• Sortiment a doprava zdarma

Vzhledem k tomu, že balíček došel a už vím, co a jak, tak se k obchodu http://dekoraceprodomov.cz určitě v budoucnu vrátím. Jen nesmím počítat s rychlým dodáním.

• Zboží objednané 7.12.2017 přislo dnes 31.1.2018. Je v pořádku. Psala jsem jim 3krát email a vždy mi odpověděli.

Trocha delší dodací lhůta.
    Jinak je to v celku v pohodě.

• Dobrý výběr i cena,pouze delší čekací doba

Dobré ceny, pěkný obchůdek, delší doba čekání

• Jsou to podvodnici. Zbozi zaplaceno, nedodano...

Podvod

Pozor, jsou to podvodníci. Zboží zaplacené - nedodané. Komunikace nulová.

• Na zboží čekám více jak měsíc, tak jsem reklamoval - psal jsem na 2 emailové adresy a nic, volal na mobil, neberou.

Takovéto obchody v dnešní době nemají co dělat na trhu

• NIC
    • Vyzývám všechny zákazníky ,kteří dopadli podobně jako já,k podání trestního oznámení na provozovatele E-shopu Dekorace pro domov a taktéž Dovezeme levně , které jsou propojené patrně stejnými lumpy.Já už trestní oznámení poslal.Čím nás bude více, tím lépe.
    • [email protected]

NEDOPORUCUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zboží přišlo jen částečně, hlavní věc stále nemám
    • Zřejmě se jedná o objednávky z Číny (Ebay, AliExpress...), dejte si pozor při objednávání z tohoto obchodu.

Paní "podnikatelka" Tetiana Ilinykh - podle restříku - zřejmě objednává z Číny, pokud tedy vůbec objednává. Zboží chodí v balíčcích po částech, ne naráz.
    Pak je jasné, že zboží nemusí dorazit vůbec, ale firma dělá mrtvého brouka.
    Spojme se a podejme trestní oznámení na tuto firmu.

• Zboží jsem objednala ,peníze poslala ,na tel. ani email nereagují,.JSOU TO ZLODĚJI

NEDOPORUČUJI JSOU TO ZLODĚJI

• Podvod!

Nic si neobjednávejte! Je to podvod! Zaslala jsem peníze, zboží nikde a na e-maily neodpovídají.

• Zboží je lákavé,ceny příznivé.
    • Nesolidnost!!! Vyinkasují platbu a přestanou komunikovat!
    • Telefon nedostupný,na email nereagují.Nutné předat ČOI a
    • policii.Zloději!

Nedoporučuji v žádném případě!

• Neobjednávajte si nič s tejto stránky, je to fake stránka. Objednala som si s tadeto veci a doteraz mi ešte vôbec neprišli. A keď som tam išla volať tak vraj číslo už neexistuje . Sú to podvodníci dávajte si pozor!!!!

Katastrofa!!!!!

• Mám stejnou zkušenost jako předchozí recenzisté. Zboží jsem před dvěma měsíci objednala, zaplatila a dodnes mi nic nedošlo. Na zprávy, maily, telefonáty nikdo nereaguje!!! Rozhodně si z tohoto e-shopu nic neobjednávejte!!! Absolutně nesolidní jednání!!! Jen z lidí tahají peníze!!!

VŮBEC NEDOPORUČUJI!!!

• Zboží jsem před měsícem zaplatil a doteď nic neobdržel

Nedoporučuji

• Zboží jsem objednala a zaplatila již před dvěma měsíci a nic mi nebylo doručeno a dodavatel je na tel.stale nedostupný a na mé výzvy SMS a e-maily nereaguje.

KATASTROFA

• Výborná komunikace