Jsou to podvodníci okradli mě o 500korun a syn do školy bohužel ani neměl penal

- NEdoporucuji, zbozi neposlali a penize mi nevratili
    - pozdeji jsem zjistila, ze prodavaji nekvalitni a zdravi casto nebezpecne produkty z Aliexpressu

Kubíičíková.
    Objednávka byla udělaná 24.11.2018 uhradila převodem z účtu,a dodnes mí nepřišlo.Bylo řečeno že výrobce zrušil objednávku z důvodu že zboží o které jedna došlo na skladě.Peníze dodnes nepřišly ná účet.

• nereagující obchod
    • jediné co Vám dojde je faktura
    • neobjednávejte nic
    • nejlepší dát k soudu
    • zakázat činnost tohoto obchodu ihned!

Objednáte zaplatíte a čekáte a čekáte a čekáte........... voláte ,píšete emaily,a čekáte a zuříte,na pranýř si zaslouží
    Škoda,že nejde dát hvězdička do mínusu

• To že je obchod na internetu
    • Zboží zaplatite, ale nedostanete.

Mám zboží objednané a zaplacené od února. Zboží dosud nedorazilo. Dejte si pozor, jsou to podvodníci.

• Pokud vám Čína výrobek nedodá, nevrací peníze ani při urgencích. Ty vrací až na základě podaného trestního oznámení. Spoléhají, že se to lidem nebude chtít řešit a peníze jim zůstanou.

Věděla jsem, že dodací doba bývá dlouhá, ale když měl na začátku prosince na stránkách uvedeno, že garantují doručení do Vánoc, myslela jsem, že to opravdu mají pořešeno.
    Komunikace až takový problém nebyl. Odpovídali v podstatě obratem, což mě překvapilo. Nejdřív, že dodání bývá do 45 pracovních dní, když už to bylo déle, tak si vyžádali číslo objednávky a podobně, ale když už vše mají a zbývá jen poslat zpátky platbu, tak už nemáte šanci se s nimi domluvit, už neodpovídají.

• Platba jim určitě došla
    • Nedoručené zboží od 7.5.2018 a nic komunikace do Prosince pak bez odpovědi!
    • Vracení platby také neproběhlo

Takhle by to fungovat nemělo/nedoporučuji !!

• široká nabídka zboží
    • Vyberou peníze a pak se nic neděje, zboží nedostanete ani po 5 měsících.

Pozor, p o d v o d n í c i. Nic jim neposílejte .

• Jsou to podvodníci !

Od doby objednávky přišel pouze mail s info, abych zaslala peníze. Od té doby nekomunikují, tel oznamuje, že je schránka plná, na mail také neodpovídají. Prosím, dejte si pozor, jen přijdete o peníze.

• podvodníci
    • onlien zaplacená objednávka nedorazila, nekomunikují, neberou telefony, hovor spadá do schránky, která je plná a nelze zanechat vzkaz

• Nekomunikují
    • Nepotvrdí platbu
    • Nekomunikují
    • Zboží nepošlou
    • Neobjednavejte zde nic

• Nekomunikují-přes telefon ani email

Podvodníci kterým jsem také naletěla. Objednávku zaplatila a nedostala. Nejlepší by byla hromadná žaloba na tyhle podvodníky. Snad dostanu zpět své peníze, stejně jako ostatní. Přejme si štěstí a Vy ostatní bacha na "Dekorace pro domov"

• podvodníci
    • zaplatila jsem za zboží, které nedorazilo ani za dva měsíce. Obchod nekomunikuje, telefonní hovor spadne do schránky, která je už plná.

v žádném případě nedoporučuji, jsou to podvodníci

• nekomunikují se zákazníky
    • nepotvrdí došlou platbu
    • ignorují zprávy
    • ignorují telefon
    • PENÍZE MAJÍ A ANI SE NEOZVOU
    • O PŘIJETÍ PLATBY VÁS BUDEME INFORMOVAT EMAILEM-NENÍ TO PRAVDA,ANI SE NEOZVOU!!!!!!!!!!!!!!!

UŽ TO ŘEŠÍ POLICIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAK POZOR NIC UŽ NEOBJEDNÁVAJTE§§§§

PODVOD NA LIDI NA VYLÁKÁNÍ PENĚZ-POZOR NA NĚ!!!!!!

UŽ JE NA NĚ PODANÉ TRESTNÍ OZNÁMENÍ.
    POZOR NIC NEOBJEDNÁVAT!!!!
    NEBUDETE MÍT ANI ZBOŽÍ A ANI PENÍZE!!!!!!

• žádná není
    • nekomunikují se zákazníky
    • nepotvrdí došlou platbu
    • nereagují na dotazy

Ahoj lidi, dávejte si velký pozor na tento obchod, nekomunikují se zákazníky. Nereagují na emaily, na telefony. Zboží nelze zaslat na dobírku, protože by rychle zkrachovali, proto musíte platit dopředu. Objednala jsem pár věcí pro dceru na vánoce (1350,-Kč), zaplatila a čekala na potvrzení platby - nic, proto pošlu výzvu na vrácení peněz, potom podám žalobu a trestní oznámení - prosím Vás, kdo má stejné zkušenosti, napište mi na email [email protected]

• neviem nič najsť pozityvne na tomto
    • zla kavlita
    • doba dodania 2 mesiace ...???
    • cena neodpoveda hodnote
    • ignoracia zo strany obchodu

trvalo 2 mesiace kým mi to dorazilo už som na to aj zabudla, je to z číny a to je vidieť aj na kvalite takze zbytočne predražene, naramok sa na druhy deň rozpadol, na lapači snov stopy od lepitla, vyzera ako nepodarena napodobenina navrhu. Proste ZLÝ VTIP!

• levné zboží
    • zboží pošilají českou poštou

Trochu delší dodací doba

• zatím nemohu hodnotit,zboží ještě všechno nedorazilo.První část zboží přišla velmi rychle,zato na zbytek ještě čekám :-(
    • Komunikace s obchodem je výborná. Vše vyřídí i reklamace rychle.
    • dobré služby,ale dlouhé dodací lhůty,jinak jsem spokojená,jak se zboží tak s nabídkou.
    • naprostá důvěra ,někdy delší termín dodání

• Nevim o žádné nevýhodě
    • Nakupuji průběžně, cca 1x měsíčně, pro nás seniory i dárky pro rodinu

• Zajímavé zboží a poštovné zdarma
    • Výhoda je v přehledu i snadném doručování. Jsem velmi spokojen s komunikací. I v případě, že dojde druh zboží, firma reaguje mimořádně vstřícně (sleva, vrácení peněz).
    • moc jsem toho nekoupil,,a když ,tak ,bez problémů