• doporučuji

• ochotne a rychle vybaveni

• Přehlednost, poctivost, ochota, doporučuji!
    • Žádná nevýhoda.

Rozhodně doporučuji, spolehlivý a poctivý prodejce.

Objednala jsem si make-up a přišlo mi úplně něco jiného. Když jsem chtěla reklamovat tak si špatný výrobek vyzvedli ale peníze mi doteď nevrátili. Vůbec nereagují na zprávy. Obchod nedoporučuji.

• Obchod zasílá zboží nefunkční, v tomto případě čínský výrobek RIDDEX - odpuzovač hmyzu a hlodavců. Jedná se o klamání zákazníka, protože výrobek obsahuje pouze 4 diody, nemůže tedy mít účinky, pro které je nabízen. Při telefonické konzultaci s reklamačním oddělením - PROMA CB - mi bylo doporučeno zboží zabalit a odeslat na RO PROMA, že nám budou vráceny peníze. Prý takových upozornění mají více. Jen rekapitulace: zboží má hodnotu 149,- Kč, doprava a dobírka je za 129,- Kč a doporučený dopis s vrácenou napodobeninou stál 48,- Kč, celkem tento podvod stál 326,- Kč. Děkuji, ale více tento obchod již ne!!!

Viz. nevýhoda

• Zboží jsem vrátil a je to téměř měsíc a stále i přes mé urgence nevrátili peníze! Předávám k řešení právnímu zástupci.

Nespolehlivý obchod, nekomunikuje, nedodržuje pravidla stanovená zákonem

Už je to 14 dní od objednávky, zboží bylo okamžitě zaplaceno převodem a stále mi nedošlo. Telefonní číslo je nedostupné a na maily mi nikdo neodpovídá - zatím mi došly jen ty automatické.

mohu jen doporučit, zboží v pořádku a splnilo očekávání :-)

• přehledný obchod

• Nákup z pohodli domova a dobrá cena

S výrobkem jsem spokojena a doporučují všem kteří uvažují o výměně hadice

• Rychká reakce na objednávku
    • Nevím

Vřele doporučuji všem !

• neúplná informace o zboží

• Veľký výber za prijateľné ceny.
    • Žiadne

Doporučujem.

• Zasláno zboží v jiné barvě než bylo objednáno.

Vážený pane Böhme
    je nám líto, že jste nebyl spokojen s obchodem na našem e-shopu. Od prvopočátku s Vámi bylo komunikováno a jednáno. Vámi objednané zboží se naprosto ztotožňuje se zbožím odeslaným. Popis produktu odpovídá produktu objednaného zboží. Popis produktu v e-shopu se nezměnil od Vaší objednávky. Bylo Vám nabídnuto, že můžete odstoupit od kupní smlouvy a peníze Vám budou vráceny na účet - tuto možnost jste nevyužil.
    Hezký den, PROMA CB team

• -
    • su to podvodnici

objednal som orbitrek so snimacom pulzov podla obrazku a specif. obchodu, a poslali mi stroj bez tohto doplnku. pri reklamacii slubili stroj vymenit, kym som cakal na vymenu, tak zmenili ponuku v internetovom obchode a vymenu odmietli s tym ze mi dodali spravny stroj, a to napriek tomu ze som im poslal kopiu obrazovky odkial som objednaval.
    stroj som mal poslat spat na svoje naklady.
    toto som neurobil, inak by som prisiel o cca 50eur.
    boli by to vyhodene peniaze a stroj by nebol ziadny, toto je dovod preco neodporucam tento obchod.

Vážený pane Tarasoviči,
    Hezký den, PROMA CB team

• Obchod byl vybrán náhodně z internetu a přesto,že vybrané zboží bylo již před Vánoci nedostupné,v polovině ledna dle komunikace bylo již naskladněné a dostupné k nákupu na rozdíl od ostatních obchodů
    • Vytkla bych způsob dopravy-pouze možnosti přez PPL,kdybych mohla volit z více možností,byla by to Česká pošta,což tento obchod nemá

Velká spokojenost z objednaného zboží,splnilo předpoklady,také vstřícný přístup ze strany vedoucí obchodu,neboť PPL služba nedodala balík včas na určený den a e-mailem jsem obdržela omluvu,obchod bych každopádně doporučila

• Vibrator Dildo dodali v jiné barvě

• pohodlí

skvělé

• nabídka
    • nevím

nakupujte bez starostí

• výborná komunikace
    • o žádných nevím

Obchod byl s eshopem proběhl skvěle. Zboží na druhž den doma. Koupil jsem si obal do vody na mobil, obal byl vodotešný, ale ve vodě neregoval vůbec na dotyk. Toudíž obal na mobil do vody nedoporučuji.

Reakce obchodu Dekorace - design

děkujeme za vyjádření. Obal byl testován na telefonu iPhone 5s a Samsung S4 a dotyk u obou těchto modelů telefonů funkční.

Pěkný den