• Zboží bylo zaměněno na základě telefonické dohody!Tím Však cena nebyla už tak výhodná!!

Dost dlouho trvala obchodu komunikace!Vyřízení a zaslání zboží by jsi měli vzít jako příklad od konkurence.

• tel. čísla neexistujúce,
    • na email neodpovedajú
    • tovar objednaný pred 14 dnami vôbec nekomunikujú

opakovane chcel som sa kontaktovať cez emial - nereagujú , tel. číslá vypnuté

• Skoro žádné jednání, objednávka zatím nedorazila a to jsem objednávala před 13 dny
    • Jiné eshopy jsou mnohem rychlejší

Nedoporučuji

• Ne komukuji psal jsem trikrat ani jednou odpoved.

Dobrý den
    Vaše objednávka nemohla být vyřízena jelikož Aku leštička je momentálně vyprodaná . O tomto faktu jste již byla informovaná přes e-mail.
    Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé potíže.

Obchod nabízí na svých stránkách bonux 3v1 magnólie 60 dávek...objednala jsem s tím že uvádí že produkt je SKLADEM...po cca týdnu objednávku zrušili z důvodu vyprodání ....podívala jsem se proto co uvádí na svých stránkách a stále tam byl produkt SKLADEM

Dobrý den paní Hano
    produkt bonux 3v1 magnólie 60 dávek máme momentálně v menším balení kde není možné dodržet cenu za Vámi objednané zboží a tudíž jsme tuto objednávku nemohli expedovat. O tomto faktu jste již byla informovaná přes e-mail.

• objednano 14 dni a reakce obchodu zadna,telefony vypnuty

Dobrý den
    kolegyně s Vámi opakovaně telefonicky komunikovala a pak jste přestala brát telefon .
    Vaší reakci absolutně nechápeme.

• po zrušení objednávky se mi telefonicky ozvali a zboží nabídli, že je již skladem
    • všechny telefony byly nedostupné
    • na webu byla následně stránka s daným zbožím nedostupná
    • pod jedním telefonním číslem figurovalo několik internetových obchodů
    • po zrušení objednávky z mé strany obchod nijak nereagoval, nezávisle na tomto zrušení mi byl zaslán e-mail o zrušení objednávky ze strany obchodu

obchod se mi jeví jako nespolehlivý

Dobrý den
    Vaše objednávka nemohla být vyřízena jelikož De Gusto Odšťavňovací mlýnek na ovoce OM51 je momentálně vyprodaný . O tomto faktu jste již byla informovaná přes e-mail.

• snad cena
    • obchod nekomunikuje, objednal jsem zboží s osobním odběrem, a faktuře byla dobírka a platba předem.

Nedoporučuji, odpověď na email po 6 dnech, kdy zrušily dobírku, ale platbu předem požadovali i když jsem zadal platbu při převzetí.
    Telefon který je na stránkách uvedený nikdo nezvedá.

• NEDOPORUČUJI!!! Došlo pouze potvrzení objednávky, za 2dny odkaz na přepravce a pak už jen čekání a čekání. Objednávala jsem 30.11., tedy žádný nákup na poslední chvíli před Vánocemi. Neodpovídali na maily, telefony nezvedali a další den je pro jistotu vypnuli úplně. Po cca 10 dnech najednou sms, že se zásilka doručuje, tak si to milí "obchodníci"
    strčte n ě k a m! Zařídila jsem si jinde - za takové jednání se styďte!!!

Nejde se dovolat na žádné jimi uvedené tel. č. jedno dokonce neexistovalo. Vypadá to velmi nedůvěryhodně!

• Zboží dosud nedorazilo je to cca 11 dni,na tel.nikdo nereeaguje.objednavku tim pádem ruším.

• nikdo se neozývá , telefony vypnuté -divné

nejsem vůbec spokojena

Po objednávce, po několika urgencích se "obchod" vůbec neozval. Respektive, ozval se asi po týdnu, kdy už jsem nákup uskutečnil s jiným, zřejmě fundovanějším eshopem.

• Dorazilo zcela jiné zboží, slíbili výměnu, od té doby obchod nekomunikuje, výměna neproběhla

Nespolehlivé!

• žádnou výhodu nevidím - neseriózní svévolné jednání s objednávkou bez okamžité pravdivé informace pro zákazníka
    • v životě bych si zde nic nekoupil, nedovedu si představit případnou reklamaci
    • neseriózní svévolné jednání s objednávkou bez okamžité pravdivé informace pro zákazníka, které mi přivodilo velmi trapnou situaci

V objednávce ze dne 29.10.2017 jsem uvedl poznámku, že se jedná o dárek k narozeninám dne 1.11.2017 a otázal se na reálnost dodávky v tento termín dále cituji ze vzájemné emailové komunikace mezi mnou - zákazníkem Karlem a obchodem Dekorace - design (dále jen"DD") komunikujícím jako PROMA CB <[email protected]> panem M. Procházkou. Služeb Heuréky si velice vážím a často je využívám, ať si každý o tomto obchodu udělá svou představu (chronologicky od nejnovějšího po nejstarší), současně jsem na obchodem uvedený telefonní kontakt při každém e-mailu minimálně jednou telefonoval, ale z jejich strany bez odezvy:
    dnes 9.11.2017
    obchod "DD" mne poučil
    pokud o něco žádáte a my víme že to není reálné splinit a o skutečnosti Vás informujeme. Stačí napsat v pořádku, počkám není problém. To se z Vaší strany nestalo. Bohužel.

Komu: obchodník "DD" PROMA CB <[email protected]>
    Datum: 9. 11. 2017 8:50:46
    Předmět: Re: informace k objednávce
    Nevím zda jste obchodník nebo podvodník, ale vaše neúplné informace svědčí o druhém. Dobře víte z mého emailu z minulého týdne, že jsem stav vyřízení objednávky ještě ověřoval. Objednávku ruším a předpokládám, že vaše "podnikání" nebude dlouho pokračovat. S tak neseriózním jednáním jsem se ještě nesetkal.

Od: obchodník "DD" PROMA CB <[email protected]>
    Komu: Karel
    Datum: 9. 11. 2017 8:39:24
    Předmět: Re: informace k objednávce

jelikož jste v objednávce uvedl ze ho potrebujete do 1.11. k narozeniám a bylo Vám naspáno, že to neni reálné a Vy jste nesdělil zda to vadí či nevadí deštník Vám odeslán nebyl. Nemůžeme vědět zda ho bude chtít či nikoliv.

Komu:
    [email protected]

Re: informace k objednávce

Já jsem objednávku nezrušil!!!! Pouze jsem manželku informoval, že bude později!!!

Ing. Karel Bidlo

[email protected]
    +420 602 402 891

Komu: obchodník "DD" PROMA CB <[email protected]>
    Datum: 9. 11. 2017 8:33:11

Pane Procházko,

včera uplynula od vašeho sdělení již druhá středa. Minule jsem vás požádal o pravdivou informaci o stavu jejího vyřízení.
    Od: PROMA CB <[email protected]>
    Komu: Karel
    Datum: 3. 11. 2017 8:46:34
    Předmět: Re: informace k objednávce

dne 30.10. Vám bylo psáno že to reálné není že nejdřív ve středu.

Komu: PROMA CB <[email protected]>
    Datum: 3. 11. 2017 8:44:58
    Předmět: Re: informace k objednávce

Dobrý den, je pátek, dost velký trapas s dárkem a žádná informace o stavu vyřízení objednávky. Prosím pravdivou informaci!!!!
    Od: PROMA CB <[email protected]>
    Komu: [email protected]
    Datum: 30. 10. 2017 8:02:41
    Předmět: informace k objednávce

bohužel to reálné není nejdříve u Vás deštník může být ve středu.

Pro pořádek uvádím že se jednalo o středu 1.11.2017 a nebyl tak důvod pro rušení objednávky z mé strany. Současně jsem manželce řekl, že bude co nejdříve. Navíc bylo zboží uvedeno skladem v obchodě.
    V inkriminovaném období jsem dělal několik nákupů přes internet a všechny (objednané po 29.10.2017) došly do 3 dnů nebo při osobním odběru byly ještě v den objednání.

Objednala jsem si make-up a přišlo mi úplně něco jiného. Když jsem chtěla reklamovat tak si špatný výrobek vyzvedli ale peníze mi doteď nevrátili. Vůbec nereagují na zprávy. Obchod nedoporučuji.

• Obchod zasílá zboží nefunkční, v tomto případě čínský výrobek RIDDEX - odpuzovač hmyzu a hlodavců. Jedná se o klamání zákazníka, protože výrobek obsahuje pouze 4 diody, nemůže tedy mít účinky, pro které je nabízen. Při telefonické konzultaci s reklamačním oddělením - PROMA CB - mi bylo doporučeno zboží zabalit a odeslat na RO PROMA, že nám budou vráceny peníze. Prý takových upozornění mají více. Jen rekapitulace: zboží má hodnotu 149,- Kč, doprava a dobírka je za 129,- Kč a doporučený dopis s vrácenou napodobeninou stál 48,- Kč, celkem tento podvod stál 326,- Kč. Děkuji, ale více tento obchod již ne!!!

Viz. nevýhoda

• Zboží jsem vrátil a je to téměř měsíc a stále i přes mé urgence nevrátili peníze! Předávám k řešení právnímu zástupci.

Nespolehlivý obchod, nekomunikuje, nedodržuje pravidla stanovená zákonem

Už je to 14 dní od objednávky, zboží bylo okamžitě zaplaceno převodem a stále mi nedošlo. Telefonní číslo je nedostupné a na maily mi nikdo neodpovídá - zatím mi došly jen ty automatické.

• neúplná informace o zboží