informováni o případných problémech, abychom Vám mohli zaslat v rámci reklamace nové šrouby, případně celý kus.

DEKORHOME.CZ

• Na e-shopu psáno dodání do 14 dnů, skoro 4 týdny a postel doma ještě nemám.

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Postel je již připravena k expedici. Omlouváme se za zpoždění a věříme, že Vás malá pozornost potěší.

DEKORHOME.CZ

• produkt byl doručen měsíc po objednání a zaplacení peněz, když produkt dorazil, nebyl řádně smontován, chyběly potřebné díly, dlouho jsem čekal na reklamaci! komunikace s provozovateli prodejen je velmi špatná, nechtěli mi odpovídat na otázky a jeden operátor mi dokonce lhal

Reakce obchodu DEKORHOME

Vážená paní Yemtseva, ověřili jsme Vaší objednávku, zboží Vám bylo dodáno ve lhůtě 14 dnů. U produktu Psací stůl s úložným prostorem je uvedeno že ho dodáváme v demontovaném stavu. Ohledně reklamace, je kladně vyřízena, nový díl zaslán do 14 dnů od přijetí Vaší reklamace.
    Pakliže máte jiné nesrovnalosti, dejte prosím vědět přímo na náš zákaznický servis.

Obchod nedoporučuji.
    Přišlel o dost menší stolek, než jsem objednal.
    Rozměry v objednávce a dodání nesouhlasí.

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za upozornění na neodpovídající rozměry stolku. Bohužel výrobce provedl změnu rozměrů bez upozornění. Reklamaci vyřídíme k Vaší spokojenosti a rádi vám pomůžeme s vrácením zboží a náhradou.