• S dorucenim zbozi jsem spokojena i se vzhledem vbozi ale absolutne nesplnilo to co melo! Nalepky na zed se behem peti minut zacaly odlepovat od steny kterou jsem dle pokynu radne ocistila, odmastila i povrch byl rovny ale nalepka stejne nedrzela a odlepovala se! Takze na me strane chyba asi nebude...!!!

Vse vypada moc pekne ale nesplnuje svou funkci. Zbozi je nekvalitni!!!

Reakce obchodu Decor4walls.cz

To že samolepka nedrží nás mrzí, není to ale běžné, proto bychom se určitě důvodu dopátrali, popř. lze řešit i zcela běžnou reklamací. Doporučuji vždy nejdříve kontaktovat e-shop, z pouhé recenze nejsem schopna Váš problém vyřešit. Pěkný den.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• do škôlky sa mi pačia nápady na stenu
    • že su neni na slovensku

pači sa mi ale prekvapila ma cena na slovensko

Reakce obchodu Decor4walls.cz

Cenu poštovného každý zákazník vidí, před dokončením objednávky a záleží tedy jen na Vás, zda objednávku dokončíte. Poštovné odpovídá sazebníku České pošty, s.p.
    Nicméně i tak děkuji za Váš názor, Decor4walls.cz

Vše bylo v pořádku,jen mě mrzí že nálepky za 1Kč se odlupují,proto byli nabídnuté tak levně.

Reakce obchodu Decor4walls.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    K Vašemu problému:
    samolepky za jednu korunu nejsou zlevněny pro jejich nízkou kvalitu. Pokud zrovna tato samolepka nedrží není to určitě "daň" za nízkou cenu, ale buď se jedná o vadný výrobek nebo nejsou dodržena pravidla pro jejich lepení (např.nevhodný povrch).

• bylo zboží ktere se mi líbilo
    • bylo mi doručeno jine zboží než jsem si objednala

rychla dodací lhuta ovšem zaslali jiné zboží než bylo objednano bez jakekoliv komunikace zda s tím souhlasím! byl to darek takže nebylo čas na nějake vracení zboží, ale myslím si že je to dost velky problem ktery přešli bez jedineho sluvka omluvy nebo upozornění! tohle by se nemělo stavat!!!!!

Reakce obchodu Decor4walls.cz

O tom, že bylo dodáno jiné zboží jsme bohužel od zákaznice nebyli informováni, rozhodně to nebyl náš záměr, ale pravděpodobně chyba, která nás samozřejmě mrzí.