• řada zajímavých vychytávek
    • výdejní místo v Třebíči
    • cena a nabídka zboží na webu dedratrebic.cz neodpovídá realitě, stránky zřejmě nejsou aktualizovány

Objednala jsem si zboží na www.dedratrebic.cz, protože na dedra.cz bylo dražší. Nakonec mi byla stejně naúčována vyšší částka podle dedra.cz, protože třebíčská pobočka ve svém e-shopu neuvádí aktuální ceny ani vzorky zboží, přestože se prý musí řídit centrálou. Majitelce bych doporučovala vlastní obchod zrušit, neboť uvádí klamavé údaje. Rozdíl ceny jsem zčásti uhradila já, zčásti slečna ve výdejně, která se za chybu majitelky třebíčských stránek omluvila.
    Tedy dedra.cz doporučuji, dedratrebic.cz rozhodně NE.

• Na webových stránkách byla dodací adresa 2 až 3 dny . Zboží přišlo až za 4 .

Hodně špatný

Reakce obchodu DEDRA Třebíč

Je mi líto, že nejste s naším e-shopem spokojen. Informaci o době dodání jste obdržel prostřednictvím e-mailu, vzhledem k tomu, že šlo o zboží, které bývá skladem u dodavatele. Věřím však, že co se týká konkrétního výrobku, jistě budete spokojen.
    Přeji krásný den.

• když je zboží v nabídce a v reálu není, tak asi něco nefunguje.

Reakce obchodu DEDRA Třebíč

U některého zboží máme poznámku, že je skladem u dodavatele. Upravujeme položky podle informací dodavatele.
    Konkrétně v tomto případě šlo pouze o doprodej barevné varianty. Zboží bylo skladem i u nás, ale v jiné barvě.
    Bohužel se výjměčně může stát, že poslední kusy zboží prodáme v kamenném obchodě a večer, když kontrolujeme objednávky z e-shopu, již zboží není k dispozici. V tom případě vždy zašleme omluvu se slevovým kuponem na další nákup, nabídneme případně podobné zboží nebo se pokusíme zajistit výrobek u jiného prodejce. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc k jeho maximální spokojenosti. Jsme také jen lidé a ne vždy se zavděčíme.